Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā aktīvi strādā pašvaldības policija

Jau vēstīts, ka šogad saskaņā ar Kocēnu novada domes lēmumu darbību uzsākusi Kocēnu novada pašvaldības policija. Jaunizveidotās pašvaldības policijas vecākā inspektora amatā darbu šī gada sākumā uzsāka Jānis Kaibe, bet ar 1. jūniju policijā darba pienākumus veic arī inspektori Gvido Arnītis, Madara Eglīte un Renārs Celms. Tieši šonedēļ pašvaldības policijas rīcībā ikdienas darba pienākumu veikšanai nodota automašīna, kas turpmāk bieži būs redzama Kocēnu novada teritorijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Kocēnu novada pašvaldības inspektori darbu uzsākuši, lai optimizētu un pilnveidotu pašvaldības policijas darba kapacitāti, un tas tiks veikts, strādājot ārpus sava pamatdarba – brīvajā laikā, kas nozīmē, ka jaunie inspektori par kārtību Kocēnu novadā rūpēsies tieši vakaros un brīvdienās, kas īpaši būtiski vasaras sezonā.

Kocēnu novada policija līdz šim veikusi profilaktisko un skaidrojošo darbu, radot izpratni iedzīvotāju vidū par saistošo noteikumu “Par sabiedrisko kārtību Kocēnu novadā” normām un to ievērošanu. Šobrīd pastiprināti tiks veikta noteikumu izpildes kontrole pār pašvaldības apstiprinātajiem noteikumiem, par kuru pārkāpšanu paredzēta administratīvā atbildība, kā arī naudas sodu piemērošana. Visbiežāk noteikumu neievērošana saistīta ar atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena pudeli un alkohola lietošanu, smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu vai nepareizu automašīnas novietošanu. Piemēram, par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu Kocēnu novada pašvaldības policija ir tiesīga sodīt ar brīdinājumu vai naudassodu līdz 20 EUR, vai, ja tas izdarīts atkārtoti – no 20 līdz 50 EUR. Kocēnu novada pašvaldības policija apsekos Kocēnu novada teritoriju un kontrolēs arī to, vai atbilstoši saistošajiem noteikumiem tiek veikta teritoriju sakopšana un atkritumu izmešana tam paredzētajās vietās.

Pildot darba pienākumus, Kocēnu novada pašvaldības policija līdz šim ir veikusi vairākus reidus sadarbībā ar Valsts policiju, izrakstījusi protokolus par ceļa zīmju prasību neievērošanu, apsekojusi Vaidavas ezeru saistībā ar iespējamu maluzvejniecību, kā arī vairākas personas nogādājusi uz atskurbšanas telpām.

Kocēnu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Jānis Kaibe atgādina, ka iedzīvotāji nepieciešamības gadījumā aicināti zvanīt uz policijas tiešās palīdzības tālruni 110 vai rakstīt: policija@kocenunovads.lv.

Kocēnu novada pašvaldības policija novēl ikvienam līksmus un drošus Līgo svētkus!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-26 Kontaktpersona: CV sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Rūjienas novada pašvaldības Sociālais aprūpes centrs “Lode ”, “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Rūjienas novads LV-4248, tālrunis 64219009, e pasts: saclode@rujiena.lv, Aicina darbā sociālo rehabilitētāju (profesijas kods 341202) uz nenoteiktu laiku. Amata pienākumi: - Plānot un realizēt sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanu klientiem; - Veikt klienta funkcionālo spēju izvērtēšanu sadarbībā ar starpprofesionāļu komandu; - Palīdzēt klientam realizēt sociālās aktivitātes dažādos pasākumos un nodarbībās, specializētās un radošās darbnīcās, kultūras un sporta pasākumos. Prasības pretendentam: - Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālās rehabilitācijas jomā. - Iniciatīva un patstāvība, spēja strādāt komandā. - Augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē. Prasmes un zināšanas: - Komunikācijas prasmes latviešu un krievu valodā; - Labas datorlietotāja prasmes (MS Word, MS Excel); - Augsta saskarsmes kultūra un komunikācijas prasmes. Piedāvājam: - Stabilu darba vietu; - Sociālās garantijas; - Apmācības un izaugsmes iespējas. Darba laiks – normālais darba laiks. Slodzes tips - viena vesela slodze. Darba samaksa - no 552,00 līdz 802,00 EUR. Pretendentiem līdz 25.11.2019. plkst. 17.00 iesniegt SAC “Lode”: “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Rūjienas novads, LV- 4248, e-pasts: saclode@rujiena.lv ar norādi “Sociālā rehabilitētāja amatam”: • profesionālo aprakstu (CV); • izglītību apliecinošo dokumentu. Kontakttālrunis papildus informācijai: tālr. 64219009; 29185239 Sazināsimies ar atbilstošajiem pretendentiem pēc CV izskatīšanas. Profesija: SOCIĀLAIS REHABILITĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Liepkalni, Lode, Lodes pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-25 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: saclode@rujiena.lv

Mūsu partneri