Valmieras Ziņas

Mūsdienu deju grupa “Baltā” aicina uz jubilejas koncertu “Stāsti dejā”

14. februārī plkst. 18.00 Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa „Baltā” aicina uz piecu gadu dzimšanas dienas koncertu „Stāsti dejā”.

„Pieci gadi paskrējuši nemanāmi ātri. Atceros pirmo gadu, kad bijām tikai deviņu dejotāju sastāvs, bez nosaukuma un neziņā, kur darbs un laiks mūs aiznesīs,” stāsta deju grupas “Baltā” vadītāja Linda Mīļā. „Nu jau šis mazais pulciņš ir pārvērties par lielu dejot gribošu un mīlošu saimi. Ir jaunieši, kas dejo visus piecus gadus, ir jaunieši, kas saņēmuši drosmi un atnākuši dejot pirmo reizi, un ir arī tādi, kas aizgājuši studēt uz Rīgu, bet vienalga atrod laiku un iespējas atbraukt uz nodarbībām un būt kopā. Un tā ir ļoti liela gandarījuma sajūta, redzēt, kā šodienas jaunietis aug, attīstās un spēj.”

Dejas šim koncertam ir tapušas no jauna, un tas ir bijis izaicinājums sešu mēnešu laikā kopā ar dejotājiem uzbūvēt pavisam jaunu, vēl neizstāstītu stāstu, kura autori ir gan Linda, gan paši dejotāji. „Es vienmēr cenšos oponēt tam sabiedrībā valdošajam negatīvajam uzskatam par mūsdienu jauniešiem, jo es savā dzīvē esmu saskārusies tikai ar absolūti burvīgiem jauniešiem, kuri ir pilni entuziasma, radoši un darboties griboši”, uzsver grupas vadītāja. Tas vēlreiz esot skaidri apstiprinājies, gatavojoties jubilejas koncertam, jo vairākas koncerta dejas ir pašu dejotāju veidotas.

Ar dzimšanas dienas koncertu deju grupai nekas nebeidzas – cītīgi jāsāk gatavoties otrajai atlases kārtai vasarā gaidāmajiem XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Mūsdienu deju grupa “Baltā” priecāsies par savu draugu, atbalstītāju un dejas mīļotāju klātbūtni jubilejas koncertā “Stāsti dejā” Valmieras Kultūras centrā! Ieeja bez maksas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri