Valmieras Ziņas

“Movemeber noslēguma pasākums” liek punktu vīriešu veselības mēnesim

Valmieras boksa klubā aizvadītajā nedēļā norisinājās “Movember noslēguma pasākums”, kur izklaidējošās un sportiskās noskaņās pulcējās vairāk nekā 60 cilvēku. Starp klātesošajiem bija gan daiļā, gan stiprā dzimuma pārstāvji, kuri bija vienisprātis par pasākuma izdošanos un nozīmīgumu.

Pasākumu atklāja Reinis Reķis, kurš pateicās klātesošajiem par ierašanos, bet īpaši lielas ovācijas saņēma Sigita Norvele. Viņa bija galvenā organizatore un “Royald Dandy Barber shop” mamma, kura uzdrošinājās izveidot pasākumu kungiem. Turpinājumā ar izglītojošu lekciju uzstājās Vidzemes slimnīcas urologs Dainis Vorps, bet pēcāk arī Fonda “Movember Latvija” dibinātājs un vadītājs Helmuts Bēķis.

Savu dzīves pieredzi saistībā par vīriešu veselību dalījās arī Valmieras mērs Jānis Baiks. Pēc izglītojošās stundas sekoja izklaides visā vakara garumā. Par ziedojumiem bija iespējams iegūt alu, grauzdiņus, kā arī matu griezumu un bārdas korekciju.

Par muzikālo pavadījumu rūpējās Reinis Reķis ar grupu “RR Band”, DJ DidzisKO un Māris Rozenfelds, “Duets Mediante”. Deju ritmus iesildīja “Kustību Bāze”, bet vakara gaitā arī klātesošie vienojās deju kustībās. Vakara nagla bija boksa mačs, kurš noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu.

Paldies visiem, kuri atbalstīja pasākuma tapšanā, cēlais mērķis bija izklaidējoši informatīvi nodot ziņu vīriešiem, ka veselība ir pirmajā vietā. Urologa apmeklējums nav nekas ārkārtējs, bet vitāli svarīgs, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un nerastos pauguri dzīves ceļā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri