Valmieras Ziņas

Latvijas pašvaldību izpilddirektori Mazsalacā apgūst praktiskas iemaņas krīzes situācijās

Šodien, 9.maijā, Mazsalacas novadā notiek Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sanāksme, kuras laikā amatpersonas varēs apgūt praktiskas iemaņas dažādās krīzes situācijās, liecina Latvijas Pašvaldību savienības mājaslapā pieejamā informācija.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji demonstrēs, kā pareizi jārīkojas ar cietušu personu krīzes situācijā, bet kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Mazsalacas posteņa komandieri Gintu Alberingu klātesošie varēs izspēlēt dažādu negadījumu novēršanas scenārijus.

Savukārt Valmieras Reģionālās vides pārvaldes pārstāvis Toms Arnavs iepazīstinās atnācējus ar publisko ūdeņu kontroles, pārkāpumu atklāšanas un novēršanas situācijām.

Pirms praktiskajām nodarbībām asociācijas pārstāvjiem paredzēta sanāksme, kurā tiks spriests par Valsts vides dienesta sadarbību ar pašvaldībām zvejas kontroles un publisko ūdeņu apsaimniekošanas jomā, ugunsdrošības aktualitātēm un cīņu ar kūlas dedzinātājiem, kā arī par VAS “Latvijas Valsts meži” sadarbību ar pašvaldībām ceļu uzturēšanā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri