Valmieras Ziņas

Latvijas čempionāts 25 metru peldbaseinā pirmo reizi Valmierā

Šajā nedēļas nogalē, 20. – 22.jūnijā, Vidzemes Olimpiskā centra peldbaseinā pulcēsies vairāk kā 300 sportistu no visas Latvijas, kā arī vairāki Igaunijas sportisti, kas trīs dienu garumā cīnīsies par Latvijas čempiona titulu 34 individuālajās disciplīnās, kā arī 8 stafešu peldējumos, informē Latvijas Peldēšanas federācija.

Šis būs pirmais Latvijas čempionāts 25m peldbaseinā ar trīs dienu ilgu programmu, kurā uzvarētāji tiks noskaidroti atsevišķos finālos. Latvijas čempionāts ir iekļauts LEN sacensību kalendārā un Latvijas sportistiem kalpos kā vienas no Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībām.

Čempionāts Valmieras peldbaseinā sāksies 20.jūnija rītā plkst. 10:00 ar priekšsacīkstēm 50m br./st., 100m brasā, 200m uz muguras, 100m tauriņstilā, 400m br./st un 100m kompleksajā peldējumā. Savukārt, čempionāta pirmās dienas vakara programmā plkst. 17:00 skatītājiem būs iespējams vērot cīņu par pirmajiem čempionāta medaļu komplektiem.

Arī turpmākajās divās dienās, 21. un 22. jūnijā, čempionāta dalībnieki startēs pēc tās pašas sistēmas – no rīta cīnoties par vietu labāko astotniekā, bet vakarpusē jau par čempionāta medaļām. Kopumā čempionātā tiks sadalīti 34 medaļu komplekti individuālajās distancēs un 8 komplekti stafešu peldējumos.

Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt savus favorītus šajās sacensībās. Ieeja bez maksas

Čempionāta translācija tiešraidē būs pieejama kanālā Sportacentrs.com TV, kā arī interneta portālos. Tiešraides sākums katru dienu 10:00 (priekšsacīkstes) un 17:00 (fināli).

Sacensību norises laiks:

Priekšsacīkstes no plkst. 10:00;

Fināli no plkst. 17:00.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri