Valmieras Ziņas

Koncertzāles „Valmiera“ pasākumu programma pavasarī

Koncertzāle „Valmiera“ aicina kultūras cienītājus uz pasākumiem 2019.gada pavasarī!

Gan martā, gan aprīlī iesakām apmeklēt jauno izklaidējošo šovu „Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti“. Tas ir Valmierā jauns sērijveida izklaidējošs atpūtas pasākums ar vakara viesiem, stāstiem, izaicinājumiem, viktorīnu, skanīgiem priekšnesumiem un iespēju laimēt balvas. Šajos vakaros iepazīsimies ar aktīviem, erudītiem un interesantiem valmieriešiem un vidzemniekiem, kuri ne tikai dalīsies savā ikdienā, bet arī piedalīsies dažādos izaicinājumos.

Valmieras publika ir iemīļojusi improvizācijas teātra „Spiediens“ vakarus, tādēļ lielās skatītāju atsaucības iedvesmoti, koncertzālē pavasarī improvizācijas teātris „Spiediens“ ciemosies divas reizes. Improvizācijas vakaros visdažādākajās lomās iejūtas aktieri no apvienības „Spiediens“.

Pavasarī koncertzālē „Valmiera“ gaidāmi vairāki mūzikas notikumi. Svinot, mūziķa Jāņa Holšteina – Upmaņa (Goran Gora) sadarbību ar dzejniekiem, Imantu Ziedoni un Knutu Skujenieku, 22.martā koncertzālē notiks koncerts „Goran Gora. Knuts. Imants“, kurā Goran Gora mūzikā izskanēs Ziedoņa un Skujenieka dzeja. Aprīlī ar mūžam populārām dziesmām dzirdēsim grupas „bet bet“ labāko dziesmu koncertu. Šobrīd grupas uzstāšanās ir liels retums, tādēļ kopīgie koncerti vienmēr ir kaut kas īpašs gan klausītājiem, gan arī pašiem mūziķiem. Tāpat 19.aprīlī čellu trio „Melo-M“ sniegs koncertu jaunās koncerttūres „Maģiskā RADIO tūre“ ietvaros, bet maijā dziedātājs un dziesmu autors Ainars Mielavs kopā ar jaunu pavadošu mūziķu sastāvu izpildīs savas dziesmas jaunā un virtuozā aranžējumā no visiem viņa daiļrades posmiem. Sezonas noslēgumā, 24.maijā, Elza Rozentāle ar grupu „Bur mani“ aicina uz unikālu koncertsērijas „Tālu, Tālu“ koncertu ar bezvadu austiņām!

Pasākumu programma 2019. gada pavasarī:

9.martā plkst. 19:00 Teātris „TT“ izrāde „Par normālu čali“ /priekpilna drāmiņa. Stāsts par diviem 35 gadus veciem bērnības draugiem, kuri bezbēdīgi bauda dzīvi, līdz viens otram atklāj, ka ir pieņēmuši nopietnu lēmumu – tikt pie bērna. Abus draugus atveidos aktieri Kristians Karēļins un Madars Zvagulis. Režisors: Klāvs Knuts Sukurs.

13.martā plkst. 19:00 “Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti”/ izklaidējošs šovs. Biļetes www.bezrindas.lv.

22.martā plkst. 19:00 GORAN GORA un domubiedru koncerts ar Imanta Ziedoņa un Knuta Skujenieka dzeju „Goran Gora. Knuts. Imants“. Koncertā piedalās Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora, vokāls, ģitāra), Valters Sprūdžs (basģitāra), Mārtiņš Miļevskis (sitaminstrumenti), Uģis Krišjānis (klavieres).

30.martā plkst. 19:00 Improvizācijas šovs “SPIEDIENS“. Improvizē Līga Putniņa, Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens un Oskars Kozlovskis.

6.aprīlī plkst. 19:00 Grupas “BET BET” labāko dziesmu koncerts. Piedalās grupas dalībniekiZigfrīds Muktupāvels, Guntars Račs, Uģis Tirzītis un Andris Alviķis.

10.aprīlī plkst. 19:00 “Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti”/ izklaidējošs šovs. Biļetes www.bezrindas.lv.

16.aprīlī plkst. 18:30 Latvijas Leļļu teātra izrāde bērniem “NAKSITRALLĪŠI”. Lomās: Uzrocis – Miķelis Žideļūns, Puszābaks – Edgars Kaufelds, Ķērpjbārdis – Artūrs Putniņš.

19.aprīlī plkst. 19:00 Čellu trio “MELO-M” koncerttūres “Maģiskā RADIO tūre” koncerts. “Melo-M” sastāvā muzicēs čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

26.aprīlī plkst.19:00 Improvizācijas teātris “SPIEDIENS”. Improvizē: Sanda Dejus, Jānis Kozlovskis, Krišjānis Caune.

5.maijā plkst. 18:00 AINARA MIELAVA koncerts. Koncertā skanēs dziesmas jaunā un virtuozā aranžējumā no visiem viņa daiļrades posmiem kopā ar jaunu pavadošo mūziķu sastāvu.

24.maijā plkst. 19:00 ELZA ROZENTĀLE un grupa “BUR MANI” koncertsērijā “TĀLU, TĀLU”. Unikāls koncerts ar bezvadu austiņām!

Biļetes uz pasākumiem iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un koncertzālē “Valmiera”. Lai ērti un savlaicīgi uzzinātu informāciju par koncertzālē „Valmiera“ notiekošajiem un plānotajiem pasākumiem, ir iespēja apmeklēt koncertzāles „Valmiera“ mājas lapu  www.koncertzalevalmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri