Valmieras Ziņas

Latvijas autokrosa čempionāta braucēji sezonu atklās Brenguļu autotrasē 15. maijā

Lasīšanas laiks: 3 min

Šajā nedēļas nogalē, 15. maijā, Brenguļu autotrases arēnā pulcēsies Latvijas autokrosa čempionāta un kausa braucēji. Dalībnieku skaits, iesākot jauno sacensību sezonu, augsts, virs 70, vairāki sportisti piedzīvos savas debijas sacensības autokrosā. Tiks atklātas spraigās cīņas par šīs sezonas tituliem astoņās ieskaites klasēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja AXLatvia.lv sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Lielkāja.

Autokrosa čempions un Brenguļu sacensību rīkotājs Arnis Odiņš: “Sveiciens visiem autosporta draugiem! Pēdējos gados mazliet neierasti, bet esmu priecīgs, ka autokrosa sezonu varam iesākt jau maija vidū. Redzot pirmā posma dalībnieku sarakstu, jūtam, ka ejam pareizā virzienā un autokross turpina savu attīstību. Šogad solis tuvāk skatītājiem un faniem ir tiešraižu nodrošināšana no katra Latvijas čempionāta posma. Ceru, ka arī šajā gadā sportisti turpinās aktīvi darboties savos sociālo tīklu profilos, lai veicinātu savu un čempionāta atpazīstamību.”

“Brenguļu autotrasē uzreiz pēc lietainajām sacensībām aprīlī, trases komanda metās labošanas darbos, ir atjaunoti līkumi un uzlabots grunts sastāvs, ļoti ceram, ka trase kļūs cietāka, līdz ar to ātrāka. Laikapstākļus sola ļoti atbilstošus autokrosa sacensībām, tāpēc aicinām visus apmeklēt autokrosa sezonas atklāšanu!”

Jaunajā sezonā autokrosa virzītāji turpinās strādāt pie jauno sportistu izaugsmes. Šobrīd Latvijas autokrosa čempionāta un kausa sacensībās ir pieejamas divas klases jauniešiem. Mini bagiji, kura izveidota jaunākajiem autosporta entuziastiem. Pirmajā posmā plānots, ka uz starta redzēsim 13 šīs klases pārstāvjus – gan latviešus, gan sportistus no Lietuvas, būs arī divi debitanti – Alvis Pinkulis, Artis Platacis.

Otra ir Xtreme Junior klase, kura kopš tās pirmsākumiem 2020.gadā ir manāmi augusi. Pirmajam šī gada posmam pieteikušies seši sportisti. Pagājušā gada kausa ieguvējam Markusam Ūtēnam, Raivo Jānim Beierbaham un Jānim Kozlovskim pievienosies lietuvietis Mats Zavarskis, kā arī debitanti Oskars Zaķītis un Roberts Čākurs.

Šajā sacensību sezonā pozitīvu attīstību demonstrē Xtreme bagiju klase, kurā uz starta izies 13 sportisti. Jau zināmiem šīs klases braucējiem, pagājušā gada čempionam Mikum Neško, Jānim Geisteram un vienīgajai dāmai Montai Beierbahai, pievienosies pieci debitanti. Cīņas šajā klasē vienmēr sagādā ovācijas skatītāju vidū, jo līdz pēdējam trases līkumam var izšķirties labāko TOP3 sastāvs.

Lielākās intrigas visās sezonās sagādā 2000 super klase, arī šajā sezonā kuplākais skaits tieši šajā klasē. Pieteikumu sarakstos redzami pagājušā gada līderi, kā arī iepriekš autokrosa un folkreisa virtuvē dzirdēti vārdi. Aizvadītajā sezonā spraigākās cīņas bija vērojamas starp Ritvaru Kārkliņu un Ivo Gabrānu, kuri sadalīja divas augstākās vietas sezonā. Ko sagaidīt šajā gadā? Tik pat spraigas cīņas, jo sportisti sezonu ir gaidījuši ilgi.

Sacensību programma:

10:30 / Sacensību atklāšana

11:00 / 1. kvalifikācija
12:35 / 2. kvalifikācija
14:30 / 3. kvalifikācija
16:05 / B Fināli
17:00 / Fināli

18:20 / Apbalvošana

Trasi iecienījuši skatītāji, jo tās unikālā iezīme ir arēnas tipa novietojums, ikvienā skatītāju zonā iespējams redzēt visus trases līkumus un spraigās cīņas tajos. Biļetes uz autosporta pasākumu pieejamas interneta tirdzniecības portālā www.aula.lv, kā arī norises vietā. Ieejas biļetes cena 10 EUR, auto stāvvieta trases malā 10 EUR, bērniem līdz sešu gadu vecumam un invalīdiem ieeja bez maksas, uzrādot dokumentus.

Priecājamies paziņot par jaunumiem, šajā sezonā būs skatāma tiešraide no sacensību norises, tā būs pieejama AX Latvia Youtube kanālā, kā arī Facebook lapā.

Jaunumiem seko līdzi oficiālajā mājaslapā www.axlatvia.lv. Informāciju meklē arī sociālajos tīklos Facebook.com/ @axlatvia.lv un Instagram.com / @axlatvia.lv. Pasākumu atbalsta: XTM, Palleteries, DG Constructions, Steel Tech, BioVide, 3A SERVISS, DYNAMIT.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Finanšu un Ekonomikas nodaļas FINANŠU ANALĪTIĶI (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • piedalīties Pašvaldības darbā, veicot Pašvaldības sniegto maksas pakalpojumu cenu aprēķinus un monitoringu; • sekot līdz Eiropas Savienības struktūrfondu un citu politiku instrumentu līdzfinansēto investīciju projektu budžetu izpildei un veikt dažādā monitoringa datu apkopojumus; • koordinēt savstarpējos norēķinus par izglītības iestāžu sniegtiem pakalpojumiem ar citām pašvaldībām; • kontrolēt noteiktu Pašvaldības iestāžu budžeta izpildi; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība ekonomikas, finanšu vai grāmatvedības jomā; • ne mazāk kā 3 gadu iepriekšēja profesionālā darba pieredze finanšu jomā; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: augsta atbildība, precizitāte, analītiska domāšana, labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt patstāvīgi, uzņemties atbildību; • teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmām (t.sk. Word, Excel), kā arī ar kādu no grāmatvedības uzskaites datorprogrammām. Kā priekšrocība tiks uzskatīta iepriekšēja darba pieredze ar programmām Horizon un/vai MicroStrategy; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 1090 EUR līdz 1135 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Pieteikums Finanšu analītiķa/-ķes amatam” līdz 2022.gada 16.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207130. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: FINANŠU ANALĪTIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (profesijas klasifikatora kods 2341 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,275 likmes jeb 8,262 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: īstenot izglītības programmu “Datorika” mācību priekšmetā atbilstoši Valsts izglītības standartam; sniegt individuālu un diferencētu atbalstu izglītojamajiem mācību priekšmetā; veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību; sekot līdzi jaunākajām tendencēm pedagoģijas nozares attīstībā; izstrādāt piedāvājumu mācību priekšmeta, Iestādes radošai un inovatīvai izaugsmei; sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem; un ja Jums ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; kompetences: komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30. decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30

Valmieras novada pašvaldības Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā SKOLOTĀJU LOGOPĒDU (profesijas klasifikatora kods 2352 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku 0,535 likmes jeb 16,05 stundas nedēļā Galvenie pienākumi: veikt darbu saskaņā ar katra izglītojamā izglītības programmu, valodas attīstības traucējumiem un attīstības īpatnībām; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; konsultēt grupas skolotājus, palīgus un vecākus; kārtot dokumentāciju. Prasības pretendentam: iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569; latviešu valodas augstākā pakāpe; labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja plānot un organizēt savu darbu; Mēs piedāvājam: Alga (BRUTO) no 481,50 Alga (BRUTO) līdz 481,50 darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022. gada 30. decembrim. e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv, tālrunis informācijai 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJS LOGOPĒDS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30

Mūsu partneri