Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā aktīvi strādā pašvaldības policija

Jau vēstīts, ka šogad saskaņā ar Kocēnu novada domes lēmumu darbību uzsākusi Kocēnu novada pašvaldības policija. Jaunizveidotās pašvaldības policijas vecākā inspektora amatā darbu šī gada sākumā uzsāka Jānis Kaibe, bet ar 1. jūniju policijā darba pienākumus veic arī inspektori Gvido Arnītis, Madara Eglīte un Renārs Celms. Tieši šonedēļ pašvaldības policijas rīcībā ikdienas darba pienākumu veikšanai nodota automašīna, kas turpmāk bieži būs redzama Kocēnu novada teritorijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Kocēnu novada pašvaldības inspektori darbu uzsākuši, lai optimizētu un pilnveidotu pašvaldības policijas darba kapacitāti, un tas tiks veikts, strādājot ārpus sava pamatdarba – brīvajā laikā, kas nozīmē, ka jaunie inspektori par kārtību Kocēnu novadā rūpēsies tieši vakaros un brīvdienās, kas īpaši būtiski vasaras sezonā.

Kocēnu novada policija līdz šim veikusi profilaktisko un skaidrojošo darbu, radot izpratni iedzīvotāju vidū par saistošo noteikumu “Par sabiedrisko kārtību Kocēnu novadā” normām un to ievērošanu. Šobrīd pastiprināti tiks veikta noteikumu izpildes kontrole pār pašvaldības apstiprinātajiem noteikumiem, par kuru pārkāpšanu paredzēta administratīvā atbildība, kā arī naudas sodu piemērošana. Visbiežāk noteikumu neievērošana saistīta ar atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena pudeli un alkohola lietošanu, smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu vai nepareizu automašīnas novietošanu. Piemēram, par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu Kocēnu novada pašvaldības policija ir tiesīga sodīt ar brīdinājumu vai naudassodu līdz 20 EUR, vai, ja tas izdarīts atkārtoti – no 20 līdz 50 EUR. Kocēnu novada pašvaldības policija apsekos Kocēnu novada teritoriju un kontrolēs arī to, vai atbilstoši saistošajiem noteikumiem tiek veikta teritoriju sakopšana un atkritumu izmešana tam paredzētajās vietās.

Pildot darba pienākumus, Kocēnu novada pašvaldības policija līdz šim ir veikusi vairākus reidus sadarbībā ar Valsts policiju, izrakstījusi protokolus par ceļa zīmju prasību neievērošanu, apsekojusi Vaidavas ezeru saistībā ar iespējamu maluzvejniecību, kā arī vairākas personas nogādājusi uz atskurbšanas telpām.

Kocēnu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Jānis Kaibe atgādina, ka iedzīvotāji nepieciešamības gadījumā aicināti zvanīt uz policijas tiešās palīdzības tālruni 110 vai rakstīt: policija@kocenunovads.lv.

Kocēnu novada pašvaldības policija novēl ikvienam līksmus un drošus Līgo svētkus!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri