Valmieras Ziņas

Kur meklēt dāvanas

Lasīšanas laiks: 3 min

Ja agrāk dāvanu atrašana asociējās ar aiziešanu uz veikalu un tās vienkāršu izvēlēšanos, tad mūsdienās šis process ir nedaudz sarežģījies. Vietu, kur meklēt dāvanas, ir ļoti daudz. Un mēs visi zinām slaveno teicienu – jo lielāks ir piedāvājums, jo grūtāk ir izvēlēties.

Šajā rakstā esam apkopojuši vietas, kur meklēt dāvanas saviem tuviniekiem svētkos. Tie ir klātienes veikaliņi, interneta veikali, tirdziņi un specializētie dāvanu blogi. Par to, kuru katrā gadījumā izvēlēties, lasi vairāk raksta turpinājumā.

Dāvanu ideju blogi

Pirms dāvanas pirkšanas ir svarīgi nonākt pie galvenās idejas. Daudzviet internetā ir manīti dāvanu ideju raksti, kas konkrētam saņēmējam vai svētkiem sniedz dažādas idejas par piemērotākajām dāvanām. 

Labu piemēru var apskatīties rakstā Dāvanas vīrietim. Tur ir apkopotas vairāk nekā 50 dāvanu idejas, kas būs piemērota dāvana vīrietim dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, izlaidumā u.c. svētkos.

Savukārt, ja vēlies uzreiz atrast arī veidu, kā dāvanu iegādāties, iesakām atrast kādu specializēto dāvanu ideju blogu. Par piemēru varam minēt dāvanu ideju lapu TOP dāvanas. Šis blogs kategorizē dažādas dāvanu idejas, kas sagrupētas pārskatāmās kategorijās pa svētkiem, saņēmējiem, dāvanas vērtības un cenas. 

Tādā veidā, pat ja vēl nezini, kur piemērotāko dāvanu nopirkt, vismaz zināsi, kas tā ir.

Vietējie pašmāju veikaliņi

Pirms doties uz lielveikaliem, iesakām pameklēt vēlamo dāvanu pašmāju mazajos veikaliņos. Tie bieži vien pārsteidz ar kvalitatīvām un interesantām dāvanām. Kas ir ne mazāk svarīgi – tās ir oriģinālas un parastā lielveikalā nemaz nav atrodamas.

Līdzīgi ir ar svētku tematiskajiem tirdziņiem. Ja dāvana tiek meklēta, piemēram, Ziemassvētkos, tad tirdziņos noteikti izdosies atrast ko unikālu un mīļu. Turklāt, būsi gan iepriecinājis dāvanas saņēmēju, gan arī atbalstījis vietējo ražotāju.

Dāvanu pirkumi internetā

Aktuāla ir arī iepirkšanās internetā. Tas ir ērtākais veids, kā savējiem sarūpēt dāvanas, jo to visu vari izdarīt nemaz nepametot savu dīvānu. Tev ir pieejami gandrīz visi pasaules veikali, kā arī nav jātērē laiks, stāvot rindās un braucot uz veikaliem.

Lai arī ārzemju interneta veikali noteikti sniegs lielāku izvēli, iesakām sākotnēji pameklēt pašmāju interneta veikalus. Tiem būs draudzīgāks piegādes laiks, nekā ja dāvanu pasūtīsi, piemēram, no Amerikas.

Viens lielisks pašmāju interneta veikala serviss ir dāvanu karšu centrs FromMe.lv. Tas piedāvā iegādāties dāvanu kartes atpūtai, noderīgiem pirkumiem, aizraujošiem piedzīvojumiem, ceļojumiem, SPA procedūrām utt. Izvēle ir patiesi plaša, turklāt FromMe.lv dāvanas iespējams sarūpēt jau dažu minūšu laikā. Lai dāvana būtu vēl īpašāka, uz dāvanu kartes iespējams uzrakstīt personalizētu sveicienu.

Ceram, ka esi gatavs svētku sezonai, un tagad zināsi, kur meklēt lieliskas dāvanu idejas! 

Noderīgas un interesantas dāvanas atradīsi arī ieteikumu blogā Ideja dāvanai

Lai skaisti svētki un priecīgs jubilārs!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri