Valmieras Ziņas

Kredīts internetā ir nauda 15 minūšu laikā bez galvojuma un ķīlas

Lasīšanas laiks: 2 min

Finansiālās lietās vienmēr ir labi apzināties, ka Tev ir drošības spilvens. Tas iedveš pārliecību, ka spēsiet atrisināt sarežģītas situācijas, ja tādas radīsies. Bet ko darīt, ja nav iespējams veidot uzkrājumus vai tie nav pietiekami lieli? Šajā gadījumā par drošības spilvenu var kalpot kredīts. Lai saņemtu aizdevumu, vairs nav nepieciešams doties uz banku. Kredīts internetā tiek izsniegts bez izziņām no darbavietas un bez galvojuma. Turklāt ātros kredītus ir iespējams saņemt, nepametot savas mājas, un Tev nebūs jāskrien uz kredītiestādi darba dienas laikā. Kredīts internetā var palīdzēt apmaksāt steidzamus rēķinus vai svarīgus pakalpojumus mazāk nekā pusstundā.

Vai ir iespējams izdevīgs kredīts?

Aizņemoties naudu, ir jāpievērš uzmanība ne tikai procentu likmei, bet arī kredīta nosacījumiem. Ātrie kredīti ir līdzīgi pēc formas, bet katrs aizdevums ir piemērots dažādām situācijām un atšķirīgām finansiālajām iespējām. Nesteidzies pieteikties aizdevumam ar zemāko procentu likmi, bet ņem vērā visu informāciju par kredītu. Lai saprastu, vai konkrētais piedāvājums būs atbilstošs Jūsu prasībām, izvērtē šādus kritērijus:

  • cik lielās daļās var sadalīt maksājumu. Samēro kredīta summu un atmaksas laiku ar saviem ienākumiem. Atceries, ka izdevīgs kredīts ir tāds, ko sedz laicīgi, tāpēc nosaki precīzi, cik ilgā laikā varēsi aizdevumu atdot;
  • vai jaunie klienti saņem pirmo kredītu bez maksas, un cik liela ir šāda aizdevuma summa. Tas var būt izdevīgs piedāvājums, taču ne vienmēr šāds kredīts ir pietiekami liels. Tādā gadījumā meklē citu kredītkompāniju, bet nenoformē vairākus aizdevumus vienlaikus, cenšoties šādi samazināt procentu izmaksas.

Naudas aizdevumi no Credit24 – piemēroti dažādiem apstākļiem

Kredītkompānijas Credit24 darbības princips ir pakalpojumu dažādība, lai katrs klients varētu izvēlēties savai situācijai atbilstošāko un izdevīgāko kredītu. Tāpēc Credit24 piedāvā:

  • naudas aizdevumu. Tas ir ātrais kredīts līdz 3000 eiro, ko var saņemt 15 minūšu laikā no pieteikšanās brīža;
  • kredītlīniju. Tā ir iespēja izņemt naudu tad, kad tas ir nepieciešams. Kredītlimits ir līdz 3000 eiro, un pirmā naudas izņemšana ir bez maksas.

Credit24 aicina aizņemties atbildīgi un pieteikties kredītam tikai tad, ja Tev ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture. Visi Credit24 pakalpojumi ir domāti īslaicīgu grūtību risināšanai. Ienāc www.credit24.com un uzzini vairāk par aizdevumu nosacījumiem un īpašiem piedāvājumiem!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 8 stundas (0.271 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Sociālais pedagogs”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 03) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā; • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar Iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem; • organizēt mācību darbu bērnu muzikālo, pašizpausmes, intelektuālo spēju attīstīšanai; • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un sniegt atskaiti par paveikto; un Jums ir: • augstākā izglītība pedagoģijā (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”) ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – mūzikas skolotājs; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 30 stundas (0,750 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs/-a”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri