Valmieras Ziņas

Kur meklēt dāvanas

Lasīšanas laiks: 3 min

Ja agrāk dāvanu atrašana asociējās ar aiziešanu uz veikalu un tās vienkāršu izvēlēšanos, tad mūsdienās šis process ir nedaudz sarežģījies. Vietu, kur meklēt dāvanas, ir ļoti daudz. Un mēs visi zinām slaveno teicienu – jo lielāks ir piedāvājums, jo grūtāk ir izvēlēties.

Šajā rakstā esam apkopojuši vietas, kur meklēt dāvanas saviem tuviniekiem svētkos. Tie ir klātienes veikaliņi, interneta veikali, tirdziņi un specializētie dāvanu blogi. Par to, kuru katrā gadījumā izvēlēties, lasi vairāk raksta turpinājumā.

Dāvanu ideju blogi

Pirms dāvanas pirkšanas ir svarīgi nonākt pie galvenās idejas. Daudzviet internetā ir manīti dāvanu ideju raksti, kas konkrētam saņēmējam vai svētkiem sniedz dažādas idejas par piemērotākajām dāvanām. 

Labu piemēru var apskatīties rakstā Dāvanas vīrietim. Tur ir apkopotas vairāk nekā 50 dāvanu idejas, kas būs piemērota dāvana vīrietim dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, izlaidumā u.c. svētkos.

Savukārt, ja vēlies uzreiz atrast arī veidu, kā dāvanu iegādāties, iesakām atrast kādu specializēto dāvanu ideju blogu. Par piemēru varam minēt dāvanu ideju lapu TOP dāvanas. Šis blogs kategorizē dažādas dāvanu idejas, kas sagrupētas pārskatāmās kategorijās pa svētkiem, saņēmējiem, dāvanas vērtības un cenas. 

Tādā veidā, pat ja vēl nezini, kur piemērotāko dāvanu nopirkt, vismaz zināsi, kas tā ir.

Vietējie pašmāju veikaliņi

Pirms doties uz lielveikaliem, iesakām pameklēt vēlamo dāvanu pašmāju mazajos veikaliņos. Tie bieži vien pārsteidz ar kvalitatīvām un interesantām dāvanām. Kas ir ne mazāk svarīgi – tās ir oriģinālas un parastā lielveikalā nemaz nav atrodamas.

Līdzīgi ir ar svētku tematiskajiem tirdziņiem. Ja dāvana tiek meklēta, piemēram, Ziemassvētkos, tad tirdziņos noteikti izdosies atrast ko unikālu un mīļu. Turklāt, būsi gan iepriecinājis dāvanas saņēmēju, gan arī atbalstījis vietējo ražotāju.

Dāvanu pirkumi internetā

Aktuāla ir arī iepirkšanās internetā. Tas ir ērtākais veids, kā savējiem sarūpēt dāvanas, jo to visu vari izdarīt nemaz nepametot savu dīvānu. Tev ir pieejami gandrīz visi pasaules veikali, kā arī nav jātērē laiks, stāvot rindās un braucot uz veikaliem.

Lai arī ārzemju interneta veikali noteikti sniegs lielāku izvēli, iesakām sākotnēji pameklēt pašmāju interneta veikalus. Tiem būs draudzīgāks piegādes laiks, nekā ja dāvanu pasūtīsi, piemēram, no Amerikas.

Viens lielisks pašmāju interneta veikala serviss ir dāvanu karšu centrs FromMe.lv. Tas piedāvā iegādāties dāvanu kartes atpūtai, noderīgiem pirkumiem, aizraujošiem piedzīvojumiem, ceļojumiem, SPA procedūrām utt. Izvēle ir patiesi plaša, turklāt FromMe.lv dāvanas iespējams sarūpēt jau dažu minūšu laikā. Lai dāvana būtu vēl īpašāka, uz dāvanu kartes iespējams uzrakstīt personalizētu sveicienu.

Ceram, ka esi gatavs svētku sezonai, un tagad zināsi, kur meklēt lieliskas dāvanu idejas! 

Noderīgas un interesantas dāvanas atradīsi arī ieteikumu blogā Ideja dāvanai

Lai skaisti svētki un priecīgs jubilārs!

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

  SIA „VTU Valmiera” aicina darbā Telpu un teritorijas uzkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteikto minimālo stundas tarifa likmi CV vēstuli ar norādi vakancei „Telpu un teritorijas uzkopējs” lūdzam līdz 2023. gada 06.decembrim iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Valmieras novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-06 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv, tālr. 26558027.

Aicinām darbā TEHNISKĀS PALĪDZĪBAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: · tehniskās palīdzības sniegšana · transportlīdzekļu evakuācija · transportlīdzekļu remonts · transportlīdzekļu sagatavošana tehniskai apskatei PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · profesionālā vai vispārējā vidējā izglītība · DE, CE kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība · vēlama D, CE kategorijas transportlīdzekļa vadītāja pieredze vismaz 2 gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · pieredze transportlīdzekļu remontu veikšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1300 EUR (bruto) darba laiku pēc grafika: 1.dežūra 0800 - 1700, 2.dežūra 1630 - 0100, 7.dežūra 0800 - 2100. pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV ar norādi vakancei „Tehniskās palīdzības automobiļu vadītājs” iesniegt līdz 15.decembrim (ieskaitot): · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) · 1 nedēļas laikā pēc konkursa termiņa beigām sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-15

Aicinām darbā AUTOVIRSBŪVJU REMONTATSLĒDZNIEKU (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: · transportlīdzekļu remonts · transportlīdzekļu tehniskās apkopes PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · arodizglītība vai profesionālā vidējā izglītība · vēlama pieredze transportlīdzekļu remontu veikšanā · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1000 - 1400 EUR (bruto) motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem normālu darba laiku – piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV ar norādi vakancei „Autoatslēdznieks” iesniegt līdz š.g. 15. decembrim: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOVIRSBŪVJU REMONTATSLĒDZNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-15

Mūsu partneri