Valmieras Ziņas

Mazais muzikants 2024

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau otro gadu pēc kārtas Universum mūzikas un mākslas vidusskolā izskan 1. klašu audzēkņu koncerts “Mazais muzikants”. Tā mērķis ir ļaut pieredzēt – kā tas ir – muzicēt, uzstāties citu priekšā, kā arī apgūt skatuves kultūras prasmes, jau esot jaunāko mūzikas skolas audzēkņu statusā. Koncerts tika veltīts mazo ,,mākslinieku’’ ģimenēm un pirmsskolas audzēkņiem, kuri, aizrautīgi vērojot muzikālos priekšnesumus, varēja tuvāk iepazīt dažādus instrumentusportālu “Valmieras Ziņas” informēja Mūzikas skolas Universum Sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Kārkla.

Mazie muzikanti droši un pārliecināti atskaņoja savus priekšnesumus, tā parādot, cik skanīgi ir viņu instrumenti un ar cik lielu interesi viņi muzicē! Koncertu, spēlējot klavieres, atklāja pirmsskolas skolniece Anna Grigorjeva kopā ar savu lielo māsu Paulu. No pirmo klašu audzēkņiem dzirdējām Martu Jēkabu Kārklu (čells un klavieres), Sāru Karamiševu (vijole), Marku Urbanoviču (klavieres), Renāru Abaci (čells), Mihaēlu Apsīti un Andreju Cvetkovu (marimba). Līdzās katram bērnam bija arī viņu atbalstītāji, iedvesmotāji un iedrošinātāji – mīļie skolotāji – Ritma Pētersone-Cepīte, Gunta Siliņa, Daniēls Groza, Inguna Birzniece un Ilze Petrovska. Savukārt, noslēgumā  mūzikas teorijas skolotāja Anitra Rause visus klātesošos ieveda jautrā muzikālā rotaļā!

Pēc koncerta varēja vērot mazo pirmskolnieku neviltoto vēlmi pašiem vēl nopietnāk apgūt kādu instrumentu (jo daudzi no viņiem jau mācās sagatavošanas klasē), kā arī redzēt mūzikas izraisīto prieku, sirds siltumu un smaidu visu klātesošo sejās.

Paldies skolas komandai un ģimenēm par kopīgo pasākumu!

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri