Valmieras Ziņas

Mūsdienu deju grupa “Baltā” ielūdz uz koncertu “kods: DEJA”

Lasīšanas laiks: 2 min

Mūsdienu deju grupa “Baltā” (vadītāja Linda Mīļā) savus draugus, atbalstītājus un dejas mīļotājus aicina uz koncertu “kods: DEJA” 4. septembrī plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja Līga Tarbuna.

Koncertprogrammā dejotāji ar kustībām stāstīs personīgus stāstus. Par deju, kustību un sevi tajā. “Ja es savā durvju kodā uzspiedīšu vārdu “deja”, tās atvērsies vienā acumirklī. Aicinās iekšā un ar siltu maltīti pabaros manu dvēseli, vēl desertu ar avenēm piedāvās. Atteikties nav variants. Deja ir kā atslēga uz manām mājām,” saka viena no mūsdienu deju grupas “Baltā” dalībniecēm. Kāda cita papildina: “deja ir ķermeņa kods – dvēsele atveras un tajā ieplūst dejas ritmi.”

Vadīt sevi man ir gods,

radīt kustību man dots,

ieraudzīt sevi uz katras nots,

aptvert brīdi, kas mērots.

Pazust kustībā vai atrast sevi?

būvēt eju no griezieniem, ko devi,

apjukt, bet paraudzīties uz tevi.

“Deja manī sākās jau bērnībā. Iesējās kā trausla sēkliņa, no kuras izauga pamatīgs un bagātīgs koks, kas gadu gaitā atzarojies vairākos dejas stilos. Tā naivi ceru, ka mans dejas koks kļūs par dižkoku un nosirmos reizē ar mani. Un, ja jums saka, ka dejotāji ir suga no citas planētas – ticiet! Jo kurš gan cits lec pāri peļķēm ar nostieptu pirkstgalu, dejo karstākajā svelmē, lietū, salā vai putenī un ritmā dzīvo ne tikai ar ķermeni, bet arī sirdi?” savu stāstu atklāj vēl kāda deju grupas “Baltā” dalībniece.

Pacel kāju

Apmet kūleni

ESI

Uz tikšanos koncertā “kods: DEJA”! Ieeja bez maksas.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri