Valmieras Ziņas

Medaļots starts Lietuvas sacensībās VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē aizvadītas vienas no tradīcijām bagātākajām sacensībām airēšanas slalomā Baltijā – Viļņas čempionāts un Lietuvas čempionāts. Cik vien kluba „Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomisti devušies sacensties uz Griģišķi, tik kāpuši uz goda pjedestāla, un šī viesošanās reize tuvējā dienvidu kaimiņvalstī nebija izņēmums.

27. aprīlī par Viļņas čempioniem junioru konkurencē kļuva Ralfs Jurjānis K1 laivu klasē vīriešiem un Ralfs Baldiņš C1 laivu klasē vīriešiem, bet MK1 U14 kategorijā triumfēja Mārtiņš Plaudis. Lietuvas galvaspilsētas bronza K1 laivu klasē vīriešiem Kasparam Pakeram, savukārt ceturtais C1 laivu klasē vīriešiem Guntars Strazdītis.

28. aprīlī VSA-Valmiera airēšanas slalomisti kāpa uz Lietuvas čempionāta goda pjedestāla gan individuālajā, gan komandu vērtējumā. Pavisam nedaudz neparedzamo akmens, sekluma un citādu šķēršļu piesātinātajā ūdenī līdz zeltam pietrūka diviem no jaunajiem atlētiem un sporta veterāniem veidotajiem trio, – komandu braucienos Lietuvas vicečempioni K1 laivu klasē Ralfs Jurjānis, Ralfs Baldiņš un Kaspars Pakers, bet C1 laivu klasē Pēteris Dambekalns, Ralfs Baldiņš un Guntars Strazdītis. Kaudzi veiksmes prasošajā fenomenā Vokes upes trasē individuālajās U23 vecuma grupas cīņās, jāsaka – sensacionāli, uzvaru izdevās izraut Ralfam Baldiņam K1 laivu klasē vīriešiem, bet pie bronzas, tikpat pārsteidzošā kārtā, tika Pēteris Dambekalns.

VSA-Valmiera airēšanas slalomisti bagātīgi noslēguši ar sacensībām bagāto aprīli, bet turpinājumā varbūt tikai par naga melnumu pieticīgākais maijs ar Baltijas mēroga sacensībām Smiltenē, Valmierā, Bauskā un Baldonē.  

Fotoattēlā: Pēteris Dambekalns, Lietuvas čempionāta sudrabs 3xC1 laivu klasē un bronza MC1 U23 kategorijā.

 

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri