Valmieras Ziņas

Latvijas pašvaldību izpilddirektori Mazsalacā apgūst praktiskas iemaņas krīzes situācijās

Šodien, 9.maijā, Mazsalacas novadā notiek Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sanāksme, kuras laikā amatpersonas varēs apgūt praktiskas iemaņas dažādās krīzes situācijās, liecina Latvijas Pašvaldību savienības mājaslapā pieejamā informācija.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji demonstrēs, kā pareizi jārīkojas ar cietušu personu krīzes situācijā, bet kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Mazsalacas posteņa komandieri Gintu Alberingu klātesošie varēs izspēlēt dažādu negadījumu novēršanas scenārijus.

Savukārt Valmieras Reģionālās vides pārvaldes pārstāvis Toms Arnavs iepazīstinās atnācējus ar publisko ūdeņu kontroles, pārkāpumu atklāšanas un novēršanas situācijām.

Pirms praktiskajām nodarbībām asociācijas pārstāvjiem paredzēta sanāksme, kurā tiks spriests par Valsts vides dienesta sadarbību ar pašvaldībām zvejas kontroles un publisko ūdeņu apsaimniekošanas jomā, ugunsdrošības aktualitātēm un cīņu ar kūlas dedzinātājiem, kā arī par VAS “Latvijas Valsts meži” sadarbību ar pašvaldībām ceļu uzturēšanā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri