Valmieras Ziņas

Krīgers izcīna trešo vietu Eiropas BMX kausa posmā Valmierā

Lasīšanas laiks: 3 min

Svētdien Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” turpinājās Eiropas kausa izcīņas sacensības, sportistiem aizvadot sērijas 12. posmu. Īpašu prieku sanākušajiem skatītājiem un atbalstītājiem sarūpēja pašmāju Kristens Krīgers, kurš elites grupā izcīnīja vietu uz goda pjedestālu, finišējot trešais. Par uzvarētāju starp ātrākajiem vīriem kļuva francūzis Edijs Klertē, savukārt sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja titulētā Nīderlandes sportiste Laura Smuldersa, portālu “Valmieras Ziņas” informēja EuroCup Valmiera pārstāve Ingrīda Upīte.

Vīru konkurencē, kā ierasts, bija vērojamas sīvas cīņas jau no priekšbraucienu kārtas. Sportistu mērķis bija ne tikai uzvara Valmierā, bet iegūt svarīgus punktus Eiropas kausa sacensību kopvērtējumā. Taču, nenoliedzami, publika visvairāk atbalstīja abus mājiniekus elites konkurencē – Krīgeru un Miku Dāvidu Strazdiņu. Izšķirošajā braucienā abi arī turējās līderos cieši līdzās francūžiem Romeinam Majē un Edijam Klertē, bet finiša līniju pirmais sasniedza Klertē. Otrais finišēja Majē, bet godpilno trešo vietu izcīnīja Krīgers, atbīdot tautieti Strazdiņu uz ceturto pozīciju. Tikmēr sieviešu elites konkurencē pirmās divas vietas ieguva māsas Smuldersas – Laura kļuva par uzvarētāju un Merela finišēja otrā, kamēr uz trešā pjedestāla kāpa pašmāju Vineta Pētersone. Jāatzīmē, ka Valmierā mazā dalībnieču skaita dēļ visas elites, junioru un U-23 dāmu vecuma grupās startēja kopā, un konkurenci holandietēm izrādīja arī 17 gadus vecā smilteniete Veronika Monika Stūriška, kura pelnīti ieguva uzvaru junioru ieskaitē, kamēr Līva Lizete Glāzere ierindojās šajā grupā otrajā vietā. Junioros par uzvarētāju kļuva Mārtiņš Zadraks, kamēr Emīlam Mārtiņam Treimanim nācās samierināties ar septīto pozīciju, bet U-23 ieskaitē otro vietu izcīnīja Rinalds Jānis Kārkliņš.

Tikmēr Challange ieskaitē, tāpat kā iepriekšējā dienā, uzvarētāji tika noskaidroti 22 grupās, un daudzās no tām viss goda pjedestāls pienācās mājinieku sportisti. Tā notika astoņgadīgo puišu grupā, kur uzvarēja Jēkabs Ozols, otrais finišēja Patriks Kāpiņš, bet trešais Ralfs Pavlovičs. Savukārt B9 ieskaitē uzvarētāju trio bija Gustavs Ģigulis, otrais bija Raimo Soldāns, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena tika Oskars Turkins, kamēr meiteņu konkurencē par uzvarētāju kļuva Paula Eiduka. Tikmēr gadu vecāko puišu grupā ātrākais bija Marko Daude, kamēr Marks Švalkovskis un Martins Bērziņš finišēja attiecīgi otrais un trešais. Arī meiteņu grupā šajā vecumā trijnieks piederēja latvietēm – Evelīna Līkuma bija pirmā, kamēr Betija Bernāte otrā un Alise Vanaga trešā. Tikai mājiniece bija uz pjedestāla arī G7 ieskaitē, kurā uzvarēja Emma Švalkovska, bet Enija Kaugare bija otrā. Līdzīgs scenārijs bija B13 grupā, kurā ātrākais bija Valts Buldigins, kamēr Kaspars Liepnieks un Markuss Domorackis bija attiecīgi otrais un trešais. Tikmēr B15-16 grupā pēc iepriekšējā dienā gūtās neveiksmes, kad netika lielajā finālā, izcilu uzvaru guva Edgars Langmanis.

Savukārt meiteņu konkurencē uzvarētāja laurus G11-12 grupā plūca Anna Pedraudze, kurai par nieka tiesu piekāpās Ramona Bāre, bet G8 otro vietu izcīnīja Ieva Višņevska, kamēr trešā finišēja Kate Lukša. Ar otro pozīciju šoreiz nācās samierināties vakardienas uzvarētājai Paulai Kibarei (G15-16) un Adelīnai Kārkliņai G13-14 grupā, kurā trešā bija Emīlija Zavinska. Šoreiz otrā pozīcija arī Bruno Vanagam B11 grupā, kurā trešais bija Marks Freivalds, tāpat kā attiecīgi Ralfs Ratnieks un Patriks Krauklis B12 ieskaitē. Otrā vieta šoreiz arī Marekam Dubinskim (B14) un Evertam Lukam (B7), bet Jēkabam Kļavam trešā (B7). Tikmēr M17-24 ieskaitē otro vietu izcīnīja Ivars Svarinskis, savukārt M25+ par uzvarētāju tika pasludināts Roberts Treimanis.

Ar panākumiem Latvijas sportisti atzīmējās arī krūzeru konkurencē, kurā par uzvarētāju kļuva Renārs Auga (Cr17-29) un Ģirts Jonkus (Cr40-44). Tikmēr Deivids Bruno Bergmanis izcīnīja otro vietu (Cr17-29), tāpat kā Edgars Upītis (Cr30-39). 

Eiropas BMX Kausa sacensības rīkoja Valmieras Olimpiskais centrs, Valmieras novada pašvaldība, BMX klubs “MŠA/Valmieras puikas” un Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola aicina darbā SPECIĀLO PEDAGOGU (profesijas klasifikatora kods 2352 03), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,405 likmes jeb 12,15 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem un palīdzēt, konsultēt pirmsskolas izglītības skolotāju darbā ar izglītojamo, kuram nepieciešams atbalsts; • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei; • plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem, konsultēt vecākus; aktīvi iesaistīties Atbalsta komandas darbā; un ja Jums ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfiktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; spēja cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola aicina darbā SKOLOTĀJU LOGOPĒDU (profesijas klasifikatora kods 2352 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,535 likmes jeb 16,050 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • veikt darbu saskaņā ar katra izglītojamā izglītības programmu, valodas attīstības traucējumiem un attīstības īpatnībām; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • konsultēt grupas skolotājus, palīgus un vecākus; • kārtot dokumentāciju; un ja Jums ir: • iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJS LOGOPĒDS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU, darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads uz noteiktu laiku (1 likme jeb 40 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei. un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Mūsu partneri