Valmieras Ziņas

Modernas griestu lampas: ko izvēlēties jaunajā gadā?

Griestu lampa ne tikai apgaismo, bet arī izdaiļo mājokli, un parasti lampa ir viens no centrālajiem interjera elementiem. Mūsdienīgā mājā ir vieta pamanāmiem, drosmīga dizaina gaismekļiem, un modernas lampas ir pieejamas teju visās iespējamās krāsās un formās. Iepazīsties ar dažiem padomiem, kā orientēties 2020. gada lampu modes tendencēs!

Jo vairāk gaismas avotu, jo labāk

Viena liela griestu lampa ir jau ir pagātnes lieta. 21. gadsimta interjera modē dominē spot apgaismošanas pieeja jeb telpas zonējums ar gaismekļu palīdzību. Modernas griestu lampas var piestiprināt gan dažādās istabas pusēs, gan blakus viena otrai, atkarībā no telpas izmēriem. Labs risinājums ir vienādas lampas saskanīgās vai kontrasta krāsās.

Ģeometrija – stila sinonīms

Pieprasījums pēc spot apgaismojuma maina ierasto griestu lampu formu – 2020. gadā modernākās lampas vairs neizskatās pēc puķu pušķiem un neatgādina greznas lustras no karaļpilīm. Modē ir taisnas līnijas, tīras krāsas, gan gaišas, gan tumšas, un matētas virsmas. Ļoti pieprasītas ir lampas ar abažūriem no metāla restēm, kas veidotas ģeometrisko figūru formā: kā rombs, daudzstūris vai piramīda.

Protams, piedāvājumā ir arī klasiskāki lustru modeļi, taču arī klasika var būt moderna – lakoniskas formas un nestandarta abažūru konfigurācijas piešķir modernu rozīnīti pat konservatīviem lampu modeļiem.

Foto: Shutterstock.com

Retro, kā vienmēr, modē

Vintāžas stils jau labu laiku dominē interjera modē, un arī daudzas 2020. gada kolekcijas ir ieturētas retro tradīcijās. Retro griestu lampu vari atpazīt pēc:

  • noapaļotām formām;
  • brūnas, melnas vai pasteļtoņu krāsu gammas;
  • minimālistiskā abažūra;
  • dizaina spuldzēm.

Foto: Shutterstock.com

Pāris vārdus vērts teikt par retro lampu spuldzēm. Тās ir stilizētas pēc pirmās elektrospuldzes parauga un ir īpaši piemērotas lampām bez abažūra. Retro spuldzīšu stikla kolbā ir mākslinieciski izliekts volframa pavediens vai, LED spuldzīšu gadījumā, gaismas diožu komplekts. Ieslēdzot šādu lampu, var panākt sveču gaismas efektu, un īpaši oriģināli retro spuldzes izskatās retro griestu lampās no vara vai misiņa.

Pāris padomi veiksmīgam pirkumam

Lai griestu lampa organiski izskatītos mājoklī, nepietiek izvēlēties pašu modernāko modeli. Pieredzējuši dizaineri zina, ka modes tendences ir tikai daļa no visiem faktoriem, kas ietekmē galīgu interjera risinājumu. Meklējot jaunu griestu lampu, neaizmirsti par:

  • istabas platību. Lai gan lieli gaismekļi pašlaik ir modes virsotnē, ne katrā mājoklī tie izskatīsies tikpat labi kā interjera žurnālā. Jo mazāka ir istaba un zemāki griesti, jo mazākai jābūt arī griestu lampai;
  • pārējiem interjera elementiem. Istabas labiekārtošana reti kad sākas ar lampas iegādi, tāpēc jaunam gaismeklim jāveido gaumīgs ansamblis ar jau esošajām mēbelēm, tapetēm, aizkariem u.c. Interjera harmoniju nosaka saskanīgi materiāli, formas un izmēri.

1000+ modernas griestu lampas internetā

Interjera preces visērtāk izvēlēties tiešsaistē, jo interneta veikalā var aplūkot un salīdzināt desmitiem dažādu modeļu, operatīvi atlasot produktus pēc cenas, materiāliem un citiem parametriem. Plašu griestu lampu klāstu piedāvā interneta veikals 1a.lv – sortimentā ir ultramodernas, klasiskas un vintāža stila preces.

Pērkot griestu lampu 1a.lv, pasūtījumu varēsi saņemt ar kurjerpastu vai izņemšanas punktā visā Latvijas teritorijā. Ja vēlies izņemt pirkumu patstāvīgi, izvēlies bezmaksas piegādi uz 1a.lv klientu centriem.

Plašajā gaismekļu klāstā ir viegli atrast piemērotāko modeli gan nelielam dzīvoklim-studijai, gan privātmājai. Ienāc 1a.lv un izvēlies modernas griestu lampas un citas interjera preces internetā!

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā; Valsts valodas zināšanas, vēlams krievu un angļu valodas zināšanas sarunu valodas līmenī. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Darba alga no EUR 750-850 (bruto) Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – BISTRO PAKALPOJUMA DARBINIEKS VALMIERĀ. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas, pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu Remontstrādnieks ar atrašanās vietu Valmierā. Galvenie darba pienākumi: veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: inženierkomunikāciju apsaimniekošana; ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; tttelpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimeri; citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības kandidātiem: pieredze saimniecisko darbu veikšanā; zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; spēja strādāt patstāvīgi un komandā. “B” kategorijas autovadītāja apliecība; precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: interesantu darbu stabilā uzņēmumā; mūsdienīgu darba vidi; darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga pārbaude laikā (3 mēn.) 5,50 EUR/h (bruto). Pēc pārbaudes laika 6,00EUR/h (bruto). CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – REMONTSRĀDNIEKS Valmierā. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri