Valmieras Ziņas

Motocikls līzingā, motocikls uz nomaksu, moto līzings

Motocikls līzingā: jebkurš jauns vai lietots mototehnikas modelis Latvijā. Auto līzings, piegāde, nomaksa, kredīts motociklam ar ātru pieteikuma izskatīšanu

Moto tehnika kredītā vai nomā

Par auto līzingu lielākā daļa zina gandrīz visu, bet ko darīt, ka jūs dodat priekšroku nevis automašīnai, bet motociklam? Tad arī šajā gadījumā jūsu plāni nemainās, jo līzingu var uzskatīt par universālu finanšu instrumentu, kas spēj skart visdažādākās mūsu dzīves puses. Noformēt motociklu līzingā iespējams tikpat ātri kā automašīnu, kas nozīmē, ka šādu pirkumu iespējams veikt jau šodien! Nav grūti iedomāties, ka motocikli maksā lētāk par automašīnu, tāpēc nopirkt motociklu līzingā būs daudz vienkāršāk nekā automašīnu. Bet pati motocikla noformēšanas procedūra līzingā gandrīz neatšķiras no auto līzinga. Vienīgā atšķirība – līzinga cena (tā būs daudz zemāka).

Motocikls līzingā no Citadele bankas

Vienīgais mīnuss motocikla noformēšanai līzingā ir tas, ka kredītorganizāciju vai līzinga kompāniju piedāvājumā nav tik daudz motociklu, kā, piemēram, auto līzingā. Tāpēc daudz vieglāk ir vispirms piemeklēt optimālo motocikla variantu, un pēc tam doties pie kreditora un iesniegt pieteikumu finansējuma (auto līzinga) noformēšanai.

Auto līzings vai transportlīdzekļu ilgtermiņa noma paredz ne tikai automašīnas ekspluatāciju. Par nomas objektu var būt spectehnika, autobusi, celtņi, un arī motocikli nav izņēmums. Ja esat nolēmis nopirkt vai iznomāt motociklu tieši ar līzinga palīdzību, jums ir jāizvēlas optimālā auto līzinga kategorija (finanšu, operatīvais vai atgriezeniskais).

Mūsu piemērā Citadele banka ir norobežojusi auto līzingu un līzingu motocikliem, tāpēc savā piedāvājumā paredz divas programmas. Un viena no tām – motociklu līzings. Līzinga piedāvājuma nosacījumi motocikla iegādei:

  • Finansējums līdz 80% no motocikla cenas.
  • Atmaksas periods – līdz 5 gadiem.
  • Aizņēmējam auto līzinga noformēšanas brīdī ir jābūt 21 gadu vecam.
  • Atmaksas perioda beigās iegādātais motocikls nedrīkst būt 10 gadus vecs.
  • Ja auto līzinga summa būs mazāka par 10 000 eiro, KASKO apdrošināšana – nav obligāta.

Auto līzinga noformēšanas mehānisms motociklam

  1. Auto līzinga vai motocikla līzinga noformēšanai ir jāsākas ar konsultāciju. Sazināties ar bankas, kredītu vai līzinga kompānijas pārstāvi ir ļoti vienkārši: ar telefona zvana palīdzību, pieteikumu tīmekļa vietnē, elektronisko vēstuli u.t.t. Konsultācijai iespējams izmantot arī internetbanku (nereti jums nāksies reģistrēties kreditora lapā). Bet, iespējams, jau uzreiz pēc reģistrācijas jūs saņemsiet individuālu piedāvājumu, un papildus konsultācija nebūs nepieciešama.

Jebkuras konsultācijas mērķis – atrast jums optimāli izdevīgu piedāvājumu vai alternatīvas, ņemot vērā visus jūsu apstākļus. Vēršoties pie patiešām kvalificēta līzinga speciālista, jūs saņemat ne tikai konsultāciju, bet arī jūsu tālākās rīcības plānu. Sava menedžera atbalstu jūs saņemsiet visu līzinga atmaksas periodu, tāpēc jums būs personīgais līzinga konsultants.

  1. Motocikla līzinga pieteikuma aizpildīšana un nosūtīšana. Kreditora piedāvājumā tā oficiālajā tīmekļa vietnē jūs noteikti varēsiet atrast ātro piekļuvi pieteikumam. Pēc tā aizpildīšanas jums tas ir jānosūta izskatīšanai un jāgaida kreditora lēmums. Šo formu varat aizpildīt un nosūtīt arī pie auto vai moto dīleriem (kuru tirdzniecības vietā jūs esat atradis savu nākamo pirkumu), vēršoties stacionārā bankas birojā. Ja jūs jau esat konkrētas bankas klients, tad izmantot piedāvājumu (nosūtīt pieteikumu) iespējams ar internetbankas palīdzību.
  2. Līzinga līguma parakstīšana motocikla iegādei un transportlīdzekļa turpmākā ekspluatācija.

Līzinga kompāniju papildpakalpojumi

Izšķiroties par motocikla iegādi līzingā, vēl pirms vēršanās līzinga kompānijā, jūs varat viegli pārbaudīt savas iespējas, izmantojot online kredītu kalkulatoru. Šī izmantošanā ērtā un vienkāršā ierīce aprēķina ikmēneša maksājumu ar visdažādākajiem parametriem (tos ir jāievada potenciālajam aizņēmējam). Vienīgais jums nezināmais lielums būs procentu likme. Šo rādītāju parasti nosaka individuāli pēc tam, kad būsiet nosūtījis pieteikumu. Bet jūs varat arī izmantot piedāvājumu jūsu maksātspējas noteikšanai un jau, pamatojoties uz šo informāciju, noteikt iespējamo procentu likmes diapazonu.

Vēl viens līzinga kompāniju piedāvājums ir transportlīdzekļa pārbaude pēc VIN koda. Piemēram, viena no līzinga kompānijām Nord Auto Līzings piedāvā šo pakalpojumu bez ierobežojumiem neatkarīgi no tā, vai jūs esat šīs kompānijas klients vai nē. Tāpēc, pat pērkot automašīnu vai motociklu par skaidru naudu, jūs varat pārbaudīt sava pirkuma juridisko “tīrību”, uzzināt reālo nobraukumu un papildus informāciju, par kuru pārdevējs, iespējams, ir gribējis noklusēt.

Un vēl viens auto līzinga piedāvājums, kas pievienojis šim darījumam vēl vienu “plusu” – atgriezeniskais finanšu līzings. Šī auto līzinga mehānisms ir tāds, ka ikviens auto īpašnieks, nokļuvis grūtā finansiālā situācijā, var izmantot šo piedāvājumu, precīzāk sakot – pārdot savu automašīnu līzinga kompānijai, saņemt naudu par automašīnu un atrisināt visas savas problēmas, uzreiz noformēt pārdoto transportlīdzekli atkal parastā līzingā un turpināt lietot automašīnu tāpat kā agrāk. Šādu pašu shēmu var realizēt ar motociklu, kuteri vai jebkuru citu transporta veidu.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” A.Upīša ielā 10,Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,A.Upīša ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Andreja Upīša iela 10, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-23 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Padtex Insulation” ir uzņēmums, kas ražo siltumu izolējošus materiālus karstu detaļu (krāni, caurules, motori, turbīnas) nosegšanai. Uzņēmumam paplašinoties un palielinot ražošanas apjomus, aicinām savā komandā pievienoties KONSTRUKTORUS (profesijas kods 2141 21) Tava darba apraksts: izgatavot produktu rasējumus atbilstoši klientu un tehnoloģiskām prasībām; veikt aprēķinu un projektēšanas darbus ar specializētām datorprogrammām; izstrādāt rūpnieciskās produkcijas dizaina failus; piedalīties pieprasījumu apstrādes, ražošanas, tehniskās uzraudzības, izstrādājumu pilnveidošanas un realizācijas procesos. Mūsu prasības kandidātiem: darba pieredze darbā ar specializētām projektēšanas un rasēšanas datorprogrammām (AutoCAD, Creo); precizitāte, atbildības sajūta, spēja radoši pieiet darbam, gatavība pilnveidoties profesionāli un intelektuāli; vēlama augstākā tehniskā izglītība (pieļaujama – profesionālā vidējā izglītība vai atbilstošas jomas students); gatavība doties apmācībās ārzemēs. Mēs piedāvājam: iespējas pilnveidot darbam nepieciešamās praktiskās prasmes un savas profesionālās zināšanas pieredzējušā kolektīvā; stabilu darba vietu Valmierā; konkurētspējīgu atalgojumu 1350 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; labus darba apstākļus; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā. CV ar norādi “Konstruktors” gaidīsim līdz 2019.gada 20.decembrim uz e-pastu alise@padtex.lv vai iesniedzot personīgi Cempu ielā 27, Valmierā, LV-4201. Tālrunis informācijai 22418808. Par atlases rezultātiem informēsim uz atlases tikšanos uzaicinātos kandidātus. Profesija: KONSTRUKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Darba sākšanas datums: 2020-01-01 Kontaktpersona: CV ar norādi “Konstruktors” sūtīt uz alise@padtex.lv vai iesniegt personīgi, t.22418808 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri