Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā degusi transformatora elektroinstalācija

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 19. oktobra plkst. 6.30 līdz 22. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kur Raunas novadā dega pirts 24 m2 platībā , Kocēnu novadā dega transformatora elektroinstalācija, Amatas novadā dega meža zemsedze 50 m2 platībā un neapsaimniekots pazemes pagrabs 20 m2 platībā, kā arī Pārgaujas novadā dega bēniņu pārsegums 0,4 m2 platībā un sodrēji dūmvadā 4 m2 platībā.

Šorīt plkst. 4.29 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Druvienas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega šķūnis 400 m2 platībā. Plkst. 7.30 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Piektdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Cēsīs, kur sabiedriskā ēkā bija ielidojis putns un netika laukā saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji putnu notvēra un palaida brīvībā. Izsaukums tika saņemts arī uz Alūksnes novada Api, kur dega atkritumi 7 m2 platībā. Plkst. 7.30 ugunsgrēks tika likvidēts. 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri