Valmieras Ziņas

Mazsalacā ceļu satiksmes negadījumā cietusi velosipēdiste (1)

Lasīšanas laiks: 3 min

27.maijā, plkst. 18:33 Mazsalacas novadā, Mazsalacā, Pērnavas un Brīvības bulvāra krustojumā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Audi”, izraisīja sadursmi ar 1974.gadā dzimušu sievieti, kura vadīja velosipēdu. Automašīnas vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdiste, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

25.maijā, plkst. 17:10 Vecpiebalgas novadā, saņemta informācija, ka kādā piemājas dīķī slīcis 1986.gadā dzimis vīrietis. Cietušais, pēc alkohola koplietošanas, nolēmis viens pats nopeldēties. Paziņas vīrieti pamanījuši tad, kad tas bezsamaņas stāvoklī peldējis pa ūdens virsmu. Ierodoties mediķiem, tika veikti reanimēšanas pasākumi un vīrieti izdevās glābt. Valsts policija atgādina, ka alkoholisko dzērienu lietošana un atrašanās ūdens tilpnēs nav savienojamas nodarbes!

25.maijā, plkst. 07:25 Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, autoceļa Pļaviņas – Madona – Gulbene 26 kilometrā, virzienā no Pļaviņām uz Madonu, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, veica apdzīšanas manevru, kā rezultātā transportlīdzekļa atpakaļ skata spogulis aizķēra velosipēda vadītāju. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdiste – 1971.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajās brīvdienās Valsts policija saņēma vairākus iedzīvotāju zvanus par aizdomīgiem transportlīdzekļu vadītājiem. Tā piemēram, 26.maijā, saņemta informācija, ka plkst. 17:25 Madonas novadā, Aronas pagastā, Kusā, virzienā uz Cēsīm pārvietojās automašīna “Scania”, kuras vadītājs ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīna tika paturēta autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona 59 kilometrā. Izrādījās, ka tās vadītājs, 1969.gadā dzimušais vīrietis, bija 1,79 promiļu reibumā. Līdzīga informācija saņemta plkst. 18:31 par kādu vadītāju Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, Rubenē. Šajā gadījumā 1988.gadā dzimušais vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen” 1,74 promiļu reibumā. Jāpiebilst, ka vadītājs pie transportlīdzekļa stūres sēdies laikā, kad spēkā stājies vadīšanas tiesību aizliegums. Abos gadījumos noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli. Valsts policija pateicas par iedzīvotāju sniegto informāciju, kā arī aicina pārējos nepalikt vienaldzīgiem un ziņot par aizdomīgām situācijām vai pamanītiem pārkāpumiem.

26.maijā, plkst. 01:31 Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, saņemta informācija, ka autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 68 kilometrā, pa ceļa braucamo daļu iet kāds vīrietis, bez jebkāda veida atstarojošiem elementiem. Izbraucot policijas norīkojumam, 1991.gadā dzimušajam vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Valsts policija atgādina, ka arī sākoties vasarai, diennakts tumšajā laikā gājējiem jālieto gaismu atstarojoši elementi!

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 25.maija līdz 28.maijam, saņemta informācija par 244 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 28 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 76 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 35 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 34 ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija par četriem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 7 vadītāji. Noformēti 260 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 120 bija par ātruma pārsniegšanu.

    Zinošais - 28.05.2018

    Kāpēc nenoskaidrots?! Visi Mazsalacā un policija taču zina! Vienīgi, ka pats vainīgais kā gļēvulis aizlaidās un tagad slēpjās! Tāpēc, ka, droši vien, atkal un kā vienmēr bija alkohola reibumā!

Aicinām darbā TELPU UN TERITORIJU UZKOPĒJU ĒKĀS BRANDEĻOS (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: · ikdienas biroja un autoservisa telpu uzkopšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba samaksu valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likmes apmērā, papildus piemaksa par kvalitatīvi veiktu darbu CV ar norādi vakancei „Telpu un teritoriju uzkopējs” līdz š.g. 29. decembrim iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-29 Darba sākšanas datums: 2026-01-02 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde aicina darbā traktora vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • vadīt traktortehniku un kravas automašīnu ievērojot ekspluatācijas un apkopes noteikumus; • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pašvaldībai piederošā teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • uzturēt traktortehniku, automašīnu un tā aprīkojumu tehniskā kārtībā; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • traktortehnikas vadīšanas apliecība TR1, TR2 vai B kategorijas autovadītāja apliecība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja pastāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 783 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 824 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam. CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums traktora vadītāja/-s amatam”, līdz 2026.gada 14.janvārim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: TRAKTORA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-01-14 Kontaktpersona: rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv 25662217

Mūsu partneri