Valmieras Ziņas

Kocēnu novada pašvaldība aicina pieņemt izaicinājumu sportot un krāt kilometrus

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu un aicinātu novada iedzīvotājus un novadā strādājošos būt aktīviem arī gada tumšajos mēnešos, Kocēnu novada pašvaldība izsludina “Endomondo” izaicinājumu “Kocēnu novads izaicina “Sakrāj kilo, nomet kilo””, kas sāksies 1. decembrī un noslēgsies 2020. gada 26. janvārī plkst. 23.59, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Ikviens novada iedzīvotājs un novadā strādājošais aicināts doties svaigā gaisā un nodoties sportiskām aktivitātēm. Izaicinājumā iekļauti 10 aktivitāšu veidi – skriešana, došanās pārgājienā, orientēšanās, distanču slēpošana, soļošana, nūjošana, slidošana, skrituļslidošana, rollerslēpošana un ratiņkrēslu sports.

Izaicinājuma noteikumi:

  1. Izaicinājums sākas 2019. gada 1. decembrī un noslēdzas 2020. gada 26. janvārī plkst. 23.59.
  2. Izaicinājumā tiks iekļauti deviņi aktivitāšu veidi – skriešana, došanās pārgājienā, orientēšanās, distanču slēpošana, soļošana, nūjošana, slidošana, skrituļslidošana, rollerslēpošana un ratiņkrēslu sports.
  3. Izaicinājumā uzvarēs tie dalībnieki sieviešu un vīriešu konkurencē, kas iepriekšminētajā laika posmā, nodarbojoties ar iepriekšminētajiem sporta veidiem, būs sakrājuši vislielāko kilometru skaitu.
  4. Izaicinājuma dalībniekiem nav noteikts vecuma ierobežojums. Izaicinājumā aicināti piedalīties Kocēnu novada iedzīvotāji un Kocēnu novadā strādājošie.
  5. Dalībnieka Endomondo profilam jābūt publiski redzamam (treniņa dati un maršruta ieraksts (GPS dati)). Treniņa datus aizliegts labot un manuāli papildināt. Visiem treniņiem ir jānotiek ārpus telpām un ir jābūt fiziskai kustībai (nedrīkst izmantot skriešanas vai velo trenažierus).
  6. Izaicinājuma dalībnieki, kuru Endomondo ieraksti būs tikuši laboti vai nesaturēs maršruta ierakstu (karti), tiks izslēgti no kopvērtējuma cīņas. Izaicinājumu rīkotāji pārskatīs visus dalībnieku Endomondo ierakstus.
  7. Uzvarētāji tiks paziņoti pasākumā “Kocēnu novada sporta laureāts 2019” 2020. gada 31. janvārī. Trīs aktīvākie dalībnieki sieviešu un vīriešu konkurencē, kuri būs sakrājuši lielāko kilometru skaitu, saņems Kocēnu novada pašvaldības sarūpētas pārsteiguma balvas.

Reģistrējies dalībai izaicinājumā ŠEIT.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri