Valmieras Ziņas

Mākslas mēnesī Valmiera iedalīta septiņos “kvartālos” (1)

Mākslas mēneša laikā Valmieras pilsēta ir iedalīta vairākos radošajos kvartālos, kuros iedzīvotājiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes un pasākumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Pēc viņas teiktā, galvenie Mākslas mēnesim veltītie pasākumi notiks no 24.aprīļa līdz 26.aprīlim, un tie būs veltīti krēsla tematikai.

“Sūnu zaļajā Purva ielas kvartālā” – Valmieras Mākslas vidusskolā piecu jomu profesionālie mākslinieki vadīs krēslu mākslinieciskās apstrādes meistardarbnīcas, savukārt nākt ar savu krēslu un mākslinieku vadībā to izgreznot ikviens varēs akcijā valmieriešiem “Skaisti sēžam”.

“Vecpilsētas karmīnsarkanajā kvartālā” Valmieras Drāmas teātris piedāvās noskatīties režisora Reiņa Suhanova un aktieru iestudējumu “3.rinda 4.vieta”, savukārt Valmieras muzejā būs iespējams apmeklēt izstādi “Sēdies krēslā”, kur būs aplūkojami dažādu laiku un stilu krēsli.

“Mākoņu baltajā centra kvartālā” jeb Valmieras Kultūras centrā notiks Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācijas meistarklases, bet “Pārgaujas ūdens zilajā kvartālā” jeb Valmieras bibliotēkā būs skatāma profesionālu mākslinieku darbu izstāde “Krēsli gleznās”, kā arī būs iespēja piedalīties akcijā “Satiec savu meistaru!”.

Kā norādīja J.Deičmane, “Kārlienas dzīvsudraba pelēkajā kvartālā” jeb mākslas “Galerijā Laipa” notiks diskusija par vizuālo mākslu reģionos, kurā piedalīsies profesionāli mākslinieki no Vidzemes, mākslas galeriju pārstāvji, Latvijas Mākslas akadēmijas pārstāvji un nozares eksperti, bet “Burkānciema samteņu oranžajā kvartālā” jeb Valmieras Viestura vidusskolā norisināsies VII Latviajs bērnu un jauniešu teātru festivāls “… un es iešu un iešu”. Vienlaikus skolā būs apskatāma arī mākslinieka Normunda Cercina fotoizstāde “Svešais tuvums 2”.

Visbeidzot, “Saulaini dzeltenajā kvartālā”, kas būs nodots Valmieras Valsts ģimnāzijas pārziņā, būs aplūkojamas vairākas krāšņas izstādes, tostarp mākslinieces Maijas Tabakas gleznu izstāde “Pārsteigums”, Latvijas Mākslas akadēmijas studentu mākslas darbu izstāde “Vienkārši” un citas.

J.Deičmane atzīmēja, ka Mākslas mēneša laikā pilsētā notiek arī citas aktivitātes un pasākumi, kurus piedāvās ikviena Valmieras kultūras iestāde. Pie šādiem pasākumiem piederas Valmieras Kultūras centrā gaidāmais grupas “Melo-M” koncerts “Jaunā sērija”, Dona akustiskais koncerts “Varanasi”, operete “Klīvija” un citi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā Biroja darbinieku metālapstrādes cehā SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dizaina metāla izstrādājumu ražošanas jomā - margas, kāpnes, mēbeles, nožogojumi, utt. Meklējam papildspēkus metāla apstrādes ceha ofisā. Amata pienākumi saistībā ar pasūtījumu apstrādi, tāmēšanu, komunikāciju ar klientu, komercpiedāvājumu sagatavošanu un nodošanu ražošanā, kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanu, utt. Galvenie amata pienākumi:  Komercpiedāvājumu sagatavošana – tāmēšana;  Pasūtījuma specifikācijas saskaņošana ar klientu, komunikācija ar klientu;  Kalkulāciju un komercpiedāvājumu sagatavošana;  Rēķinu reģistrēšana un izrakstīšana;  Materiālu un transporta pakalpojumu pasūtīšana;  Kvalitātes vadības sistēmas uzturēšana. Amata pienākumi var manīties atkarībā no darba pretendentu kompetences un iemaņām. Prasības darba pretendentiem:  3 gadu darba pieredze ofisa darbā, tirdzniecībā, projektu vadībā vai ražošanas darba organizēšanā;  Loģiskā domāšana, apķērība un pozitīva attieksme;  Labas komunikācijas prasmes - spēja brīvi un pārliecinoši komunicēt ar klientiem tiekoties klātienē, sazinoties pa tālruni vai elektroniski;  Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un rast risinājumu dažādās situācijās;  Vēlme strādāt metāla izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības nozarē;  Prasmes darbam ar datoru. Par priekšrocību tiks uzskatīta:  Izpratne par tehniska darba organizēšanu, tāmēšanu;  Prasme strādāt ar kādu no projektēšanas datorprogrammām;  Spēja lasīt un saprast metāla izstrādājumu rasējumus un veikt vienkāršus labojumus vai papildinājumus. Atalgojums: uzsākot darbu 850EUR (bruto) = ~650EUR ( neto alga "uz rokas") Iespējams nepilnas slodzes darba laiks un/vai daļējs darbs no mājām. Darba vietas adrese: “Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300m no Rubenes baznīcas). Pieteikties iespējams: Sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu aigars@latmet.com vai aizpildot kontaktu formu mūsu mājas lapā http://www.latmet.eu/vakances/ Papildus info: Mēs šobrīd meklējam ofisa darbinieku ar labām komunikācijas spējām, tāpēc no pretendentiem sagaidām arī motivācijas vēstuli un/vai mazliet plašāku aprakstu par sevi. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-07 Kontaktpersona: Pieteikties var, aizpildot kontaktu formu http://www.latmet.eu/vakances, t. 29429956.

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" (40900035103)  aicina darbā  APKOPĒJU filiālē "RŪJA” 1 amata vieta uz nenoteiktu laiku Prasības pretendentam: • Pamatizglītība. • Pieredze nav nepieciešama. • Spēja būt klientorientētam, nosvērtam, vērīgam, lojālam. Galvenie pienākumi: • Tīrīt telpas – slaucīt, mazgāt grīdas, sienas. • Veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām. • Iztīrīt atkritumu tvertnes – iznest atkritumus, un ielikt tīru maisiņu. • Mazgāt logus un to rāmjus, palodzes. • Laistīt un kopt istabas augus. Piedāvājam: • Atalgojumu no EUR 500 bruto; • Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; • Darba pieredzi valsts pārvaldē; • Labus darba apstākļus; • Draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus; Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Apkopēja" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv.  Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-14 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri