Valmieras Ziņas

Mazsalacā ceļu satiksmes negadījumā cietusi velosipēdiste (1)

27.maijā, plkst. 18:33 Mazsalacas novadā, Mazsalacā, Pērnavas un Brīvības bulvāra krustojumā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Audi”, izraisīja sadursmi ar 1974.gadā dzimušu sievieti, kura vadīja velosipēdu. Automašīnas vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdiste, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

25.maijā, plkst. 17:10 Vecpiebalgas novadā, saņemta informācija, ka kādā piemājas dīķī slīcis 1986.gadā dzimis vīrietis. Cietušais, pēc alkohola koplietošanas, nolēmis viens pats nopeldēties. Paziņas vīrieti pamanījuši tad, kad tas bezsamaņas stāvoklī peldējis pa ūdens virsmu. Ierodoties mediķiem, tika veikti reanimēšanas pasākumi un vīrieti izdevās glābt. Valsts policija atgādina, ka alkoholisko dzērienu lietošana un atrašanās ūdens tilpnēs nav savienojamas nodarbes!

25.maijā, plkst. 07:25 Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, autoceļa Pļaviņas – Madona – Gulbene 26 kilometrā, virzienā no Pļaviņām uz Madonu, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, veica apdzīšanas manevru, kā rezultātā transportlīdzekļa atpakaļ skata spogulis aizķēra velosipēda vadītāju. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdiste – 1971.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajās brīvdienās Valsts policija saņēma vairākus iedzīvotāju zvanus par aizdomīgiem transportlīdzekļu vadītājiem. Tā piemēram, 26.maijā, saņemta informācija, ka plkst. 17:25 Madonas novadā, Aronas pagastā, Kusā, virzienā uz Cēsīm pārvietojās automašīna “Scania”, kuras vadītājs ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīna tika paturēta autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona 59 kilometrā. Izrādījās, ka tās vadītājs, 1969.gadā dzimušais vīrietis, bija 1,79 promiļu reibumā. Līdzīga informācija saņemta plkst. 18:31 par kādu vadītāju Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, Rubenē. Šajā gadījumā 1988.gadā dzimušais vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen” 1,74 promiļu reibumā. Jāpiebilst, ka vadītājs pie transportlīdzekļa stūres sēdies laikā, kad spēkā stājies vadīšanas tiesību aizliegums. Abos gadījumos noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli. Valsts policija pateicas par iedzīvotāju sniegto informāciju, kā arī aicina pārējos nepalikt vienaldzīgiem un ziņot par aizdomīgām situācijām vai pamanītiem pārkāpumiem.

26.maijā, plkst. 01:31 Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, saņemta informācija, ka autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 68 kilometrā, pa ceļa braucamo daļu iet kāds vīrietis, bez jebkāda veida atstarojošiem elementiem. Izbraucot policijas norīkojumam, 1991.gadā dzimušajam vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Valsts policija atgādina, ka arī sākoties vasarai, diennakts tumšajā laikā gājējiem jālieto gaismu atstarojoši elementi!

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 25.maija līdz 28.maijam, saņemta informācija par 244 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 28 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 76 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 35 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 34 ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija par četriem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 7 vadītāji. Noformēti 260 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 120 bija par ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Zinošais - 28.05.2018 Atbildēt

    Kāpēc nenoskaidrots?! Visi Mazsalacā un policija taču zina! Vienīgi, ka pats vainīgais kā gļēvulis aizlaidās un tagad slēpjās! Tāpēc, ka, droši vien, atkal un kā vienmēr bija alkohola reibumā!

Viesnīca „Naktsmājas” izsludina konkursu Vakancei saimniecības dienestā uz noteiktu laiku (ar iespēju turpināt sadarbību): ISTABENE   Galvenās prasības kandidātiem: · Augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; · Spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; · Labas latviešu valodas zināšanas; · Krievu vai angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; · Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: · Nodrošināt tīrību un kārtību viesnīcas numuros un koplietošanas telpās; · Veikt uzkopšanas darbus pēc viesu aizbraukšanas. Piedāvājam: · Darbu draudzīgā un profesionālā kolēģu komandā; · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; · Atalgojums:Stundas tarifa likme (pirms nodokļu nomaksas)– no 3.30 €/h līdz 3.65 €/h · Darbu maiņās no plkst. 6:00; Pieteikuma vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu – vakances@naktsmajas.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma)vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 64201200 vai 25464433 Kontaktpersona: Egita Ķīse Informācija par viesnīcu: www.naktsmajas.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 02.02.2020 Profesija: VIESNĪCAS ISTABENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-02 Kontaktpersona: pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi vakances@naktsmajas.lv

Mūsu partneri