Valmieras Ziņas

Koris “Skan” godam pārstāvējis Valmieru Dziesmu svētku koru pusfinālā

Svētdien, 3. jūnijā, Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra koris “Skan” godam pārstāvēja Valmieru Dziesmu svētku koru pusfinālā, saņemot atzinīgus novērtējumus un labus vārdus no Latvijas koru mūzikas profesionāļiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča.

Kora skanējumā varēja dzirdēt trīs dziesmas no Dziesmu svētku repertuāra, ko vērtēja tādi kormūzikas profesionāļi kā Māris Sirmais, Sigvards Kļava, Andris Veismanis, Jānis Erenštreits un komponists Rihards Dubra, kurš kora muzikālajā sniegumā saskatīja profesionālas un dvēseliski plūstošas iezīmes. Ļoti atzinīgi par kori “Skan” izteicās arī viens no tautā mīlētākajiem Dziesmu svētku virsdiriģentiem Sigvards Kļava.

Kā atzina kora mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča: “Ir patīkami dzirdēt komplimentus par kora muzikālo sasniegumu, tas jau vien nozīmē, ka ieguldītais lielais darbs, nesis augļus. Komandā un vienotā kolektīvā slēpjas spēks un šajā sezonā korī “Skan” dzied spēcīgi un strādāt griboši jaunieši, kas ar neatlaidīgu darbu un iniciatīvu sasnieguši ļoti labus rezultātus. Patīkami, ka esam spējīgi un pilntiesīgi uz skatuves konkurēt un vienlaikus mācīties no tādiem koriem, kā “Kamēr”, “Sola”, “Balsis”, kas augsti novērtēti jau visā pasaulē. Šajā skatē izvēlējāmies parādīt mūsu kora dažādās šķautnes, gan izpildot L. Garūtas dvēselisko lūgšanu “Mūsu tēvs debesīs”, gan P. Barisona sarežģīto polifonisko skaņdarbu “Pa zvaigžņu ceļu”, gan arī rotaļīgo J.Karlsona “Ūdens sauca, akmens vilka”. Pie visiem mākslasdarbiem tika pamatīgi strādāts, kas vainagojās ļoti labos rezultātos. Paldies komandai!”

Dziesmu svētku virsdiriģents Māris Sirmais pasākuma noslēgumā komentēja: “Latvija ir neliela valsts, taču mums ir ļoti daudz izcilas kvalitātes kori. Šajā pusfinālā bija prieks pārliecināties, ka, kori, kas šeit uzstājās, ir tiešām izcili, un to mākslinieciskais sniegums vērtējams ļoti augstu.”

Koris “Skan” saka paldies Vidzemes Augstskolai, Valmieras Kultūras centram un Valmieras pilsētas pašvaldībai, par sniegto atbalstu ceļā uz Latvijas simtgades XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ.Mēs sagaidām, ka Tev: ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev: ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev: interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev: pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (5.00€-12.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2020-03-31 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Noliktavas darbinieks - krāvējs Pienākumi: Komplektēt gatavās produkcijas kravas un izejvielu, taras, palīgmeteriālu pasūtījumus Veikt precīzu gatavās produkcijas un iepirkto materiālu pieņemšanu un izvietošanu atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai Vizuāli novertēt pieņemto preču kvalitāti, ja nepieciešams veikt speciālo marķēšanu Veikt produkcijas pārvietošanu Veikt dažādus saimnieciskus darbus Prasības: Iniciatīva un labas komunikācijas spējas Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darba uzdevumus un laiku, nosakot galvenās prioritātes B kategorijas autovadītāja apliecība, autokāra vadīšanas apliecība un vēlama C kategorijas atovadītāja apliecība Piedāvājam: Daudzveidīgu un interesantu darbu Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas Kolēģu atbalstu darba procesā Atalgojums - no 750 euro bruto Kontaktinformācija: CV ar norādi "Noliktavas darbinieks - krāvējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu vai iesniegt personīgi Upes ielā 5, Rūjienā E-pasts: sanda.gute@rujienassaldejums.lv Tālrunis: 26037556 Profesija: NOLIKTAVAS DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-27 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz e-pastu sanda.gute@rujienassaldejums.lv; t. 26037556.

Mūsu partneri