Valmieras Ziņas

Koncertzāles „Valmiera“ pasākumu programma pavasarī

Koncertzāle „Valmiera“ aicina kultūras cienītājus uz pasākumiem 2019.gada pavasarī!

Gan martā, gan aprīlī iesakām apmeklēt jauno izklaidējošo šovu „Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti“. Tas ir Valmierā jauns sērijveida izklaidējošs atpūtas pasākums ar vakara viesiem, stāstiem, izaicinājumiem, viktorīnu, skanīgiem priekšnesumiem un iespēju laimēt balvas. Šajos vakaros iepazīsimies ar aktīviem, erudītiem un interesantiem valmieriešiem un vidzemniekiem, kuri ne tikai dalīsies savā ikdienā, bet arī piedalīsies dažādos izaicinājumos.

Valmieras publika ir iemīļojusi improvizācijas teātra „Spiediens“ vakarus, tādēļ lielās skatītāju atsaucības iedvesmoti, koncertzālē pavasarī improvizācijas teātris „Spiediens“ ciemosies divas reizes. Improvizācijas vakaros visdažādākajās lomās iejūtas aktieri no apvienības „Spiediens“.

Pavasarī koncertzālē „Valmiera“ gaidāmi vairāki mūzikas notikumi. Svinot, mūziķa Jāņa Holšteina – Upmaņa (Goran Gora) sadarbību ar dzejniekiem, Imantu Ziedoni un Knutu Skujenieku, 22.martā koncertzālē notiks koncerts „Goran Gora. Knuts. Imants“, kurā Goran Gora mūzikā izskanēs Ziedoņa un Skujenieka dzeja. Aprīlī ar mūžam populārām dziesmām dzirdēsim grupas „bet bet“ labāko dziesmu koncertu. Šobrīd grupas uzstāšanās ir liels retums, tādēļ kopīgie koncerti vienmēr ir kaut kas īpašs gan klausītājiem, gan arī pašiem mūziķiem. Tāpat 19.aprīlī čellu trio „Melo-M“ sniegs koncertu jaunās koncerttūres „Maģiskā RADIO tūre“ ietvaros, bet maijā dziedātājs un dziesmu autors Ainars Mielavs kopā ar jaunu pavadošu mūziķu sastāvu izpildīs savas dziesmas jaunā un virtuozā aranžējumā no visiem viņa daiļrades posmiem. Sezonas noslēgumā, 24.maijā, Elza Rozentāle ar grupu „Bur mani“ aicina uz unikālu koncertsērijas „Tālu, Tālu“ koncertu ar bezvadu austiņām!

Pasākumu programma 2019. gada pavasarī:

9.martā plkst. 19:00 Teātris „TT“ izrāde „Par normālu čali“ /priekpilna drāmiņa. Stāsts par diviem 35 gadus veciem bērnības draugiem, kuri bezbēdīgi bauda dzīvi, līdz viens otram atklāj, ka ir pieņēmuši nopietnu lēmumu – tikt pie bērna. Abus draugus atveidos aktieri Kristians Karēļins un Madars Zvagulis. Režisors: Klāvs Knuts Sukurs.

13.martā plkst. 19:00 “Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti”/ izklaidējošs šovs. Biļetes www.bezrindas.lv.

22.martā plkst. 19:00 GORAN GORA un domubiedru koncerts ar Imanta Ziedoņa un Knuta Skujenieka dzeju „Goran Gora. Knuts. Imants“. Koncertā piedalās Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora, vokāls, ģitāra), Valters Sprūdžs (basģitāra), Mārtiņš Miļevskis (sitaminstrumenti), Uģis Krišjānis (klavieres).

30.martā plkst. 19:00 Improvizācijas šovs “SPIEDIENS“. Improvizē Līga Putniņa, Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens un Oskars Kozlovskis.

6.aprīlī plkst. 19:00 Grupas “BET BET” labāko dziesmu koncerts. Piedalās grupas dalībniekiZigfrīds Muktupāvels, Guntars Račs, Uģis Tirzītis un Andris Alviķis.

10.aprīlī plkst. 19:00 “Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti”/ izklaidējošs šovs. Biļetes www.bezrindas.lv.

16.aprīlī plkst. 18:30 Latvijas Leļļu teātra izrāde bērniem “NAKSITRALLĪŠI”. Lomās: Uzrocis – Miķelis Žideļūns, Puszābaks – Edgars Kaufelds, Ķērpjbārdis – Artūrs Putniņš.

19.aprīlī plkst. 19:00 Čellu trio “MELO-M” koncerttūres “Maģiskā RADIO tūre” koncerts. “Melo-M” sastāvā muzicēs čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

26.aprīlī plkst.19:00 Improvizācijas teātris “SPIEDIENS”. Improvizē: Sanda Dejus, Jānis Kozlovskis, Krišjānis Caune.

5.maijā plkst. 18:00 AINARA MIELAVA koncerts. Koncertā skanēs dziesmas jaunā un virtuozā aranžējumā no visiem viņa daiļrades posmiem kopā ar jaunu pavadošo mūziķu sastāvu.

24.maijā plkst. 19:00 ELZA ROZENTĀLE un grupa “BUR MANI” koncertsērijā “TĀLU, TĀLU”. Unikāls koncerts ar bezvadu austiņām!

Biļetes uz pasākumiem iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un koncertzālē “Valmiera”. Lai ērti un savlaicīgi uzzinātu informāciju par koncertzālē „Valmiera“ notiekošajiem un plānotajiem pasākumiem, ir iespēja apmeklēt koncertzāles „Valmiera“ mājas lapu  www.koncertzalevalmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “mini top!” Alejas ielā 7A, Kocēnos,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs KOCĒNOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7A, Kocēni, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Padtex Insulation” ir uzņēmums, kas ražo siltumu izolējošus materiālus karstu detaļu (krāni, caurules, motori, turbīnas) nosegšanai. Uzņēmumam paplašinoties un palielinot ražošanas apjomus, aicinām savā komandā pievienoties KONSTRUKTORUS (profesijas kods 2141 18) Tava darba apraksts: izgatavot produktu rasējumus atbilstoši klientu un tehnoloģiskām prasībām; veikt aprēķinu un projektēšanas darbus ar specializētām datorprogrammām; izstrādāt rūpnieciskās produkcijas dizaina failus; piedalīties pieprasījumu apstrādes, ražošanas, tehniskās uzraudzības, izstrādājumu pilnveidošanas un realizācijas procesos. Mūsu prasības kandidātiem: darba pieredze darbā ar specializētām projektēšanas un rasēšanas datorprogrammām (AutoCAD, Creo); precizitāte, atbildības sajūta, spēja radoši pieiet darbam, gatavība pilnveidoties profesionāli un intelektuāli; vēlama augstākā tehniskā izglītība (pieļaujama – profesionālā vidējā izglītība vai atbilstošas jomas students); gatavība doties apmācībās ārzemēs. Mēs piedāvājam: iespējas pilnveidot darbam nepieciešamās praktiskās prasmes un savas profesionālās zināšanas pieredzējušā kolektīvā; stabilu darba vietu Valmierā; konkurētspējīgu atalgojumu 1350 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, veselības apdrošināšanu; labus darba apstākļus; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā. CV ar norādi “Konstruktors” gaidīsim līdz 2019.gada 30.novembrim uz e-pastu alise@padtex.lv vai iesniedzot personīgi Cempu ielā 27, Valmierā, LV-4201. Tālrunis informācijai 22418808. Par atlases rezultātiem informēsim uz atlases tikšanos uzaicinātos kandidātus. Profesija: KONSTRUKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2020-01-01 Kontaktpersona: CV ar norādi “Konstruktors” sūtīt uz alise@padtex.lv vai iesniegt personīgi, t.22418808 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Viestura vidusskola (turpmāk – Skola) aicina darbā direktora vietnieku izglītības jomā (audzināšanas darbā) (0.75 darba slodzes) Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Kā pilsēta nevar pastāvēt bez iedzīvotājiem, tā pašvaldība - bez izglītotiem, lojāliem un atsaucīgiem darbiniekiem. Ja Tev ir vēlme: · nodrošināt mācību procesa organizēšanu Skolā saskaņā ar izvirzītajiem Skolas uzdevumiem un vērtībām; · vadīt, plānot, organizēt Skolas audzināšanas darbu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; · nodrošināt Skolas audzināšanas programmas izstrādi, koordinēt un pārraudzīt tās izpildi un organizēt Skolas ārpusstundu darbu; · apkopot un analizēt informāciju, gatavot pārskatus un ziņojumus par audzināšanas darbu Skolā; · koordinēt klašu audzinātāju darbu; · apzināt un popularizēt metodiskos materiālus un pedagogu darba pieredzi audzināšanas darbā; · atbalstīt un konsultēt izglītojamo pašpārvaldes darbību; · veicināt Skolas tradīciju saglabāšanu un pilnveidošanu un tēla veidošanu; · nodrošināt drošu, pozitīvu un psiholoģiski labvēlīgu vidi Skolā; · rūpēties par izglītojamo drošību un Skolas iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu; · atbilstoši darba pienākumiem piedalīties pedagoģiskās padomes sēžu sagatavošanā un organizēšanā; un ja Tev ir: · atbilstoša izglītība, kā arī atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likumā, Izglītības likumā noteiktajām prasībām un Ministru kabineta noteikumiem Nr.569; · vēlama vismaz trīs gadu pieredze līdzīgā amatā pēdējo piecu gadu laikā; · Valsts valodas prasme augstākajā līmenī; · spēja strādāt patstāvīgi, pieņemt lēmumus un prasme rīkoties nestandarta situācijās; · labas komunikācijas, sadarbības un motivēšanas prasmes; · pieredze izglītības jomu reglamentējošo tiesību aktu pārzināšana; · jaunāko izglītības un pedagoģijas jomu aktualitāšu pārzināšana un prasme pielietot darbā; · precizitāte un atbildība darbā; · labas prasmes darbā ar MS Office programmatūrām; mēs piedāvājam: · darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; · stabilu, sakārtotu darba vidi; · atalgojumu 1300 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par pilnu darba slodzi); · sociālās garantijas. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz uldis.jansons@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Viestura vidusskolas kancelejā, adrese: Viestura aleja 3, Valmiera, ar norādi „Direktora vietnieka vakancei”, līdz 2019.gada 28. novembrim plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 29286619. Iesniegtos personas datus Skola izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: VADĪTĀJA VIETNIEKS /DIREKTORA VIETNIEKS /IZPILDDIREKTORS (IZGLĪTĪBAS JOMĀ) Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-11-28 Kontaktpersona: Piet.vēst., CV, augst.izgl.dok.kopiju ar norādi sūtīt uz uldis.jansons@valmiera.edu.lv

Mūsu partneri