Valmieras Ziņas

Likumsargi kādā īpašumā konfiscē viltotus apģērbus un apavus

Lasīšanas laiks: 2 min

Šī gada 17. janvārī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa inspektori Valmieras novadā konfiscēja dažādu zīmolu, visticamāk, viltotus apģērbus, apavus un somas. Visas izņemtās preces atbilda dažādu populāru zīmolu precēm, kā, piemēram, Nike, Adidas, Calvin Klein u.c. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Aizvadītā gada vasarā Valsts policijā tika saņemta informācija par kādu personu, kura regulāri izplatīja, iespējams, viltotus apģērbus un apavus. Persona preču tirdzniecību organizēja kādā sociālajā platformā.

Veicot pārbaudi, noskaidrots, ka persona sociālajos tīklos ilgstošā laika posmā tirgo populāru zīmolu preces. Šī gada janvārī, veicot mērķtiecīgu darbu, policija kādā īpašumā Valmieras novadā izņēma, iespējams, viltotas 209 apģērba vienības, 13 somas, 200 apavu pārus, 147 zeķu pārus, kā arī apakšveļu. Visas izņemtās preces atbilda dažādu populāru zīmolu precēm, kā Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess u.c.

Par šo gadījumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process pēc likuma “Preču zīmju likums” 91. panta pirmās daļas par to, ka persona regulāri un ilgstoši tirgo viltotas populāru zīmolu preces. Par šādu noziedzīgu nodarījumu piemēro naudas sodu fiziskajai personai no piecdesmit sešām līdz simt četrdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no divsimt astoņdesmit līdz divtūkstoš astoņsimt naudas soda vienībām.

Nozīmēta ekspertīze, turpinās administratīvā procesa izmeklēšana.

Ja pēc ekspertīzes preču zīmju īpašnieki uzskatīs, ka tiem nodarīts būtisks kaitējums, iespējams uzsākt kriminālprocesu.

Policija aicina ikvienu, kuram ir aizdomas par viltotu preci, ziņot zīmola oficiālajam pārstāvim Latvijā un Valsts policijai vai Valsts ieņēmumu dienestam.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri