Valmieras Ziņas

Konkursa “Salacas balsis 2014” uzvarētājs – Artūrs Pūpols no Alūksnes

Lasīšanas laiks: < 1 min

Šodien Mazsalacas novada kultūras centrā notikušajā jauno solistu un duetu konkursā “Salacas balsis 2014” par laureātu vairāk nekā 30 dalībnieku konkurencē kļuva Artūrs Pūpols no Alūksnes, kurš izpildīja dziesmu “Sirdspuksti”.

Kā atzina 12 gadīgais A.Pūpols, nākotnē viņš vēlētos būt līdzīgs Raimondam Paulam, arī pats komponēt, spēlēt klavieres un muzicēt.

Konkursantus “Salacas balsu” fināla kārtā vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Mazsalacas vidusskolas mūzikas skolotāja Inta Jurka, komponiste, dziedātāja un šova “Dziedošās ģimenes” dalībniece Elīna Krastiņa, kā arī dziedātājs, vokālais pedagogs un kormeistars Jānis Strazdiņš.

Kā pasākuma noslēgumā sacīja žūrijas pārstāvji, lai panāktu nevainojamu priekšnesumu, ir jāstrādā ar daudzām lietām – jāatrod īstā dziesma, īstais tērps, īstās kustības, īstā intonācija un citi faktori, kas viss ir jāparāda trīs minūšu laikā. “Taču lielākajai daļai šodien tas izdevās,” sacīja J.Strazdiņš. Savukārt E.Krastiņa atzina, ka bērni un jaunieši savos priekšnesumos fināla kārtā, salīdzinot ar pusfinālu, kas notika aprīļa sākumā, ir auguši ne tikai vokālā, bet arī skatuves kultūras ziņā.

Jau ziņojām, ka šogad konkurss Mazsalacā notika jau sesto gadu

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri