Valmieras Ziņas

Kredīts – nauda no nākotnes

Lasīšanas laiks: 2 min

Ne vienmēr kādam pirkumam vajadzīgā summa ir pieejama visa uzreiz, tādēļ ir radīta iespēja aizņemties nepieciešamo naudas summu – kredīts ļauj iegādāties lielākus pirkumus jau tagad, nevis pēc 10 naudas krāšanas gadiem.

Atbildīgi izmantots kredīts var uzlabot Tavas dzīves kvalitāti

Pastāv dažādi kredīti, dažādām situācijām un katrs ar saviem nosacījumiem, tādēļ vienmēr kārtīgi jāizpēta visas prasības un līguma noteikumi. Kredītus piedāvā gan banku, gan nebanku iestādes – atšķirības visbiežāk ir aizdevuma apmērā, atmaksas termiņā, vajadzīgajos dokumentos un kredīta pieteikuma izskatīšanas ātrumā:

  • banku iestādēs atrodams studiju un studējošā kredīts, hipotekārais, kā arī patēriņa kredīts, kas bieži vien apjomā sasniedz vairākus desmitus un simtus tūkstošus termiņā uz desmitiem gadu;
  • nebanku kredītiestādes piedāvā patēriņa un ātros kredītus – mazākās summās uz īsāku termiņu un ātrākā laikā, turklāt tos var nokārtot no jebkuras vietas ar interneta pieslēgumu.

Ātrais kredīts – drošības tīkls neparedzētām situācijām

Ātrais kredīts ir labs veids, kā nosegt neparedzētus izdevumus vai iegūt nedaudz līdzekļu līdz nākamajai algas dienai – tās var būt medicīniskas procedūras, problēmas ar auto, arī rēķinu segšana vai izdevīgi piedāvājumi, kuru apmaksu nevar atlikt. Lai iegūtu ātro kredītu, nav vajadzīgs ne galvotājs, ne ķīla, ne izziņa no darbavietas – Tev jābūt no 21 līdz 65 gadus vecam Latvijas pilsonim ar stabiliem ienākumiem, taču šie nosacījumi kredītiestādēs var mainīties. Pirms aizņemies, pārskati visas kredītiestādes prasības un tās uzticamību. Pārbaudi, vai kredītiestāde ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā – tas ir augstas servisa kvalitātes un klientu drošības rādītājs.

Kredits365 – ātrais kredīts, kas pielāgojas katram klientam

Kredits365 piedāvā ātro kredītu ar izdevīgiem nosacījumiem pat 10 minūšu laikā. Tev tikai vajadzīgs bankas konts ar aktīvu internetbanku, mobilais telefons un interneta pieslēgums, lai pieteiktos kredītam Kredits365 mājaslapā kredit365.lv. Kredītam pieejamās summas ir no 100 līdz 300 eiro, ar termiņu no 15 līdz 30 dienām. Kredits365 klientiem ir vairākas priekšrocības:

  • pirmo kredītu iegūsti bez komisijas maksas;
  • kredīta summu vari atmaksāt arī pa daļām, turklāt termiņu vari pagarināt par vēl 15 vai 30 dienām;
  • Kredits365 ir konti Latvijas lielākajās bankās, lai nodrošinātu ātrus naudas pārskaitījumus visiem klientiem.

Neļauj naudas problēmām aizkavēt Tevi – apskati Kredits365 nosacījumus mājaslapā kredits365.lv un iegūsti naudu dažu minūšu laikā. Aizņemies atbildīgi!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri