Valmieras Ziņas

Mediķi palīdzējuši sievietei, kurai iespēris zirgs (1)

Vakar Vidzemē 24 gadus veca sieviete mēģināja uzlikt apaušus zirgam, taču dzīvnieks satrūkās un viņai iespēra, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Mediķi nogādāja sievieti slimnīcā ar galvas traumām.

Tāpat mediķu palīdzība bija nepieciešama vairākiem bērniem, kuri guva termiskus apdegumus, aplejoties ar karstiem dzērieniem. Rīgā divus gadus veca meitene apdedzināja rokas, nejauši aplejoties ar karstu pienu. Zemgalē piecus gadus veca meitene, aplejoties ar karstu tēju, apdedzināja kājas.

Savukārt Kurzemē četrus gadus veca meitene, lēkājot pa gultu krita un atsita galvu pret gultas stūri. Mediķi viņu nogādāja slimnīcā ar galvas traumu.

Tāpat vakar trīs cilvēki vecumā no 54 līdz 63 gadiem tika nogādāti slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu. Šie cilvēki tika atrasti guļam vai nu sabiedriskās vietās, vai vēsās telpās savās dzīvesvietās. Visos gadījumos nokļūšanu šādā stāvoklī bija veicinājis alkohols, norādīja NMPD pārstāve.

Kopumā aizvadītājā diennaktī NMPD saņēma 1203 izsaukumus, no kuriem 177 bija saistīti ar traumām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Sieviete, kuru saspēra zirgs. - 11.04.2018 Atbildēt

    Vispār jau starp jūgšanu un apaušu likšanu jaunam ērzelim ir liela starpība. Nevienu nekad neesmu jūgusi un arī šoreiz nejūdzu, konkrētais zirgs bija jauns sporta zirgs, nevis kaut kāds ratu zirgs….

Mūsu partneri