Valmieras Ziņas

Latvijas autokrosa čempionāta braucēji sezonu atklās Brenguļu autotrasē 15. maijā

Lasīšanas laiks: 3 min

Šajā nedēļas nogalē, 15. maijā, Brenguļu autotrases arēnā pulcēsies Latvijas autokrosa čempionāta un kausa braucēji. Dalībnieku skaits, iesākot jauno sacensību sezonu, augsts, virs 70, vairāki sportisti piedzīvos savas debijas sacensības autokrosā. Tiks atklātas spraigās cīņas par šīs sezonas tituliem astoņās ieskaites klasēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja AXLatvia.lv sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Lielkāja.

Autokrosa čempions un Brenguļu sacensību rīkotājs Arnis Odiņš: “Sveiciens visiem autosporta draugiem! Pēdējos gados mazliet neierasti, bet esmu priecīgs, ka autokrosa sezonu varam iesākt jau maija vidū. Redzot pirmā posma dalībnieku sarakstu, jūtam, ka ejam pareizā virzienā un autokross turpina savu attīstību. Šogad solis tuvāk skatītājiem un faniem ir tiešraižu nodrošināšana no katra Latvijas čempionāta posma. Ceru, ka arī šajā gadā sportisti turpinās aktīvi darboties savos sociālo tīklu profilos, lai veicinātu savu un čempionāta atpazīstamību.”

“Brenguļu autotrasē uzreiz pēc lietainajām sacensībām aprīlī, trases komanda metās labošanas darbos, ir atjaunoti līkumi un uzlabots grunts sastāvs, ļoti ceram, ka trase kļūs cietāka, līdz ar to ātrāka. Laikapstākļus sola ļoti atbilstošus autokrosa sacensībām, tāpēc aicinām visus apmeklēt autokrosa sezonas atklāšanu!”

Jaunajā sezonā autokrosa virzītāji turpinās strādāt pie jauno sportistu izaugsmes. Šobrīd Latvijas autokrosa čempionāta un kausa sacensībās ir pieejamas divas klases jauniešiem. Mini bagiji, kura izveidota jaunākajiem autosporta entuziastiem. Pirmajā posmā plānots, ka uz starta redzēsim 13 šīs klases pārstāvjus – gan latviešus, gan sportistus no Lietuvas, būs arī divi debitanti – Alvis Pinkulis, Artis Platacis.

Otra ir Xtreme Junior klase, kura kopš tās pirmsākumiem 2020.gadā ir manāmi augusi. Pirmajam šī gada posmam pieteikušies seši sportisti. Pagājušā gada kausa ieguvējam Markusam Ūtēnam, Raivo Jānim Beierbaham un Jānim Kozlovskim pievienosies lietuvietis Mats Zavarskis, kā arī debitanti Oskars Zaķītis un Roberts Čākurs.

Šajā sacensību sezonā pozitīvu attīstību demonstrē Xtreme bagiju klase, kurā uz starta izies 13 sportisti. Jau zināmiem šīs klases braucējiem, pagājušā gada čempionam Mikum Neško, Jānim Geisteram un vienīgajai dāmai Montai Beierbahai, pievienosies pieci debitanti. Cīņas šajā klasē vienmēr sagādā ovācijas skatītāju vidū, jo līdz pēdējam trases līkumam var izšķirties labāko TOP3 sastāvs.

Lielākās intrigas visās sezonās sagādā 2000 super klase, arī šajā sezonā kuplākais skaits tieši šajā klasē. Pieteikumu sarakstos redzami pagājušā gada līderi, kā arī iepriekš autokrosa un folkreisa virtuvē dzirdēti vārdi. Aizvadītajā sezonā spraigākās cīņas bija vērojamas starp Ritvaru Kārkliņu un Ivo Gabrānu, kuri sadalīja divas augstākās vietas sezonā. Ko sagaidīt šajā gadā? Tik pat spraigas cīņas, jo sportisti sezonu ir gaidījuši ilgi.

Sacensību programma:

10:30 / Sacensību atklāšana

11:00 / 1. kvalifikācija
12:35 / 2. kvalifikācija
14:30 / 3. kvalifikācija
16:05 / B Fināli
17:00 / Fināli

18:20 / Apbalvošana

Trasi iecienījuši skatītāji, jo tās unikālā iezīme ir arēnas tipa novietojums, ikvienā skatītāju zonā iespējams redzēt visus trases līkumus un spraigās cīņas tajos. Biļetes uz autosporta pasākumu pieejamas interneta tirdzniecības portālā www.aula.lv, kā arī norises vietā. Ieejas biļetes cena 10 EUR, auto stāvvieta trases malā 10 EUR, bērniem līdz sešu gadu vecumam un invalīdiem ieeja bez maksas, uzrādot dokumentus.

Priecājamies paziņot par jaunumiem, šajā sezonā būs skatāma tiešraide no sacensību norises, tā būs pieejama AX Latvia Youtube kanālā, kā arī Facebook lapā.

Jaunumiem seko līdzi oficiālajā mājaslapā www.axlatvia.lv. Informāciju meklē arī sociālajos tīklos Facebook.com/ @axlatvia.lv un Instagram.com / @axlatvia.lv. Pasākumu atbalsta: XTM, Palleteries, DG Constructions, Steel Tech, BioVide, 3A SERVISS, DYNAMIT.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Burtnieku apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā palīgstrādnieku/-ci (Valmieras pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt saimnieciskos darbus Valmieras pagasta teritorijā: • apsekot Pašvaldības autoceļus, veikt neliela apjoma remontdarbus, ceļmalu apkopšanu, pļaušanu, krūmu izciršanu, zāģēšanu, novākšanu; • palīdzēt kopt, formēt un izzāģēt kokus un krūmus, palīdzēt likvidēt vēja vai citādā veidā nodarītos postījumus un novākt bīstamos kokus, kas apdraud ēkas, elektrolīnijas, autoceļus un citus objektus; • piedalīties teritorijas labiekārtošanā un uzturēšanā; • rūpēties par Pārvaldes atbildībā esošo ēku un telpu tehnisko stāvokli; un ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • teicamas latviešu valodas zināšanas; • zināšanas par ēku, telpu, teritoriju un autoceļu ikdienas uzturēšanas un remontu darbiem, to apjomu noteikšanu; • pamatiemaņas būvdarbu un remontdarbu plānošanā un veikšanā; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; mēs piedāvājam: • stabilu atalgojumu (atbilstoši 2. mēnešalgu grupai no 515 EUR līdz 521 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu burtniekuapvieniba@valmierasnovads.lv, ar norādi „Pieteikums palīgstrādnieka/-ces Valmieras pagastā amatam”, līdz 2022.gada 15.jūlijam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29388422 vai 26434663. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu darbinieku atlasi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Burtnieku apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā dārznieku/-ci Valmieras pagastā uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • rūpēties par Valmiermuižas parka un Valmieras pagasta publisko teritoriju apstādījumiem: • veikt apstādījumu ierīkošanu, kopšanu, atjaunošanu; • piedalīties dekoratīvo augu, koku un krūmu stādīšanā, kopšanā, formēšanā; • uzraudzīt teritorijas kopšanas darbu kvalitāti; • sniegt teritorijas labiekārtošanas priekšlikumus; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība dārzkopībā; • labas latviešu valodas zināšanas; • zināšanas par ainavas ierīkošanas arhitektūru, plānošanu, augu stādīšanu; • darba pieredze parka dārznieka, dārzkopības jomā; • prasme organizēt savu darbu; • spēja strādāt komandā, precīzi, ar iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu, labām komunikācijas un saskarsmes prasmēm; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 7.mēnešalgu grupai no 690 līdz 865 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu burtniekuapvieniba@valmierasnovads.lv, ar norādi „Pieteikums dārznieka/-ces Valmieras pagastā amatam”, līdz 2022.gada 15.jūlijam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29388422 vai 26434663. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu darbinieku atlasi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.   Profesija: DĀRZNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Kultūras darba ORGANIZATORU Burtnieku kultūras centrā uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • plānot, organizēt un veidot kultūras, atpūtas un izglītojošus pasākumus, koncertus, izstādes un citus notikumus; • koordinēt un organizēt kultūras pasākumus Burtnieku apvienībā, izstrādāt un īstenot šo pasākumu radošos konceptus; • izstrādāt ar kultūras jomu saistītus radošos projektus; • vadīt un koordinēt amatiermākslas kolektīvu darbību; • administrēt viesmākslinieku koncertu un pasākumu norisi; un ja Tev ir: • augstākā izglītība (par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība kultūras jomā); • iepriekšēja darba pieredze kultūras jomā, projektu vadībā, pasākumu organizēšanā; • zināšanas par kultūras procesiem; • valsts valodas prasme augstākā līmenī, labas svešvalodu zināšanas; • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmām, interneta pārlūkprogrammām un sociālajiem tīkliem); • kompetences: teicamas organizatoriskās prasmes, radošs skatījums, prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; atbildība, iniciatīva, labas komunikācijas un sadarbības prasmes; mēs piedāvājam: • stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 850 EUR līdz 1035 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespējas īstenot radošo potenciālu un kultūras projektu idejas; • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu. Motivācijas vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv ar norādi „Kultūras darba organizators/-e Burtnieku kultūras centrā” līdz 2022.gada 15.jūlijam. Tālrunis papildu informācijai 64207148, 27891656, 26119906. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu darbinieku atlasi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: KULTŪRAS PASĀKUMU ORGANIZATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jaunatnes iela 15, Burtnieki, Burtnieku pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15

Mūsu partneri