Valmieras Ziņas

Kredīts internetā ir nauda 15 minūšu laikā bez galvojuma un ķīlas

Finansiālās lietās vienmēr ir labi apzināties, ka Tev ir drošības spilvens. Tas iedveš pārliecību, ka spēsiet atrisināt sarežģītas situācijas, ja tādas radīsies. Bet ko darīt, ja nav iespējams veidot uzkrājumus vai tie nav pietiekami lieli? Šajā gadījumā par drošības spilvenu var kalpot kredīts. Lai saņemtu aizdevumu, vairs nav nepieciešams doties uz banku. Kredīts internetā tiek izsniegts bez izziņām no darbavietas un bez galvojuma. Turklāt ātros kredītus ir iespējams saņemt, nepametot savas mājas, un Tev nebūs jāskrien uz kredītiestādi darba dienas laikā. Kredīts internetā var palīdzēt apmaksāt steidzamus rēķinus vai svarīgus pakalpojumus mazāk nekā pusstundā.

Vai ir iespējams izdevīgs kredīts?

Aizņemoties naudu, ir jāpievērš uzmanība ne tikai procentu likmei, bet arī kredīta nosacījumiem. Ātrie kredīti ir līdzīgi pēc formas, bet katrs aizdevums ir piemērots dažādām situācijām un atšķirīgām finansiālajām iespējām. Nesteidzies pieteikties aizdevumam ar zemāko procentu likmi, bet ņem vērā visu informāciju par kredītu. Lai saprastu, vai konkrētais piedāvājums būs atbilstošs Jūsu prasībām, izvērtē šādus kritērijus:

  • cik lielās daļās var sadalīt maksājumu. Samēro kredīta summu un atmaksas laiku ar saviem ienākumiem. Atceries, ka izdevīgs kredīts ir tāds, ko sedz laicīgi, tāpēc nosaki precīzi, cik ilgā laikā varēsi aizdevumu atdot;
  • vai jaunie klienti saņem pirmo kredītu bez maksas, un cik liela ir šāda aizdevuma summa. Tas var būt izdevīgs piedāvājums, taču ne vienmēr šāds kredīts ir pietiekami liels. Tādā gadījumā meklē citu kredītkompāniju, bet nenoformē vairākus aizdevumus vienlaikus, cenšoties šādi samazināt procentu izmaksas.

Naudas aizdevumi no Credit24 – piemēroti dažādiem apstākļiem

Kredītkompānijas Credit24 darbības princips ir pakalpojumu dažādība, lai katrs klients varētu izvēlēties savai situācijai atbilstošāko un izdevīgāko kredītu. Tāpēc Credit24 piedāvā:

  • naudas aizdevumu. Tas ir ātrais kredīts līdz 3000 eiro, ko var saņemt 15 minūšu laikā no pieteikšanās brīža;
  • kredītlīniju. Tā ir iespēja izņemt naudu tad, kad tas ir nepieciešams. Kredītlimits ir līdz 3000 eiro, un pirmā naudas izņemšana ir bez maksas.

Credit24 aicina aizņemties atbildīgi un pieteikties kredītam tikai tad, ja Tev ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture. Visi Credit24 pakalpojumi ir domāti īslaicīgu grūtību risināšanai. Ienāc www.credit24.com un uzzini vairāk par aizdevumu nosacījumiem un īpašiem piedāvājumiem!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri