Valmieras Ziņas

Matrača spilventiņi: kā izvēlēties pareizo?

Lasīšanas laiks: 3 min

Matraču spilventiņi – mazi matraču spilventiņi, kas novietoti uz parastā gultas matrača – uzreiz padara vecu, neērtu matraci vai cietu, sagurušu dīvānu ērtāku. Taču pareizi izvēlēti augstas kvalitātes matraču spilventiņi ne tikai nodrošina maksimālu komfortu miega laikā, bet arī aizsargā matraci un pagarina tā kalpošanas laiku. NMF HOME eksperti piedāvā noderīgus padomus, kā izvēlēties pareizo matraci.

Matrača spilventiņi 160×200 cm, matrača spilventiņi 140×200 cm u. c.: izvēloties matrača spilventiņus, ņemiet vērā izmēru.

Pareizais izmērs ir viens no svarīgākajiem aspektiem, izvēloties matrača spilventiņu. Ieteicams izvēlēties matrača izmēru, ņemot vērā jūsu matrača, gultas vai dīvāna izmēru. Ja matracis ir pārāk mazs vai pārāk liels, tas vienkārši nepilda savu funkciju un uz tā būs neērti gulēt.

Matrača spilventiņi: izvēlēties, pamatojoties uz to materiālu

Ir labi zināt, ka dažādi matraču ražotāji piedāvā matračus no dažādiem materiāliem. Ņemiet vērā matraču īpašības, lai izvēlētos izstrādājumu, kas vislabāk atbilst jūsu individuālajām vajadzībām. 

– Putu matraču spilventiņi. Putu matrači, kas izgatavoti no putuplasta (poliuretāna putām), ir ļoti viegli un palīdz noturēt mugurkaulu pareizā stāvoklī un vienmērīgi sadalīt ķermeņa svaru. Tomēr jāņem vērā, ka šie matrači nav īpaši elpojoši, tāpēc ieteicams pēc iespējas biežāk rotēt matraci, lai saglabātu nemainīgas izstrādājuma īpašības un nodrošinātu, ka tas kalpo pēc iespējas ilgāk.

– Viskoelastīgu poliuretāna putu matrača spilventiņi. Viskoelastīgo poliuretāna putu matraču matrači ir ļoti izturīgi. Šie matrači, kas pielāgojas ķermeņa formai un temperatūrai, nodrošina izcilu komforta sajūtu miega laikā un ir īpaši piemēroti cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm. No viskoelastīgām poliuretāna putām izgatavotie MEMORY matrača spilventiņi MEMORY, ko ražo NMF HOME Lietuvā, nodrošina stingru atbalstu mugurkaulam miega laikā, tādējādi saglabājot to pareizā pozīcijā. Deformēts MEMORY matrača spilvens atgūst savu sākotnējo formu.

– Lateksa matraču spilventiņi. Lateksa matrača spilventiņi ir izgatavoti no lateksa un nodrošina komfortu un ilgu kalpošanas laiku. Tāpat kā matrači, arī lateksa matraču spilventiņi ir mīksti, elastīgi un elastīgi, tāpēc tos ir viegli transportēt. Lateksa matračiem piemīt arī lieliska elpojamība. Šī īpašība novērš mikroorganismu un putekļu ērcīšu vairošanos, padarot matraci ideāli piemērotu alerģiskiem cilvēkiem.

Mīkstie un cietie matraču spilventiņi: ņemiet vērā biezumu un stingrību

Biezums un stingrība ir vēl divas svarīgas īpašības, kas jāņem vērā, izvēloties matrača spilventiņu. Ja plānojat izmantot matrača spilventiņu gultas vai matrača aizsardzībai, izvēlieties plānāku matrača spilventiņu, piemēram, 4 cm biezu. Matrača spilventiņi, kuru biezums ir 6 cm un vairāk, būs piemēroti veca matrača vai gultas, kas ir zaudējusi formu, pārklājumam. Biezāks matracis arī nodrošinās lielāku atbalstu mugurkaulam un maksimāli palielinās komfortu miega laikā, nemainot gultu vai matraci.

Atkarībā no personīgajām vajadzībām varat izvēlēties dažāda cietības pakāpes matrača spilventiņus: mīkstus, vidēji cietus un cietus. Tomēr ir svarīgi zināt, ka, jo mīkstāks matracis, jo lielāku nelīdzenumu varat sajust matracī vai gultas virsmā miega laikā.

Izvēlieties matrača spilventiņus ar noņemamiem pārvalkiem

Higiēniskai guļamistabai ir svarīga ne tikai svaigi smaržojoša gultasveļa, palagi vai tīri spilveni – svarīga loma ir arī matrača pārvalkiem. Lai uzturētu matraci tīru un pagarinātu tā kalpošanas laiku, izvēlieties matračus ar noņemamiem pārvalkiem, kurus vajadzības gadījumā var viegli izmazgāt.

Ja meklējat augstas kvalitātes matraču spilventiņus, kas piemēroti dažādu izmēru matračiem, gultām un dīvāniem, lūdzu, apmeklējiet www.nmfhome.lt. Tur jūs atradīsiet plašu matraču spilventiņu klāstu, kas tiek pastāvīgi atjaunināts. NMF HOME Lietuvā ražotie matrači ir sertificēti saskaņā ar Oeko-Tex Standard 100 kvalitātes prasībām.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri