Mena atgriežas “Valmierā” un nerealizē “pendeli” neizšķirtā ar “Liepāju”

Viens no “Valmieras” komandas iepriekšējās sezonas vadošajiem futbolistiem Kamilo Mena ceturtdien aizvadīja pirmo spēli šosezon čempionu rindās, taču nerealizēja 11 metru soda sitienu, 20.kārtas mačam ar “Liepāju” noslēdzoties ar rezultātu 1:1 (0:1).

Mājiniekiem valmieriešiem vārtus guva Aliuāns Ndojs, bet liepājniekiem izcēlās Dodo.

Kolumbijas uzbrucējs Mena gada pirmo pusi pavadīja īrē Polijas klubā Bjalistokas “Jagiellonia”, bet vasarā atgriezies “Valmieras” rindās.

Mača otrās desmitminūtes sākumā mājinieku vārtsargs Klāvs Lauva soda laukumā kavēja pretinieku spēlētāju un uz “Valmieras” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru 16.minūtē realizēja Dodo. Nepilnas piecas minūtes vēlāk otrā laukuma galā tika pārkāpti noteikumi pret Menu, kurš paša nopelnīto iespēju neizmantoja, jo bumbas ceļā stājās “Liepājas” vārtsargs Luka Sanikidze.

Puslaika beigās “Valmiera” divreiz un “Liepāja” vienreiz trāpīja pa vārtu konstrukciju.

Otrā puslaika vidū Aleksejs Grjaznovs soda laukumā nospēlēja ar roku, saņēma otro dzelteno kartīti mačā un deva viesiem iespēju izpildīt vēl vienu “pendeli”. Šoreiz 11 metru soda sitienu izpildīja Ndojs, kurš bija precīzs un 70.minūtē panāca 1:1.

Vēl šodien spēkojas “Metta” un “Auda”.

Piektdien Salaspils “Super Nova” mājās uzņems “Tukums 2000″/”Telms” komandu un “Daugavpils” mājās cīnīsies ar “Jelgavu”, bet kārtas kulminācija būs plkst.20, kad “Skonto” stadionā maču sāks abas vadošās vienības “Riga” un RFS.

Turnīra tabulas augšgalā ar 48 punktiem ir “Riga”, RFS ir 47 punkti, pa 30 punktiem – “Valmierai” un “Liepājai”. “Auda” sakrājusi 27 punktus, “Metta” – 22 punktus, “Tukums 2000″/”Telms” – 19 punktus, “Jelgava” – 18 punktus, “Daugavpils” – 17 punktus un “Super Nova” tikusi pie septiņiem punktiem.

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja “Riga”, bet bronzu – RFS, bet Latvijas kausa izcīņā uzvarēja “Auda”.

Čempions noskaidrosies pēc četros riņķos aizvadītām 36 spēļu kārtām. Kopumā notiks 180 spēles.

2023.gada sezonā Latvijā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29