Valmieras Ziņas

Kvalitatīva un pārbaudīta vērtība – DAIKIN siltumsūkņi

Lasīšanas laiks: 2 min

Nordair piedāvā augstākās kvalitātes kondicionierus un siltumsūkņus, kā arī to uzstādīšanu. Nordair sertificētie speciālisti ieguvuši pieredzi dažādās valstīs, lai varētu klientiem sniegt tikai pašu labāko un kvalitatīvāko servisu.

Nordair piedāvā Vācijā ražotus siltumsūkņus. Klāstā pieejami divu veidu siltumsūkņi gaiss – gaiss un gaiss – ūdens siltumsūkņi.  Iepazīstoties ar katra siltumsūkņu darbības principiem, ir iespējams izraudzīties konkrētajai platībai piemērotāko siltumsūkni. Klāstā esošie siltumsūkņi ir ne tikai energoefektīvi, bet arī vizuāli pievilcīgi, lai būtu kā lielisks dizaina elements interjerā gan mājā, gan dzīvoklī.

Siltumsūkņu piedāvājums

Gaiss – gaiss tipa DAIKIN zīmola siltumsūknis var gan uzkarsēt, gan dzesēt. Šim siltumsūknim ir trīs ātruma režīmi, kurus katrs var regulēt pēc vajadzībām. Siltumsūknī ir iebūvēts filtrs, kas aiztur putekļu daļiņas. Automātiska pašattīrīšanās un restartēšanās funkcija. Ir cilvēki, kuriem naktī ir nepieciešams pilnīgs klusums, par to arī ir padomāts, ja izvēlaties uzstādīt gaiss – gaiss siltumsūkni. Naktī ir iespējams siltumsūknim ieslēgt klusuma režīmu, kad tiek samazināts iekštelpas bloka ventilatora ātrums, vienlaikus samazinot arī skaņas līmeni. Kā jau visus mūsu piedāvātos siltumsūkņus, šo arī ir iespējams vadīt izmantojot viedtālruni.

DAIKIN firmas siltumsūknis Altherma 3 gaiss – ūdens paredzēts kā telpas, tā arī ūdens sildīšanai. Šis siltumsūknis ir aprīkots ar jaunu aukstuma aģentu R 32. Pateicoties augstajai siltumsūkņa energoefektivitātei, Jūsu rēķinu izmaksas strauji samazināsies. Šī siltumsūkņa uzstādīšana ir ātra, tādējādi ļaujot Jums īsā laika sprīdī sākt baudīt piedāvātās siltumsūkņa priekšrocības. Iekārtā ir iebūvēta virkne hidraulisko komponentu, kas nepieciešami kvalitatīvai un drošai ēkas apkures sistēmas apsaistei.

Izmaksas un uzstādīšana

Ja kāds no siltumsūkņu piedāvājumiem ir Jūs uzrunājis, tad izvēlieties sev ērtāko veidu, lai sazinātos ar mūsu darbiniekiem un vienotos par konsultāciju. Siltumsūkņu cenas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, piemēram, platības. Nelielu ieskatu siltumsūkņu izmaksās var iegūt mājas lapā https://www.nordair.lv/.

Saziņai iespējams izmantot e–pastu info@nordair.lv, kā arī tālruni +371 22 311 411. Palīdzēsim katra klienta izvēlētajai platībai atrast piemērotāko siltumsūkni.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri