Valmieras Ziņas

Kur meklēt dāvanas

Lasīšanas laiks: 3 min

Ja agrāk dāvanu atrašana asociējās ar aiziešanu uz veikalu un tās vienkāršu izvēlēšanos, tad mūsdienās šis process ir nedaudz sarežģījies. Vietu, kur meklēt dāvanas, ir ļoti daudz. Un mēs visi zinām slaveno teicienu – jo lielāks ir piedāvājums, jo grūtāk ir izvēlēties.

Šajā rakstā esam apkopojuši vietas, kur meklēt dāvanas saviem tuviniekiem svētkos. Tie ir klātienes veikaliņi, interneta veikali, tirdziņi un specializētie dāvanu blogi. Par to, kuru katrā gadījumā izvēlēties, lasi vairāk raksta turpinājumā.

Dāvanu ideju blogi

Pirms dāvanas pirkšanas ir svarīgi nonākt pie galvenās idejas. Daudzviet internetā ir manīti dāvanu ideju raksti, kas konkrētam saņēmējam vai svētkiem sniedz dažādas idejas par piemērotākajām dāvanām. 

Labu piemēru var apskatīties rakstā Dāvanas vīrietim. Tur ir apkopotas vairāk nekā 50 dāvanu idejas, kas būs piemērota dāvana vīrietim dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, izlaidumā u.c. svētkos.

Savukārt, ja vēlies uzreiz atrast arī veidu, kā dāvanu iegādāties, iesakām atrast kādu specializēto dāvanu ideju blogu. Par piemēru varam minēt dāvanu ideju lapu TOP dāvanas. Šis blogs kategorizē dažādas dāvanu idejas, kas sagrupētas pārskatāmās kategorijās pa svētkiem, saņēmējiem, dāvanas vērtības un cenas. 

Tādā veidā, pat ja vēl nezini, kur piemērotāko dāvanu nopirkt, vismaz zināsi, kas tā ir.

Vietējie pašmāju veikaliņi

Pirms doties uz lielveikaliem, iesakām pameklēt vēlamo dāvanu pašmāju mazajos veikaliņos. Tie bieži vien pārsteidz ar kvalitatīvām un interesantām dāvanām. Kas ir ne mazāk svarīgi – tās ir oriģinālas un parastā lielveikalā nemaz nav atrodamas.

Līdzīgi ir ar svētku tematiskajiem tirdziņiem. Ja dāvana tiek meklēta, piemēram, Ziemassvētkos, tad tirdziņos noteikti izdosies atrast ko unikālu un mīļu. Turklāt, būsi gan iepriecinājis dāvanas saņēmēju, gan arī atbalstījis vietējo ražotāju.

Dāvanu pirkumi internetā

Aktuāla ir arī iepirkšanās internetā. Tas ir ērtākais veids, kā savējiem sarūpēt dāvanas, jo to visu vari izdarīt nemaz nepametot savu dīvānu. Tev ir pieejami gandrīz visi pasaules veikali, kā arī nav jātērē laiks, stāvot rindās un braucot uz veikaliem.

Lai arī ārzemju interneta veikali noteikti sniegs lielāku izvēli, iesakām sākotnēji pameklēt pašmāju interneta veikalus. Tiem būs draudzīgāks piegādes laiks, nekā ja dāvanu pasūtīsi, piemēram, no Amerikas.

Viens lielisks pašmāju interneta veikala serviss ir dāvanu karšu centrs FromMe.lv. Tas piedāvā iegādāties dāvanu kartes atpūtai, noderīgiem pirkumiem, aizraujošiem piedzīvojumiem, ceļojumiem, SPA procedūrām utt. Izvēle ir patiesi plaša, turklāt FromMe.lv dāvanas iespējams sarūpēt jau dažu minūšu laikā. Lai dāvana būtu vēl īpašāka, uz dāvanu kartes iespējams uzrakstīt personalizētu sveicienu.

Ceram, ka esi gatavs svētku sezonai, un tagad zināsi, kur meklēt lieliskas dāvanu idejas! 

Noderīgas un interesantas dāvanas atradīsi arī ieteikumu blogā Ideja dāvanai

Lai skaisti svētki un priecīgs jubilārs!

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Finanšu un Ekonomikas nodaļas FINANŠU ANALĪTIĶI (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • piedalīties Pašvaldības darbā, veicot Pašvaldības sniegto maksas pakalpojumu cenu aprēķinus un monitoringu; • sekot līdz Eiropas Savienības struktūrfondu un citu politiku instrumentu līdzfinansēto investīciju projektu budžetu izpildei un veikt dažādā monitoringa datu apkopojumus; • koordinēt savstarpējos norēķinus par izglītības iestāžu sniegtiem pakalpojumiem ar citām pašvaldībām; • kontrolēt noteiktu Pašvaldības iestāžu budžeta izpildi; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība ekonomikas, finanšu vai grāmatvedības jomā; • ne mazāk kā 3 gadu iepriekšēja profesionālā darba pieredze finanšu jomā; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: augsta atbildība, precizitāte, analītiska domāšana, labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt patstāvīgi, uzņemties atbildību; • teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmām (t.sk. Word, Excel), kā arī ar kādu no grāmatvedības uzskaites datorprogrammām. Kā priekšrocība tiks uzskatīta iepriekšēja darba pieredze ar programmām Horizon un/vai MicroStrategy; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 1090 EUR līdz 1135 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Pieteikums Finanšu analītiķa/-ķes amatam” līdz 2022.gada 16.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207130. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: FINANŠU ANALĪTIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (profesijas klasifikatora kods 2341 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,275 likmes jeb 8,262 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: īstenot izglītības programmu “Datorika” mācību priekšmetā atbilstoši Valsts izglītības standartam; sniegt individuālu un diferencētu atbalstu izglītojamajiem mācību priekšmetā; veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību; sekot līdzi jaunākajām tendencēm pedagoģijas nozares attīstībā; izstrādāt piedāvājumu mācību priekšmeta, Iestādes radošai un inovatīvai izaugsmei; sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem; un ja Jums ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; kompetences: komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30. decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30

Valmieras novada pašvaldības Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā SKOLOTĀJU LOGOPĒDU (profesijas klasifikatora kods 2352 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku 0,535 likmes jeb 16,05 stundas nedēļā Galvenie pienākumi: veikt darbu saskaņā ar katra izglītojamā izglītības programmu, valodas attīstības traucējumiem un attīstības īpatnībām; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; konsultēt grupas skolotājus, palīgus un vecākus; kārtot dokumentāciju. Prasības pretendentam: iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569; latviešu valodas augstākā pakāpe; labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja plānot un organizēt savu darbu; Mēs piedāvājam: Alga (BRUTO) no 481,50 Alga (BRUTO) līdz 481,50 darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022. gada 30. decembrim. e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv, tālrunis informācijai 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJS LOGOPĒDS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30

Mūsu partneri