Valmieras Ziņas

Mazsalacā ceļu satiksmes negadījumā cietusi velosipēdiste (1)

27.maijā, plkst. 18:33 Mazsalacas novadā, Mazsalacā, Pērnavas un Brīvības bulvāra krustojumā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Audi”, izraisīja sadursmi ar 1974.gadā dzimušu sievieti, kura vadīja velosipēdu. Automašīnas vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdiste, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

25.maijā, plkst. 17:10 Vecpiebalgas novadā, saņemta informācija, ka kādā piemājas dīķī slīcis 1986.gadā dzimis vīrietis. Cietušais, pēc alkohola koplietošanas, nolēmis viens pats nopeldēties. Paziņas vīrieti pamanījuši tad, kad tas bezsamaņas stāvoklī peldējis pa ūdens virsmu. Ierodoties mediķiem, tika veikti reanimēšanas pasākumi un vīrieti izdevās glābt. Valsts policija atgādina, ka alkoholisko dzērienu lietošana un atrašanās ūdens tilpnēs nav savienojamas nodarbes!

25.maijā, plkst. 07:25 Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, autoceļa Pļaviņas – Madona – Gulbene 26 kilometrā, virzienā no Pļaviņām uz Madonu, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, veica apdzīšanas manevru, kā rezultātā transportlīdzekļa atpakaļ skata spogulis aizķēra velosipēda vadītāju. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdiste – 1971.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajās brīvdienās Valsts policija saņēma vairākus iedzīvotāju zvanus par aizdomīgiem transportlīdzekļu vadītājiem. Tā piemēram, 26.maijā, saņemta informācija, ka plkst. 17:25 Madonas novadā, Aronas pagastā, Kusā, virzienā uz Cēsīm pārvietojās automašīna “Scania”, kuras vadītājs ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīna tika paturēta autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona 59 kilometrā. Izrādījās, ka tās vadītājs, 1969.gadā dzimušais vīrietis, bija 1,79 promiļu reibumā. Līdzīga informācija saņemta plkst. 18:31 par kādu vadītāju Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, Rubenē. Šajā gadījumā 1988.gadā dzimušais vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen” 1,74 promiļu reibumā. Jāpiebilst, ka vadītājs pie transportlīdzekļa stūres sēdies laikā, kad spēkā stājies vadīšanas tiesību aizliegums. Abos gadījumos noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli. Valsts policija pateicas par iedzīvotāju sniegto informāciju, kā arī aicina pārējos nepalikt vienaldzīgiem un ziņot par aizdomīgām situācijām vai pamanītiem pārkāpumiem.

26.maijā, plkst. 01:31 Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, saņemta informācija, ka autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 68 kilometrā, pa ceļa braucamo daļu iet kāds vīrietis, bez jebkāda veida atstarojošiem elementiem. Izbraucot policijas norīkojumam, 1991.gadā dzimušajam vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Valsts policija atgādina, ka arī sākoties vasarai, diennakts tumšajā laikā gājējiem jālieto gaismu atstarojoši elementi!

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 25.maija līdz 28.maijam, saņemta informācija par 244 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 28 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 76 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 35 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 34 ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija par četriem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 7 vadītāji. Noformēti 260 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 120 bija par ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Zinošais - 28.05.2018 Atbildēt

    Kāpēc nenoskaidrots?! Visi Mazsalacā un policija taču zina! Vienīgi, ka pats vainīgais kā gļēvulis aizlaidās un tagad slēpjās! Tāpēc, ka, droši vien, atkal un kā vienmēr bija alkohola reibumā!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri