Valmieras Ziņas

MVU atbalsta programmā finansējums piešķirts 12 projektiem

Lasīšanas laiks: 2 min

9.jūlijā norisinājās vērtēšana projektu pieteikumiem MVU stiprināšanas programmā. Programmas konkursu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Valmieras Attīstības aģentūra” ar mērķi mazināt Covid-19 krīzes izraisīto negatīvo ietekmi Valmieras pilsētas mazo un vidējo uzņēmumu vidū, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības vides attīstības vadītāja Baiba Zvejniece.

No 20 saņemtajiem pieteikumiem komisija lēma atbalstīt 12 projektu idejas, nodrošinot iespēju uzņēmējiem īstenot aktivitātes uzņēmumu atpazīstamības veicināšanai un/vai pakalpojumu paplašināšanai. Kā kopējā atbalsta summa projektu īstenošanai piešķirti 19 950,26 eiro. Daļa projektu atbalstīti pilnībā, daļa ar samazinātu finansējumu.

Atbalstītie pasākumi saistīti ar digitālā mārketinga un reklāmas kampaņu īstenošanu, attālinātu mācību programmu bērniem un pieaugušajiem nodrošināšanu, tūrisma pakalpojumu pilnveidi, mājaslapas izstrādi un attīstīšanu zobārstniecības pakalpojumiem, vizualizācijas un dizaina risinājumu ieviešanu pasākumu organizēšanā, ēdināšanas un ražošanas pakalpojumu pilnveidi, kā arī interaktīvu risinājumu ieviešanu informācijas apmaiņai starp uzņēmumu un klientu. Tuvākajā laikā programmas apstiprināto projektu pārstāvji parakstīs sadarbības līgumu ar Valmieras pilsētas pašvaldību par finansējuma piešķiršanas un izlietošanas kārtību. Pēc līguma parakstīšanas uzņēmumi varēs uzsākt projektu aktīvo fāzi un īstenot savas ieceres.

Programmā iesniegtos projektu pieteikumus vērtēja Jānis Baiks – Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs, Andris Klepers – Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāts, pašvaldības domes Attīstības un uzņēmējdarbības lietu komitejas priekšsēdētājs, Gints Bērtiņš – Valmieras pilsētas pašvaldības Attīstības pārvaldes vadītājs, Ilze Eglāja – biedrības “Valmieras Attīstības aģentūra” valdes priekšsēdētāja. Visiem 20 projektu pieteicējiem ir iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas Valmieras Attīstības aģentūrā par projektu ieviešanu un par finansējuma piesaistes iespējām.

Konkursa kopējais finansējums bija 30 000 eiro, un to nodrošināja Valmieras pilsētas pašvaldība. Viena projekta minimālais atbalsta apjoms netika noteikts, bet maksimālais atbalsta apjoms bija 2 000 eiro. Atbalsta intensitāte programmā ir 100% un to piešķir de minimis ietvaros.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri