Valmieras Ziņas

Laivu pārgājiens Trikāta-Brenguļi „Jaunie-vecie Mērnieku laiki”

Lasīšanas laiks: 3 min

Pulciniet domubiedrus, pārlasiet “Mērnieku laikus”, vienojaties par komandas nosaukumu, atbilstošu noformējumu un gatavojaties laivu braucienam, kas vedīs pa Abula upi no Trikātas līdz Brenguļu alus sētai. 

12. maijā pie sporta centra „Kaimiņi” Brenguļos un pie Trikātas tilta no plkst. 9:00 norisināsies reģistrēšanās un laivas numura izloze. Dalībnieki, kas ierodas ar automašīnu, reģistrējas Brenguļos. Pēc reģistrēšanās būs iespējams nokļūt Trikātā arī ar autobusu bez maksas. Autobuss aties no stāvlaukuma plkst. 10:00. 

Laivu brauciens atklās Beverīnas Abula krastu burvību, ļaujot baudīt aktīvu un veselīgu atpūtu pozitīviem un harmoniskiem cilvēkiem, ainavu vērotājiem un asprātīgiem tērpu meistariem. Atzīmējot Reiņa Kaudzīša 180.dzimšanas dienu, kopīgi atcerēsimies pirmo reālistisko un vienu no spilgtākajiem latviešu romāniem “Mērnieku laiki”. Ķencis, Pietuka Krustiņš, Prātnieks, Kaspars un Liena ir tikai daži no romāna tēliem, kas atspoguļo daudzveidīgo latviešu būtību, kad runa iet par zemes dalīšanu. Svinot viena no autoriem jubileju un gaisā virmojot jaunajai administratīvi teritoriālajai reformai, šogad Laivu pārgājiena galvenais vadmotīvs komandu, tērpu un noformējuma izvēlē ir “Jaunie-vecie Mērnieku laiki”.  

Dalībniekus sagaida laivu pārgājiens pa Abula upi, dažādi uzdevumi un aktivitātes, muzikāli priekšnesumi, kā arī iestiprināšanās ar siltu zupu, tēju un saldām uzkodām.

Laivu pārgājiena noslēgums būs Brenguļu alus sētā, kur laikā no 12:00 līdz 15:00 tiks sagaidīti aktīvie laivotāji kopā ar Smiltenes pūtēju orķestri. Tautas klases dalībnieki tiks apbalvoti pēc komandas un peldlīdzekļa oriģinalitātes, ekipāžas atraktivitātes un skatītāju simpātijām. 

Dalības maksa ir 5.00 EUR no peldlīdzekļa līdz 4 personām vai, ja peldlīdzeklī ir 5 un vairāk personas, dalības maksa ir 10.00 EUR no laivas. Vairākas laivu nomas Laivu pārgājiena Trikāta-Brenguļi dalībniekiem piedāvā īpašas cenas pilnai peldlīdzekļa nomas komplektācijai: SUP dēlis 15.00 EUR (Vidzemes laivas (Arnis tālr. 29127198)), parastā laiva – divvietīga 20.00 EUR (Trikātas laivas (Jānis tālr. 28388956)); SOT kajaks – divvietīgs, trīsvietīgs 20.00 EUR (Vidzemes laivas (Arnis tālr. 29127198)); VISTA kajaks – divvietīgs 20.00 EUR (Vidzemes laivas (Arnis tālr. 29127198), Mučas (Helēna tālr. 29211634), FF Laivas (Māris tālr. 27852852)); EOLI kajaks – divvietīgs 20.00 EUR (FF Laivas (Māris tālr. 27852852)); VISTA kajaks – divvietīgs, trīsvietīgs 25.00 EUR (Pie Gaujas (Jānis tālr. 26275761)); kanoe – divvietīga, trīsvietīga 20.00 EUR (FF Laivas (Māris tālr. 27852852)); piepūšamā laiva – divvietīga, trīsvietīga 25.00 EUR (Mučas (Helēna tālr. 29211634)); piepūšamā laiva – četrvietīga 30.00 EUR (Mučas (Helēna tālr. 29211634)); piepūšamā laiva – deviņvietīga 60.00 EUR (Mučas (Helēna tālr. 29211634)).

Laivu pārgājienu organizē Beverīnas novada pašvaldība, atbalsta laivu nomas: „Trikātas laivas”, „Pie Gaujas”, „Vidzemes laivas”, „FF laivas”, „Mučas” un Brenguļu alus darītava. 

Ar pasākuma nolikumu var iepazīties www.beverinasnovads.lv. Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanās e-pastā: ieva.putnina@beverina.lv vai pa tālr. 25421116 (Ieva). 

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Rīgas ielā,vai pieteikties WhatsApp +371 22307468. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp +371 22307468 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums Valmierā, SIA VALPRO, aicina darbā: Pārdošanas asistentu/-i (uz noteiktu laiku) Galvenie pienākumi: Klientu pasūtījumu apstrāde Informācijas un dokumentācijas apstrāde un uzturēšana Ikdienas atbalsts pārdošanas komandai Sagaidām kandidātu ar: interesi par pārdošanas un ražošanas procesiem labām angļu valodas zināšanām/ vēlamas krievu valodas zināšanas labām datorlietošanas prasmēm (MS Office) vēlama augstākā izglītība atbilstošā jomā vēlama augstākā izglītība vai atbilstošas specialitātes pēdējā kursa students pieredzi pārdošanā un tehniskas zināšanas uzskatīsim par priekšrocību loģisko domāšanu, analītiskām spējām un prasmi strādāt ar lielu informācijas apjomu precizitāti, atbildību un iniciatīvu darbā aktīvu, komunikablu ,uz sadarbību un rezultātu orientētu personību Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā Latvijas kapitāla uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt profesionālu pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no EUR 900 mēnesī Dažādus papildu labumus un bonusus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64207235. Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. 91% saražoto produktu piedāvājam vairāk kā 30 valstīs. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-01 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese:Alejas iela 12A,Valmiermuiža,Valmieras pag.

Aicina darbā IT PROJEKTU VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: apzināt un dokumentēt informācijas sistēmu lietotāju prasības izstrādāt datu analīzes sistēmas modeli, veikt tā ieviešanu un uzturēšanu veikt atskaišu prasību izzināšanu, analīzi un izstrādi, pārskatu veidošanu un datu modelēšanu, tehniskās dokumentācijas izstrādi ieviest esošo informācijas sistēmu uzlabojumus (sadarbībā ar iekšējiem/ārējiem partneriem) pārstāvēt uzņēmuma intereses grāmatvedības uzskaites sistēmas jaunas versijas izstrādē, veikt lietotāju prasību apzināšanu un koordinēt sadarbību ar izstrādātāju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: izglītību IT vai finanšu jomā un pieredzi līdzvērtīgu projektu izstrādē pieredzi darbā ar Microsoft Power BI vai līdzvērtīgu risinājumu izstrādi Microsoft piedāvāto tehnoloģiju un pakalpojumu pārzināšana un pielietošana teicamas zināšanas datu bāzu tehnoloģijās, vēlams SQL vēlamas zināšanas datu izgūšanā no Microsoft Dynamics NAV un Horizon analītisku domāšanu un spēju proaktīvi risināt problēmsituācijas labas sadarbības un komunikācijas prasmes ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas precizitāti un augstu atbildības sajūtu prasmi efektīvi apgūt jaunas tehnoloģijas spēju efektīvi strādāt gan individuāli, gan komandā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1550 EUR (bruto) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „IT projektu vadītājs” līdz š.g. 12. jūlijam (ieskaitot) iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-12 Kontaktpersona: CV un piet. vēstuli ar vakances norādi sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri