Valmieras Ziņas

Mūsdienu deju grupa “Baltā” aicina uz jubilejas koncertu “Stāsti dejā”

14. februārī plkst. 18.00 Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa „Baltā” aicina uz piecu gadu dzimšanas dienas koncertu „Stāsti dejā”.

„Pieci gadi paskrējuši nemanāmi ātri. Atceros pirmo gadu, kad bijām tikai deviņu dejotāju sastāvs, bez nosaukuma un neziņā, kur darbs un laiks mūs aiznesīs,” stāsta deju grupas “Baltā” vadītāja Linda Mīļā. „Nu jau šis mazais pulciņš ir pārvērties par lielu dejot gribošu un mīlošu saimi. Ir jaunieši, kas dejo visus piecus gadus, ir jaunieši, kas saņēmuši drosmi un atnākuši dejot pirmo reizi, un ir arī tādi, kas aizgājuši studēt uz Rīgu, bet vienalga atrod laiku un iespējas atbraukt uz nodarbībām un būt kopā. Un tā ir ļoti liela gandarījuma sajūta, redzēt, kā šodienas jaunietis aug, attīstās un spēj.”

Dejas šim koncertam ir tapušas no jauna, un tas ir bijis izaicinājums sešu mēnešu laikā kopā ar dejotājiem uzbūvēt pavisam jaunu, vēl neizstāstītu stāstu, kura autori ir gan Linda, gan paši dejotāji. „Es vienmēr cenšos oponēt tam sabiedrībā valdošajam negatīvajam uzskatam par mūsdienu jauniešiem, jo es savā dzīvē esmu saskārusies tikai ar absolūti burvīgiem jauniešiem, kuri ir pilni entuziasma, radoši un darboties griboši”, uzsver grupas vadītāja. Tas vēlreiz esot skaidri apstiprinājies, gatavojoties jubilejas koncertam, jo vairākas koncerta dejas ir pašu dejotāju veidotas.

Ar dzimšanas dienas koncertu deju grupai nekas nebeidzas – cītīgi jāsāk gatavoties otrajai atlases kārtai vasarā gaidāmajiem XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Mūsdienu deju grupa “Baltā” priecāsies par savu draugu, atbalstītāju un dejas mīļotāju klātbūtni jubilejas koncertā “Stāsti dejā” Valmieras Kultūras centrā! Ieeja bez maksas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri