Valmieras Ziņas

“Metta” un “Valmiera Glass”/ViA vienojušās par Liepas pāreju uz Valmieras komandu

“Metta” un “Valmiera Glass”/ViA futbola klubi vienojušies par Kristapa Liepas pāreju uz Valmieras komandu, ceturtdien savā “Twitter” kontā paziņoja “Metta” vienība.

Vienošanās panākta par “Metta” vienības pussarga pāreju uz klubu, kurš jaunajā sezonā piedalīsies Eiropas līgas kvalifikācijas spēlēs.

“Paldies, Kristap, par ieguldīto laiku, enerģiju, darbu un cīņu laukumā! Ceram, ka pavadītais laiks klubā palīdzēs sasniegt augstākos mērķus,” vēsta ieraksts “Metta” kluba “tviterī”.

“Gribu pateikties visiem spēlētājiem, treneriem un klubam par sezonu. Diemžēl izvirzītos mērķus nesasniedzām, taču esmu pārliecināts, ka katrs no spēlētājiem zina, uz ko viņi ir spējīgi. Nospēlējot pusotru sezonu “Metta”, ieguvu lielu pieredzi tieši virslīgas spēlēs,” klubs citē 21 gadu veco futbolistu. “Tas deva rūdījumu pieaugušo futbolam. Guvu savus pirmos vārtus čempionātā tieši “Metta” sastāvā. Novērtēju arī visus komandas biedrus, kuri ir draugi gan laukumā, gan ārpus tā. Treniņos katrs cīnās par vietu laukumā, liela pašatdeve ir visiem.”

Futbolists pateicas “Metta” par doto iespēju atgriezties laukumā pēc ilgstošas traumas 2018.gadā, min, ka “pašatdeve bija galvenais iemesls, kāpēc šosezon rādījām labu sniegumu laukumā”, un novēl klubam veiksmi nākamajā sezonā.

Liepa 2019.gada sezonā “Metta” rindās aizvadīja 27 spēles, kurās guva vienus vārtus un nopelnīja desmit dzeltenās kartītes.

Savukārt futbola apskatnieks Edmunds Novickis savā “Twitter” kontā min, ka Valmieras klubs savā “Instagram” kontā paziņojis par vēl vienu papildinājumu – Bogdanu Samoilovu, kurš pēc skološanās Vācijā bija brīvais aģents.

19 gadus vecais pussargs 2016.gada vasarā no “Šitika Futbola akadēmijas” pārcēlās uz Vācijas kluba “Koln” sistēmu, kurš spēlēja kluba U-17 un U-19 vienībās. U-17 vienības rindās bundeslīgas rietumu grupā futbolists 20 spēlēs ticis pie trim vārtu guvumiem, bet U-19 komandā 42 spēlēs iesitis divus vārtus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri