Valmieras Ziņas

Medaļots starts Lietuvas sacensībās VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē aizvadītas vienas no tradīcijām bagātākajām sacensībām airēšanas slalomā Baltijā – Viļņas čempionāts un Lietuvas čempionāts. Cik vien kluba „Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomisti devušies sacensties uz Griģišķi, tik kāpuši uz goda pjedestāla, un šī viesošanās reize tuvējā dienvidu kaimiņvalstī nebija izņēmums.

27. aprīlī par Viļņas čempioniem junioru konkurencē kļuva Ralfs Jurjānis K1 laivu klasē vīriešiem un Ralfs Baldiņš C1 laivu klasē vīriešiem, bet MK1 U14 kategorijā triumfēja Mārtiņš Plaudis. Lietuvas galvaspilsētas bronza K1 laivu klasē vīriešiem Kasparam Pakeram, savukārt ceturtais C1 laivu klasē vīriešiem Guntars Strazdītis.

28. aprīlī VSA-Valmiera airēšanas slalomisti kāpa uz Lietuvas čempionāta goda pjedestāla gan individuālajā, gan komandu vērtējumā. Pavisam nedaudz neparedzamo akmens, sekluma un citādu šķēršļu piesātinātajā ūdenī līdz zeltam pietrūka diviem no jaunajiem atlētiem un sporta veterāniem veidotajiem trio, – komandu braucienos Lietuvas vicečempioni K1 laivu klasē Ralfs Jurjānis, Ralfs Baldiņš un Kaspars Pakers, bet C1 laivu klasē Pēteris Dambekalns, Ralfs Baldiņš un Guntars Strazdītis. Kaudzi veiksmes prasošajā fenomenā Vokes upes trasē individuālajās U23 vecuma grupas cīņās, jāsaka – sensacionāli, uzvaru izdevās izraut Ralfam Baldiņam K1 laivu klasē vīriešiem, bet pie bronzas, tikpat pārsteidzošā kārtā, tika Pēteris Dambekalns.

VSA-Valmiera airēšanas slalomisti bagātīgi noslēguši ar sacensībām bagāto aprīli, bet turpinājumā varbūt tikai par naga melnumu pieticīgākais maijs ar Baltijas mēroga sacensībām Smiltenē, Valmierā, Bauskā un Baldonē.  

Fotoattēlā: Pēteris Dambekalns, Lietuvas čempionāta sudrabs 3xC1 laivu klasē un bronza MC1 U23 kategorijā.

 

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri