Valmieras Ziņas

Kocēnu sporta namā uzstādīs Sporta monitoringa sistēmu

Biedrības „No Salacas līdz Rūjai” LEADER projektu konkursa ietvaros Kocēnu sporta namā šajā rudenī plānots uzstādīt sporta monitoringa sistēmu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Lai nodrošinātu konkurējošās priekšrocības ne tikai pār tuvumā esošajām zālēm, bet arī pār florbola sporta zālēm Baltijā, ir nepieciešams pastāvīgi pilnveidot un uzlabot sportošanas apstākļus, tādēļ ir pieņemts lēmums papildināt sporta zāli ar tehnoloģijām, kas sniedz sportistiem papildu informāciju, kā arī nodrošina automātisku video filmēšanu un nepieciešamības gadījumā arī video straumēšanu internetā.

Sporta monitoringa sistēma uzraudzīs sportistus, sekos līdzi viņu veikumam spēles vai treniņu laikā – cik daudz, cik ātri sportisti skrien, cik intensīvi trenējas. Iegūtie dati jau procesa laikā būs redzami trenerim, parādot, kurš sportists ir aktīvākais, kuram nepieciešama lielāka motivācija, kuram būtu jāpiebremzē, lai nepārsniegtu pieļaujamo slodzi. Dati tiks ievākti un aprēķināti, padarīti trenerim pieejami uzreiz spēles laikā. Tas dos iespēju sekot līdzi procesam, nepieciešamības gadījumā nekavējoties izdarot korekcijas spēles vai treniņa gaitā. Jāpiemin, ka šī sistēma būs pieejama arī amatieriem.

Datu apkopošana tiks veikta komandām visas sezonas garumā gan spēlēs, gan treniņos, tādējādi redzama sportistu izaugsme, fiziskās sagatavotības līmenis un trenerim pieejama papildu informācija, lai varētu pieņemt stratēģiskus, uz datiem balstītus lēmumus. Arī amatieru komandām dati palīdzēs izvērtēt savu fizisko sagatavotību un mazina pārslodžu riskus, veicinot veselīgu sportošanu.

Kocēnu sporta namā tiek organizētas jauniešu florbola, basketbola, fiziskās sagatavotības u.c sporta nometnes, gada laikā apmēram 300 jaunieši nometņu laikā trenējas zālē. Uz nometnēm ierodas arī jaunieši no ārzemēm – Somijas, Norvēģijas, Krievijas. Visa gada garumā zāle tiek izmantota dažādiem pasākumiem, tādējādi veicinot sportiska dzīvesveida popularizēšanu. Galvenais notikums ir Latvijas čempionāts florbolā jauniešiem, pieaugušajiem, veterāniem. Ik gadu notiek arī florbola sacensības starp vispārizglītojošām skolām. Kocēnu sporta nams ir arī Latvijas florbola izlašu un Kocēnu sporta skolas bāzes vieta.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 15000 EUR, no tā 1500 EUR ir Kocēnu novada pašvaldības finansējums un 13500 EUR sedz Eiropas Lauksaimniecības Fonds lauku attīstībai (ELFLA).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri