Valmieras Ziņas

Koronavīrusa izplatības dēļ Valmieras pilsētas pašvaldība apzina skolēnu ģimeņu un darbinieku ceļošanas plānus

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks otrdien, 10.martā, ir izdevis rīkojumu izglītības iestāžu vadītājiem līdz 2020.gada 13.martam veikt izglītojamo ģimeņu aptauju. Tās mērķis, ir noskaidrot, vai 2019./2020. mācību gadā, tai skaitā skolēnu brīvlaikā martā, izglītojamie ar ģimenēm plāno doties ārpus Latvijas, uz kurām valstīm, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Anketā vēlreiz lūgts apliecināt, ka vecāki un darbinieki ir informēti par Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) šobrīd nosauktajām valstīm, uz kurām attiecināti īpaši piesardzības pasākumi, un valstīm, uz kurām vīrusa saslimšanas izplatības dēļ neiesaka doties un apmeklēt.

Aktuālais saraksts pieejams: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/769.  Informācija pašvaldībai nepieciešama, lai informētu sabiedrību maksimālai vīrusa infekcijas izplatīšanās ierobežošanai, un lai nepieciešamības gadījumā operatīvi veiktu visus nepieciešamos infekcijas ierobežošanas un mazināšanas pasākumus.

Pašvaldība aicina vecākus atbildīgi izturēties pret savu un līdzcilvēku veselību un ņemt vērā, ka strauji pieaugot saslimstībai ar Covid-19 infekciju, jebkurā valstī, kuru ir skārusi Covid-19 infekcija, var būt jau ieviesti karantīnas pasākumi vai tiek plānots ieviest jaunus karantīnas pasākumus, kas var būtiski ierobežot ceļošanas iespējas un nokļūšanu mājās.

Valmieras pilsētas pašvaldības veselības veicināšanas speciāliste, ģimenes ārste Guna Poikāne 10.martā pēcpusdienā Valmieras pilsētā esošo izglītības iestāžu, sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas iestāžu un kapitālsabiedrību pārstāvjiem sniedza aktuālo informāciju par veicamajiem profilakses pasākumiem, tai skaitā, aicināja izglītības iestāžu medmāsām nodrošināt, lai izglītības iestādēs bērniem ir vienmēr pieejami papīra dvieļi un ziepes, kā arī personālam uzraudzīt, lai bērni mazgā rokas. Tas nenāks par sliktu arī citu akūtu elpceļu slimību izplatīšanas ierobežošanai. Izglītības iestādēm jau iepriekš dots uzdevums iestādēs nodrošināt biežāku telpu vēdināšanu, telpu uzkopšanu, virsmu tīrīšanu un papildu dezinfekcijas līdzekļus roku mazgāšanai. Izglītības iestādēm ir dots uzdevums informāciju par profilakses pasākumiem izplatīt darbiniekiem un vecākiem.

Valmieras pilsētas pašvaldība rūpīgi seko līdzi informācijai par koronavīrusa infekcijas Covid-19 izplatību pasaulē un Latvijā. Tiek ievēroti Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) ieteikumi attiecībā uz epidemioloģisko uzraudzību un sabiedrības veselības aizsardzības pasākumiem. Vadības līmenī tiek uzturēta regulāra informācija apmaiņa ar SIA “Vidzemes slimnīca”, kā arī Valmierā atbildīgie dienesti tiekas sanāksmēs.

Darbiniekiem un izglītojamajiem komandējumi uz koronavīrusa Covid-19 skartajām valstīm netiks saskaņoti. Valmieras pilsētas pašvaldība aptaujā arī darbiniekus. Darbinieki aicināti informēt darba devēju, ja atvaļinājuma laikā vai brīvdienās ir plānots doties ārpus Latvijas, informējot uz kurām valstīm.

Darbiniekus un iedzīvotājus aicina atbildīgi izturēties pret savu un citu veselību, atbildīgi izvēlēties ceļojumu galamērķus un nedoties uz vīrusa skartajām valstīm. Valmieras pilsētas pašvaldība vairākkārt ir izsūtījusi SPKC informāciju Valmieras pilsētas pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām rīcībai, darbinieku informēšanai.

Informācija par veselības aizsardzības pasākumiem ir publicēta Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Ieteikumi koronavīrusa profilaksei”, aplikācijā “Mana Valmiera”, kā arī sociālo tīklu kontos.

Valmierā neviens saslimšanas gadījums līdz šim nav konstatēts. Šodien plkst.14.00 valstī ir izsludināta Krīzes vadības padomes sanāksme. Iedzīvotājus aicina sekot līdzi jaunākajai informācijai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: grāmatvedības procesu un finanšu operāciju kārtošana atbilstoši LR likumdošanai un uzņēmuma standartiem; grāmatvedības pirmdokumentu apstrāde un kontēšana; debitoru uzskaite un kontrole; krājumu uzskaites veikšana, kontrole un analīze; pamatlīdzekļu un nemateriālo ieguldījumu uzskaites veikšana, kontrole un analīze; statistikas atskaišu sagatavošana, VID atskaišu sagatavošana; analītisko aprēķinu un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; piedalīties Slimnīcas līdzekļu un bilances posteņu inventarizācijās un norakstīšanas procesos; · citu grāmatveža ikdienas pienākumu veikšana atbilstoši darba uzdevumiem. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā; darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 3 gadi; zināšanas LR normatīvajos aktos grāmatvedības jomā, zināšanas LR nodokļu likumdošanā; valsts valodas zināšanas atbilstoši Valodu likuma prasībām; labas datora lietošanas prasmes ar MS Office programmām; analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta; prasme strādāt komandā un individuāli, labas komunikācijas prasmes; · pieredze darbā ar grāmatvedības programmu Horizon tiks uzskatīta par priekšrocību. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (mēnešalga 1050 līdz 1210 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas apmācības; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2020.gada 9.aprīlim uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA„Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla vadības daļas vadītājas S.Kandeles pa tālr.: 29443898. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: GRĀMATVEDIS (TREŠĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-09 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” A.Upīša iela 10, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, A.Upīša ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Andreja Upīša iela 10, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri