Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā degusi transformatora elektroinstalācija

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 19. oktobra plkst. 6.30 līdz 22. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kur Raunas novadā dega pirts 24 m2 platībā , Kocēnu novadā dega transformatora elektroinstalācija, Amatas novadā dega meža zemsedze 50 m2 platībā un neapsaimniekots pazemes pagrabs 20 m2 platībā, kā arī Pārgaujas novadā dega bēniņu pārsegums 0,4 m2 platībā un sodrēji dūmvadā 4 m2 platībā.

Šorīt plkst. 4.29 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Druvienas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega šķūnis 400 m2 platībā. Plkst. 7.30 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Piektdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Cēsīs, kur sabiedriskā ēkā bija ielidojis putns un netika laukā saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji putnu notvēra un palaida brīvībā. Izsaukums tika saņemts arī uz Alūksnes novada Api, kur dega atkritumi 7 m2 platībā. Plkst. 7.30 ugunsgrēks tika likvidēts. 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri