Valmieras Ziņas

Kocēnos norisināsies Lāčplēša dienai veltīts skrējiens

Par tradīciju Kocēnu novadā kļuvis Lāčplēša dienai veltīts skrējiens, kas šogad norisināsies jau 4. reizi.  Šogad skrējiens norisināsies Kocēnos, Kokmuižas promenādē 11. novembrī ar kopējo startu plkst. 19.30. Lāčplēša dienas skrējiens Kocēnos plānots uzreiz pēc lāpu gājiena un piemiņas brīža pie saules pulksteņa, pieminot Latvijas Brīvības cīņās kritušos varoņus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Pēc Lāčplēša dienas skrējiena Kocēnos plkst. 21.00 norisināsies skrējiena apbalvošana, tāpat, tiks apbalvoti arī labākie skriešanas seriāla “Kocēnu cilpas 2019” dalībnieki. Trase skrējienam tiks īpaši izgaismota un pēc skrējiena iziet trasi tiek aicināti arī citi interesenti!

Pieteikties skrējienam iespējams tiešsaistē https://t.co/ONOwYRyZpN?amp=1, aizpildot pieteikšanās anketu, kas pieejama no 1. novembra līdz 10. novembra plkst. 24.00. Reģistrāciju varēs veikt arī sacensību norises vietā no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.20

Dalības maksa, reģistrējoties tiešsaistē – bez maksas (vecuma grupām S/V7 – S/V14S10), 1 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 2 EUR. Reģistrējoties klātienē pasākuma norises dienā 5 EUR (visām vecuma grupām).

SPORTident izsniegšana iepriekš reģistrētajiem dalībniekiem no plkst. 18.30 līdz plkst. 19.20.

Plašāka informācija par skrējiena norisi nolikumā atrodama skrējiena nolikumā, ar kuru iespējams iepazīties Kocēnu novada mājaslapā.

Vairāk par Lāčplēša dienai veltītajiem pasākumiem Kocēnu novadā uzzini Kocēnu novada mājaslapā www.kocenunovads.lv!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri