Valmieras Ziņas

Māju dūmvados deg sodrēji

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 4. janvāra plkst. 6.30 līdz 7. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi no izsaukumiem bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Brīvdienās Vidzemē trīs māju dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Valmieru, Madonas novada Bērzaunes pagastu un Alojas novada Brīvzemnieku pagastu.

Sestdien plkst. 15.17 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega dzīvojamā māja. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēka deg pilnā platībā un pirms VUGD ierašanās saviem spēkiem no ēkas bija evakuējies cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba kaķi. Plkst. 21.10 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tajā ēka dega 100 m2 platībā. 

Piektdien plkst. 9.16 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Aronas pagastu, kur dega garāža un kvadracikls 51,5 m2 platībā. Plkst. 11.31 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē devās arī uz izsaukumiem, kur Limbažu novada Skultes pagastā un Rūjienā dega vieglās automašīnas.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: K.Baumaņa 3 un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-15 Darba sākšanas datums: 2019-07-15 Kontaktpersona: Dace Amona Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri