Valmieras Ziņas

Mazsalacā viesojas Romāns Naudiņš (papildināta)

(pievienota 5.-7. rindkopa)

Ceturtdien, 10.aprīlī Mazsalacas novada pašvaldībā viesojās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK), lai tiktos ar pašvaldības pārstāvjiem un pārrunātu aktuālos ministrijas un pašvaldības sadarbības jautājumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Mazsalacas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Mitāne.

Pēc viņas teiktā, ministrs pašvaldības deputātiem un domes vadībai izklāstījis savas darbības īstermiņa plānus, informējis pašvaldību par plānotajiem struktūrfondu atbalstiem mazajām pašvaldībām, kā arī par šī brīža aktualitātēm ministrijā. Īpaši ministrs uzsvēris nepieciešamību pēc uzņēmējdarbības atbalsta instrumentu ieviešanas novados un to, ka tieši šī būs viena no viņa prioritātēm tuvākajā nākotnē.

Kā tikšanās laikā atzina ministrs: “Uzskatu, ka mazajām pašvaldībām īpaši jāfokusējas uz uzņēmējdarbības attīstīšanu, tomēr, ja netiks ieviesta diferencētā nodokļu politika un atbalsta instrumenti mazajām pašvaldībām, Latvijā nekāda reģionu attīstība nenotiks. Šo lietu esmu nospraudis sev par prioritāti.”

R.Naudiņš ar pašvaldības pārstāvjiem diskutējis arī vietējiem jautājumiem, tostarp bijušā dzelzceļa pārvada tehniskā stāvokļa uzlabošanas nepieciešamību, “Ziemeļu stīgas” posma Mazsalaca – Staicele asfaltēšanu un citiem pašvaldībai nozīmīgiem jautājumiem.

Kā portālam “Valmieras Ziņas” atzina Mazsalacas novada pašvaldības priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis (“Mazsalacas novadam”), saruna ar ministru bijusi ļoti produktīva un interesanta. “Ļoti novērtēju, ka ministrs atrada laiku, lai viesotos pie mums un pārrunātu gan valstij gan Mazsalacas novadam būtiskos jautājumus,” atzina pilsētas mērs.

R.Naudiņš rosinājis pašvaldību dzelzceļa pārvada tehniskā stāvokļa uzlabošanas darbu finansējuma risinājumu meklēt struktūrfondos, savukārt jautājumu par “Ziemeļu stīgas” posma asfaltēšanu ministrs ieteicis censties risināt, nosūtot ministrijai vienotu Mazsalacas, Alojas, Salacgrīvas un Burtnieku novadu pašvaldību vēstuli.

Pēc pilsētas mēra teiktā, tikšanās laikā saņemts apstiprinājums, ka arī mazajiem novadiem būs pieejami līdzekļi pilsētvides uzlabošanai, tajā skaitā arī degradēto teritoriju revitalizācijas pasākumiem.

Jau ziņojām, ka marta nogalē Romāns Naudiņš tika apstiprināts vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatā. Viņa amata priekšgājējs Einārs Cilinskis (NA-TB/LNNK) amatu atstāja pēc Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) šī gada 14.marta rīkojuma.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri