Valmieras Ziņas

Madonas pusē par sevišķi nežēlīgu sievietes slepkavību aiztur vīrieti

Lasīšanas laiks: < 1 min

Madonas novadā aizvadītajās brīvdienās par sevišķi nežēlīgu sievietes slepkavību aizturēts kāds vīrietis, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.

Viņa paskaidroja, ka 5.septembrī, aizdomās par kādas 35 gadus vecas sievietes slepkavību Madonas novadā aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis. Pēc pusnakts policijā tika saņemta informācija par slepkavības faktu Madonas novadā, Praulienas pagastā, Praulienā, kur kādā mājā atrasts 35 gadus vecas sievietes līķis.

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka sieviete nogalināta ar sevišķu cietsirdību un aizdomās par nozieguma izdarīšanu notikuma vietā tikai aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis.

Sākotnējā informācija liecina, ka aizturētais pēc ilgākas prombūtnes bija ieradies ciemos un pirms traģiskā notikuma kopīgi lietots alkohols, taču pašlaik sāktajā izmeklēšanā nav skaidrs nozieguma izdarīšanas motīvs.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Par šādu noziedzīgu nodarījumu likumā paredzēts sods ir mūža ieslodzījuma vai cietumsods no 10 līdz 20 gadiem.

Aizdomās turamajam vīrietim tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu un policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu nozieguma motīvu. Tāpat sāktā kriminālprocesa ietvaros noteiktas vairākas ekspertīzes.

Vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri