Valmieras Ziņas

Meža būtnes Maģisko sajūtu naktī

Pērn Maģisko sajūtu naktī viena no populārākajām vakara daļām bija burvīgā Feju aleja, par kuru rūpējās Aivis Megris, amdizains.lv un Ziedu salons Rēzija, kopā ar “Kustību Bāze” un citiem dejotājiem. Šogad šī apvienība Maģisko sajūtu naktī rūpēsies par Meža būtnēm!

“Tiks demonstrēta performance, kas balstīta uz krāsu un kustību haosu, būs radīts dažādu pasauļu savārstījums starp košuma un dejas mijiedarbību. Kopā radīsim krāšņu, atmiņās paliekošu lielformāta gleznu. Sadarbojoties ar Kustību bāzi un deju grupu JUSTIFY, izdzīvosim dažādu skaņu un radību dzīvi košā mežā,” stāsta Aivis Megris.

Nepalaid garām Meža būtnes! Uz tikšanos Maģisko sajūtu naktī jau sestdien, 5.maijā, plkst. 21:00!

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri