Valmieras Ziņas

Kocēnu novada dome ar 1500 eiro finansē slidošanas apmācības novada 4.klašu audzēkņiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Kocēnu novada dome piešķīrusi 1500 eiro (1054 latu) lielu finansējumu aptuveni 50 novada pamatskolu 4.klašu audzēkņu slidošanas apmācībām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte. 

Pēc viņas teiktā, apmācības notiks SIA “Vidzemes olimpiskajā centrā”, kur pamatskolu audzēkņi desmit nodarbību laikā līdz maija vidum profesionālu instruktoru vadībā attīstīs slidošanas tehniku, ātrumu un veiklību. Pirmā nodarbība notikusi jau šonedēļ.

Kocēnu novada dome apņēmusies par saviem līdzekļiem nodrošināt arī audzēkņu nokļūšanu no izglītības iestādes uz Vidzemes olimpisko centru un atpakaļ uz skolu, norādīja Eglīte.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri