Valmieras Ziņas

Latvijas dzimšanas dienā Valmierā būs izgaismotas vairākas ēkas

Sagaidot Latvijas 101.dzimšanas dienu, Valmierā būs izgaismotas vairākas ēkas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

No 16. līdz 18.novembrim no plkst.17.00 līdz 23.00 valmieriešus un pilsētas viesus aicina pastaigu maršrutā iekļaut Valmieras rātslaukumu. Tur būs tās pašas krāsas, kas daudziem šajās dienās piespraustas lentītē pie sirds, un Latvijas karogs – goda vietā. Patriotisku dziesmu melodijas pie Valmieras Mūzikas skolas sveiks ikvienu garāmgājēju, savukārt skolas atspulgs Gaujas ūdeņos krēslas stundās būs pavisam neierasts. Skolu citās gaismās aicina apskatīt arī no attāluma, šķērsojot tiltu pār Gauju. Un turpat nākamais pārsteigums – Vidzemes Augstskolas ēka Cēsu ielā būs svētku rotā. Arī Valmieras Kultūras centrs būs saposts dzimšanas dienai.

Savu vēlējumu Latvijai aicināts ikviens izteikt, iededzot svecīti Latvijas karogu pakājē, kas plīvo laukumā pie Valmieras Kultūras centra.

Godinot Vecpuišu parka dibinātājus, kuri būtisku artavu deva arī, lai dzimtu Latvijas valsts, vairāki uzņēmumi parkā no svecīšu liesmām būs izveidojuši spēka zīmes. Tās tiks iedegtas 18.novembra vakarā.

Lai Latvijas 101.dzimšanas dienu sagaidītu kopā, 18.novembrī no plkst.10.00 Valmieras Kultūras centrā lielus un mazus kinomīļus aicina baudīt īpašu filmu programmu. Ar startu rātslaukumā plkst.11.00 ikviens interesents aicināts izskriet vai izstaigāt īpašu distanci, kas Valmieras robežās veido Latvijas kontūru. Svētku dievkalpojumu plkst.11.00 Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā bagātinās spēcīgās kora “Baltie bērzi” vīru balsis. No plkst.18.00 laukumā pie Valmieras Kultūras centra videotiešraidē varēs izjust tautasdziesmas īpašā skanējumā grupas “Tautumeitas” izpildījumā. Savukārt plkst.19.55 varēs vērot un klausīties Valsts prezidenta Egila Levita uzrunu svētkos tiešraidē no Brīvības pieminekļa.

Latvijas dzimšanas dienas svētku programmu Valmierā var apskatīties šeit!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: Vadīt un apkalpot traktora tehniku; Uzturēt traktoru un iekārtas tehniskajā kārtībā; Veikt teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus. Koku izzāģēšana , celmu frēzēšana Zāles pļaušana ar rokas un mehanizētiem instrumentiem. Prasības: Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība; Pieredze traktora tehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā; Traktora tehnikas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu Sociālās garantijas atalgojums-pastāvīgā stundas tarifa likme no EUR 4,75 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% Pieteikties līdz 2020.gada 7.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 26568960.

Mūsu partneri