Valmieras Ziņas

Nāc mežā ciemoties!

Lasīšanas laiks: 2 min

Mežs vilina un dziedina, spēcina un iedvesmo. Lai būtu tuvāk dabai, ieklausītos putnu dziesmās, izjustu meža maģisko atmosfēru, atklātu tā noslēpumainību un varbūt pat sastaptu kādu draudzīgu meža iemītnieku, 20. maijā plkst. 10.00 nāc pārgājienā pa Trikātas apkārtni kopā ar dabas, tūrisma un aktīvās atpūtas pārzinātāju Santu Paegli, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore Tatjana Lauze.

Aptuveni 12 km garais apļveida maršruts būs piemērots visiem dabā gājējiem un piedzīvojumu meklētājiem. Piedzīvojums sāksies pie pagrieziena uz Strenču kokaudzētavu, un vedīs pa visdažādāko segumu ceļiem, taciņām un meža stigām, lai noslēgumā atkal atgrieztos sākumpunktā. Pa ceļam viesosimies Latvijas valsts mežu Strenču kokaudzētavā, kas ir viena no pasaulē modernākajām dekoratīvo stādu audzēšanas tehnoloģiju jomā. Tajā dienas laikā sapako vairāk nekā 300 tūkstošus meža stādu. Tāpat kokaudzētavas teritorijā var apskatīt 13 mūsdienīgas siltumnīcas, un tajās izaudzētos vairāk nekā 10 miljonus stādu saldē un uzglabā kokaudzētavas lielajās saldētavās. Pārgājiena temps būs mērens, un kopā ar viesošanos aizņems aptuveni piecas stundas. 

Pēc pārgājiena aicinām uzkavēties Strenčos un apmeklēt 26. Gaujas plostnieku svētkus Strenču estrādē. Šeit ļaudis ciena, godā un turpina koka plostu pludināšanas tradīcijas, ik gadu uz svētkiem pulcējot plašu interesentu loku. 

Lai diena būtu patīkama, aicinām vilkt ērtu, laikapstākļiem atbilstošu apģērbu, kā arī līdzi paņemt ūdeni. Pārgājiena noslēgumā mielosimies ar gardām uzkodām un tēju. Pārgājiena sākuma punktā iespējams nokļūt ar privāto auto. 

Pārgājiena dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc savu dalību aicinām pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 26332213, rakstot uz e-pastu tic@valmierasnovads.lv vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10). Pārgājiena dalības maksa ir 5 EUR. 

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri