Valmieras Ziņas

“Melnajā piektdienā” Valmierā notikusi “Organizatoru nakts”

Kalendārā rakstīts – piektdiena 13., to var dēvēt par “melno piektdienu”, mēs to saucām par “Organizatoru nakti”, kuru kopā ar lieliskiem jauniešiem un fantastiskiem ekspertiem aizvadījām Valmieras jauniešu mājā.

Biedrība „Divi krasti” „Organizatoru naktī ” aicināja piedalīties ikvienu jaunieti no tuvākas un tālākas apkārtnes. Šīs pasākums bija kā turpinājums februārī aizvadītajam pasākumam „Ideju nakts”. „Ideju naktī” radās daudz idejas un ieceres, kuras jaunieši vēlētos realizēt Valmierā. Tomēr sapņu un ideju ģenerēšana ir viens, pavisam, kas cits, kad šī ideja, vēlmes jāliek uz papīra un jāievieš reālajā dzīvē. „Organizatoru nakts” galvenais mērķis – dot iespēju jauniešiem iemēģināt roku praktiskā darbībā, organizējot pasākumu, veidojot reklāmas afišas, rakstot projektus, zīmējot interjeru Valmieras jauniešu mājai.

Ar idejām, padomu, neērtiem jautājumiem un skatu no malas jauniešiem palīdzēja pieaicinātie eksperti, kuri ikdienā strādā pasākumu organizēšanas, reklāmas, projektu vadības jomās.

Darba grupā #ILGSTOŠAREKLĀMA jauniešu uzdevums bija izveidot informatīvu afišu kādam jauniešu pasākumam Valmierā. Ja sākumā šis uzdevums šķiet gana viegls, tad sākot darbu, tas tik raiti nevedās. Daži sevī atklāja jaunus talantus, citi saprata, ka šis piņķerīgais, sīkumainais darbs nav viņiem. Šajā grupā ar padomu palīdzēja Liene Burķīte – ar “Photoshop” bilžu apstrādi un dizainu veidošanu viņa nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Iepriekš vadījusi kafejnīcu “Tērbata”, šobrīd strādā reklāmas drukas birojā.

Darbnīcu #UZBŪVĒPASĀKUMU vadīja Linda Lazdiņa. Linda pasākumu industrijā darbojas 8 gadus – gan aģentūrā “Chocolate Events”, gan individuāli, organizējusi pasākumus. Šobrīd organizē zīmolu (Laima, Selga, Staburadze, Ādažu čipsi, Pedro) aktivizācijas pasākumus uzņēmumā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”. Pēc darbnīcas jaunieši atzina, ka nav nemaz tik viegli organizēt pasākumus, ir ļoti daudzas nianses, kuras jāņem vērā, jāparedz laikus un jāprot plānot vai piesaistīt finanses.

Ilze Leicāne – daudzus gadus bijusi personāla atlases speciāliste, sagatavojusi un realizējusi dažādus vietēja un starptautiska mēroga projektus, organizē vasaras nometnes bērniem un jauniešiem, tādēļ aicinājām viņu palīgā vadīt darbnīcu #DAUDZNAUDAS, šeit jaunieši mācījās formulēt mērķus idejai, projektam. Mācījās domu noformulēt tā, lai tā uzrunātu citus. Jaunieši plānoja nepieciešamo finansējumu un centās saprast, kā viņu projekts varētu uzlabot vai pilnveidot citu jauniešu dzīvi Valmierā.

Paldies, jauniešiem par izturību un vēlmi mācīties, šie nebija viegli uzdevumi!

Paldies, ekspertiem par to, ka atrada laiku ierasties, par padomu, interesantajām sarunām un pozitīvām emocijām!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: K.Baumaņa 3 un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-15 Darba sākšanas datums: 2019-07-15 Kontaktpersona: Dace Amona Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri