Valmieras Ziņas

Konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018” 3.vieta atjaunotajam daudzdzīvokļu namam Stacijas ielā 22

Šodien, 20.jūnijā, tika apbalvoti konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018” uzvarētāji, informēja Ekonomikas ministrija.

Konkursam šogad tika saņemti 14 pieteikumi. Tradicionāli visvairāk pieteikumu saņemts nominācijā “Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2018”. Pilsētu dalījumā vairāk pieteikumu saņemts no Liepājas un Valmieras, kas arī tradicionāli bijušas aktīvākās pilsētas māju atjaunošanā, un Rīgas, kur aktīvāk notiek jaunu ēku būvniecība.

Nominācijā “Energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2018” starp 10 pretendentiem piedalījās arī atjaunotās ēkas Annas ielā 4, Kauguru ielā 1 un Stacijas ielā 22 Valmierā.

Nominācijā “Energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2018” 3.vietu ieguva atjaunotā daudzdzīvokļu ēka Valmierā, Stacijas ielā 22.

Arī šogad energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka ir no Liepājas. 1.vietu ieguva ēka Klaipēdas ielā 70, 2.vieta ēkai Liepājā, Bāriņu ielā 8/10.

Konkurss “Energoefektīvākā ēka Latvijā” šogad notiek astoto gadu. Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes jomā, kā arī veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri