Valmieras Ziņas

Kocēnu pagastā pieķerts dzērājšoferis bez tiesībām (1)

Aizvadītajās dienās pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies trīs automašīnu vadītāji, un vienā gadījumā kāds šoferītis nogādāts medicīnas iestādē narkotisko un psihotropo vielu lietošanas fakta pārbaudei, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

1.janvārī tika saņemta informācija, ka Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā uz autoceļa A2 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža virzienā uz Valmieru nenoskaidrota persona vadot automašīnu “Nissan”, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus, iespējams, alkohola reibumā. Izbraucot policijas norīkojumam, automašīna apturēta un konstatēts, ka vadītājs pie stūres sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija vīrieša izelpā 1,54 promiles.

30.decembrī Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā pa autoceļu Rauna – Taurene – Abrupe 35. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē – 0.95 promiles, bet Gulbenē, kāds autovadītājs pie stūres sēdies, būdams 1,91 promiļu reibumā. 

30.decembrī ap pulksten 19:00 tika saņemta informācija no ārstniecības iestādes par to, ka Gulbenes novadā, Gulbenē, kādā dzīvoklī, atrodas vīrietis ar durtu brūci, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess, tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 30.decembra līdz 2.janvārim,  Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 200 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemts viens Valsts policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies 7 transportlīdzekļu vadītāji – trīs automašīnu vadītāji, trīs velosipēdisti, un vienā gadījumā persona nogādāta medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai. Noformēti 232 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 141 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    bernudarzs - 03.01.2020 Atbildēt

    kad izaugsu liela iztaisisu firmu sia bomzite pirksu pardosu alkoholu, peresrocku caur galiem uz akcijam pardosu, pastaigasu paskatisos ka veci opeli ruse, pataisisu socialos dienestinus, lai pakontroletu nelabveligas gimenes, parunasu televizora uzvalka slipsite, ka zel un plaukst labiba https://www.youtube.com/watch?v=Zxp7-ubQnDs

Amats: Pašvaldības policijas priekšnieks/ce(profesijas kods 1349 08) Darba vieta – Beverīnas novada pašvaldība Prasības pretendentiem Augstākā izglītība – priekšroka tiks dota personai ar juridisko izglītību; Pieredze attiecīgajā profesijā; Zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldības darbības principiem; Atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta prasībām; Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru, labas komunikācijas prasmes; Augsta atbildības sajūta un precizitāte; B kategorijas autovadītāja apliecība; · Labas komunikācijas un sadarbības prasmes; · Labas analītiskās spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta. Galvenie darba pienākumi Nodrošināt pašvaldības izdoto saistošo noteikumu uzraudzību un kontroli; Savas kompetences ietvaros nodrošināt kārtību sabiedriskās vietās, lai garantētu personu un sabiedrības drošību, uzraudzīt masu pasākumus un atsevišķus objektus, nodrošinot tajos kārtību un sabiedrisko drošību; Veikt preventīvos pasākumus likumpārkāpumu novēršanā; Sniegt neatliekamo palīdzību personām, kuras cietušas likumpārkāpuma rezultātā, nelaimes gadījumos vai atrodas bezpalīdzības stāvoklī; Novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, noskaidrot vainīgos atbilstoši savai kompetencei sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai arī nodot tās izskatīšanai pēc pakļautības. Iesniedzamie dokumenti · CV · Motivācijas vēstule Papildus informācija · Darba līgums uz noteiktu laiku. · Alga (bruto): EUR 634-822 · Darba laiks – 40 stundas nedēļā · Kontaktpersona: Jānis Fūrmanis, tālr.25748882, e-pasts: pasvaldiba@beverina.lv Pieteikšanās vakancei līdz 2020.gada 10.marta plkst.17.00 Profesija: PAŠVALDĪBAS POLICIJAS PAMATDARBĪBAS STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi: pasvaldiba@beverina.lv

Mūsu partneri