Valmieras Ziņas

Kocēnu sporta namā uzstādīs Sporta monitoringa sistēmu

Biedrības „No Salacas līdz Rūjai” LEADER projektu konkursa ietvaros Kocēnu sporta namā šajā rudenī plānots uzstādīt sporta monitoringa sistēmu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Lai nodrošinātu konkurējošās priekšrocības ne tikai pār tuvumā esošajām zālēm, bet arī pār florbola sporta zālēm Baltijā, ir nepieciešams pastāvīgi pilnveidot un uzlabot sportošanas apstākļus, tādēļ ir pieņemts lēmums papildināt sporta zāli ar tehnoloģijām, kas sniedz sportistiem papildu informāciju, kā arī nodrošina automātisku video filmēšanu un nepieciešamības gadījumā arī video straumēšanu internetā.

Sporta monitoringa sistēma uzraudzīs sportistus, sekos līdzi viņu veikumam spēles vai treniņu laikā – cik daudz, cik ātri sportisti skrien, cik intensīvi trenējas. Iegūtie dati jau procesa laikā būs redzami trenerim, parādot, kurš sportists ir aktīvākais, kuram nepieciešama lielāka motivācija, kuram būtu jāpiebremzē, lai nepārsniegtu pieļaujamo slodzi. Dati tiks ievākti un aprēķināti, padarīti trenerim pieejami uzreiz spēles laikā. Tas dos iespēju sekot līdzi procesam, nepieciešamības gadījumā nekavējoties izdarot korekcijas spēles vai treniņa gaitā. Jāpiemin, ka šī sistēma būs pieejama arī amatieriem.

Datu apkopošana tiks veikta komandām visas sezonas garumā gan spēlēs, gan treniņos, tādējādi redzama sportistu izaugsme, fiziskās sagatavotības līmenis un trenerim pieejama papildu informācija, lai varētu pieņemt stratēģiskus, uz datiem balstītus lēmumus. Arī amatieru komandām dati palīdzēs izvērtēt savu fizisko sagatavotību un mazina pārslodžu riskus, veicinot veselīgu sportošanu.

Kocēnu sporta namā tiek organizētas jauniešu florbola, basketbola, fiziskās sagatavotības u.c sporta nometnes, gada laikā apmēram 300 jaunieši nometņu laikā trenējas zālē. Uz nometnēm ierodas arī jaunieši no ārzemēm – Somijas, Norvēģijas, Krievijas. Visa gada garumā zāle tiek izmantota dažādiem pasākumiem, tādējādi veicinot sportiska dzīvesveida popularizēšanu. Galvenais notikums ir Latvijas čempionāts florbolā jauniešiem, pieaugušajiem, veterāniem. Ik gadu notiek arī florbola sacensības starp vispārizglītojošām skolām. Kocēnu sporta nams ir arī Latvijas florbola izlašu un Kocēnu sporta skolas bāzes vieta.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 15000 EUR, no tā 1500 EUR ir Kocēnu novada pašvaldības finansējums un 13500 EUR sedz Eiropas Lauksaimniecības Fonds lauku attīstībai (ELFLA).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri