Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā notiks militārās mācības “WISE ADDER 2020”

Lasīšanas laiks: 2 min

Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikla “NAMEJS 2020” ietvaros Kocēnu novada Dikļu pagastā notiks Mācību vadības pavēlniecības mācības “WISE ADDER 2020”, kuru laikā 27. augustā karjerā, kas atrodas apmēram 1km attālumā no “Skadaru” mājām notiks spridzinātāju apmācība, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Informācijas daļas priekšniece, kapteine Ieva Karlsberga.

Tāpat minēto mācību ietvaros sadarbībā ar Gaisa spēkiem un Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Medicīnas rotu notiks militāro mediķu apmācība un tiks trenēta Zemessardzes spēja cietušo evakuācijā, izmantojot helikopteru un medicīnisko transportu. Tāpēc 26. vai 27.augustā (atkarībā no laika apstākļiem) Kocēnu novada pašvaldībai piederošajā zemes gabalā Kocēnos, Alejas ielā 10 nolaidīsies un pacelsies helikopters un pārvietosies militārais medicīnas transports. Lai veiksmīgi realizētu mācību uzdevumu, arī Kocēnu novada Zilaikalnā notiks šajās dienās pārvietosies militārais medicīnas transports.

Zemes segumam un apkārtējai videi bojājumi netiks nodarīti, minētā teritorija drošības nolūkā tiks norobežota ar lentām.

Mācību mērķis ir pilnveidot Mācību vadības pavēlniecības apakšvienību spējas veikt valsts aizsardzības uzdevumus, sadarbībā ar valsts un pašvaldību institūcijām, sagatavojot karavīrus, zemessargus un brīvprātīgos rezerves karavīrus valsts aizsardzības spēju uzturēšanā.

Mācību laikā karavīri pārvietosies pa koplietošanas ceļiem ar transportu un kājām, tiks izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi. Mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi rada troksni, bet neapdraud veselību un dzīvību. Tomēr arī mācību munīciju, ja tāda tiek atrasta, nedrīkst aiztikt. Teritorijas pēc mācībām tiks sakoptas.

Iespēju robežās informācija par militāro mācību norisi ir pieejama bruņoto spēku Twitter profilā @Latvijas_armija un Facebook lapā @Latvijasarmija

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri