Valmieras Ziņas

Latvijas juniori sagrauj titulētos šveiciešus

Šodien Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, notika Triju nāciju turnīra spēle florbolā, kurā Latvijas U19 vīriešu izlases pirmais sastāvs tikās ar Šveices valstsvienību. Uzvaru, turklāt negaidīti pārliecinošu, izcīnīja latvieši, kuri trīskārtējos pasaules vicečempionus sakāva ar 11:3. Labākā spēlētāja balvu mūsu komandā saņēma vārtsargs Dāvis Helmuts Zvejnieks, kurš atvairīja 31 pretinieku metienu.

Vakar ar šveiciešiem tikās Latvijas junioru izlases otrais sastāvs jeb baltie. Mūsu puiši ar 2:1 bija pārāki pirmajā periodā, pēc otrā piekāpās ar tikai vienu vārtu deficītu (3:4), bet ļoti neveiksmīgi aizvadīja pēdējo trešdaļu un galarezultātā kapitulēja ar 4:9. Arī pēcspēles metienu sērijā veiksme nebija latviešu sabiedrotā – Šveices izlase bija pārāka ar 3:1. Šorīt laukumā pret šveiciešiem devās mūsu valstsvienības pirmais sastāvs jeb sarkanie, kas savā pirmajā mačā cīnījās neizšķirti ar čehiem (5:5), kurus pēc tam ar 3:2 pārspēja pēcspēles metienos.

Jau pats mača sākums izvērtās šokējošs pretiniekiem, jo latvieši nepilnu piecu minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 3:0, pa golam iemeta Klāvs Jansons, Arnijs Kuratņiks un Markuss Januševskis. Perioda vidū mūsu juniori sāka aizrauties ar individuālām darbībām, kļūdījās un pieļāva, ka savu nulli no rezultātu tablo nodzēš arī šveicieši – 1:3. Tomēr līdz pārtraukumam pa golam iemeta Stefans Roberts Dimza un Jānis Ragovskis, panākot jau 5:1. Otro trešdaļu ar vārtu guvumu sāka Šveices juniori (2:5), tomēr lauzt spēles gaitu viņiem neizdevās. Ar goliem atbildēja Matīss Kristians Morozovs un Markuss Januševskis, panākot jau 7:2. Arī pēdējā periodā pretinieki guva tikai vienus vārtus, kamēr latvieši viņu vārtos sabēra vēl četras bumbiņas (Viesturs Mārtiņš Rubenis, Matīss Fogelis, Rūdis Žukelis un Klāvs Jansons), svinot pārliecinošu uzvaru ar 11:3. Jāpiebilst, ka līdz šim mūsu juniori savus vienaudžus no Šveices oficiālā spēlē bija uzvarējuši tikai vienu reizi – 2009. gadā Polijas kausa izcīņas turnīrā ar 4:3.

Pēcspēles metienos vienu punktu izcīnīja šveicieši, kuri uzvarēja ar 3:1. Vienīgos vārtus mūsu izlases labā guva Arnijs Kuratņiks. Par labāko spēlētāju Latvijas komandā tika atzīts vārtsargs Dāvis Helmuts Zvejnieks, kurš atvairīja 31 no 34 pretinieku metieniem. Pa trim rezultativitātes punktiem mūsu izlasē savāca Markuss Januševskis, Klāvs Jansons un Matīss Fogelis, 2 (1+1) punkti Matīsam Kristianam Morozovam. Labākā spēlētāja balvu šveiciešu komandā saņēma divu rezultatīvu piespēļu autors Noass Zīgentālers. Līdz ar šo spēli Šveices junioru izlasei turnīrs ir noslēdzies. Turnīra tabulā šveiciešiem šobrīd seši punkti un pirmā vieta, bet skaidrs, ka viņus apsteigs čehi vai latvieši. Triju nāciju turnīra pēdējā spēlē notiks šodien plkst. 16.30 Kocēnu sporta namā. Tajā tiksies Čehijas U19 vīriešu izlase un mūsu junioru otrais sastāvs (baltie).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri