Valmieras Ziņas

Latvijas 101.dzimšanas dienā Valmierā norisināsies kontūras skrējiens

Pirmdien, 18.novembrī, plkst.11:00 tiekoties Valmieras Rātslaukumā, Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 101.gadadienas atzīmēšana tiks iesākta ar Latvijas kontūras skrējienu.

Esot lepniem par savu valsti Latviju un par savu pilsētu Valmieru, popularizējot kopīgu fizisku aktivitāti nu jau tradicionāli apmēram 12,5 kilometrus ikviens aicināts mērot kājām skrienot, ejot un nūjojot. Latvijas kontūrskrējiena trase ietver mūsu zemei un valstij tādu nozīmīgu vārdu ielas kā Rīgas, Andreja Upīša, Voldemāra Baloža, Rietekļa, Sporta, Ozolu, Raiņa, Liepu, Bruņinieku u.c.. Tāpat redzeslokā vai pat blakus būs Vecpuišu parks, Valsts policijas Valmieras iecirknis, Zemessardzes brigādes štābs, topošā Valmieras pilsētas Rietumu industriālā maģistrāle un tapušie Valmieras īres nami, Vidzemes Olimpiskais centrs, ozolu alejas pilsētā un tās robežā, Lucas kalns, Valmieras pilsdrupas, Valmieras Mūzikas skola u.c. zināmas un mazāk zināmas ievērojamas un īpašas vietas.

Plašāk un sīkāk par Latvijas kontūras skrējienu Valmierā, tostarp detalizēts maršruts un drošības un citāda informācija, redzama https://www.facebook.com/events/2640154392709361/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri