Valmieras Ziņas

Medaļots starts Lietuvas sacensībās VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē aizvadītas vienas no tradīcijām bagātākajām sacensībām airēšanas slalomā Baltijā – Viļņas čempionāts un Lietuvas čempionāts. Cik vien kluba „Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomisti devušies sacensties uz Griģišķi, tik kāpuši uz goda pjedestāla, un šī viesošanās reize tuvējā dienvidu kaimiņvalstī nebija izņēmums.

27. aprīlī par Viļņas čempioniem junioru konkurencē kļuva Ralfs Jurjānis K1 laivu klasē vīriešiem un Ralfs Baldiņš C1 laivu klasē vīriešiem, bet MK1 U14 kategorijā triumfēja Mārtiņš Plaudis. Lietuvas galvaspilsētas bronza K1 laivu klasē vīriešiem Kasparam Pakeram, savukārt ceturtais C1 laivu klasē vīriešiem Guntars Strazdītis.

28. aprīlī VSA-Valmiera airēšanas slalomisti kāpa uz Lietuvas čempionāta goda pjedestāla gan individuālajā, gan komandu vērtējumā. Pavisam nedaudz neparedzamo akmens, sekluma un citādu šķēršļu piesātinātajā ūdenī līdz zeltam pietrūka diviem no jaunajiem atlētiem un sporta veterāniem veidotajiem trio, – komandu braucienos Lietuvas vicečempioni K1 laivu klasē Ralfs Jurjānis, Ralfs Baldiņš un Kaspars Pakers, bet C1 laivu klasē Pēteris Dambekalns, Ralfs Baldiņš un Guntars Strazdītis. Kaudzi veiksmes prasošajā fenomenā Vokes upes trasē individuālajās U23 vecuma grupas cīņās, jāsaka – sensacionāli, uzvaru izdevās izraut Ralfam Baldiņam K1 laivu klasē vīriešiem, bet pie bronzas, tikpat pārsteidzošā kārtā, tika Pēteris Dambekalns.

VSA-Valmiera airēšanas slalomisti bagātīgi noslēguši ar sacensībām bagāto aprīli, bet turpinājumā varbūt tikai par naga melnumu pieticīgākais maijs ar Baltijas mēroga sacensībām Smiltenē, Valmierā, Bauskā un Baldonē.  

Fotoattēlā: Pēteris Dambekalns, Lietuvas čempionāta sudrabs 3xC1 laivu klasē un bronza MC1 U23 kategorijā.

 

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri