Valmieras Ziņas

Kocēnos ar dziedātājas Elīnas Gluzunovas koncertu atklāti Kokmuižas vakari

Lasīšanas laiks: 2 min

Kocēnu novada pašvaldība ir aizsākusi jaunu tradīciju – Kokmuižas vakarus, kas norisinās topošajā Kokmuižas brūzī Kocēnos. 28. maijā notika pirmais Kokmuižas vakars, kuru bija iespējams vērot interneta tiešsaistē Kocēnu novada sociālajā tīklā Facebook un Youtube, kā arī daļai apmeklētāju, kas tika noskaidroti izlozes veidā, bija ekskluzīva iespēja pasākumu piedzīvot klātienē. Pirmā Kokmuižas vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, kura ir arī Kocēnu novada iedzīvotāja, bet pasākumu vadīja atraktīvais dziesminieks un pasākumu vadītājs Mikus Frišfelds.

“Pirmajos Kokmuižas vakaros iepazīsim mūsu novadā dzīvojošos mūziķus, tieši tādēļ 28. maija vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova no Vaidavas! Vakaru vadīja un novadnieci iepazīt ar dažādiem erudīcijas uzdevumiem palīdzēja kocēnietis Mikus Frišfelds. Kokmuižas vakaros mēs baudām sarunas, mūziku un izgaršojam Kokmuižas alus darītavas jaunās garšas”, stāsta Kocēnu novada pašvaldības kultūras un starptautisko sakaru koordinatore Nora Urbāne.

Kopā ar Elīnu Gluzunovu muzicēja arī sava amata lielmeistari – taustiņinstrumentālists Džuliāns jeb Jānis Zvirgzdiņš, kā arī ģitārists Jānis Kalniņš. Viņi izpildīja dziesmas gan no šova “X faktors” repertuāra, gan tautā iemīļotas latviešu kompozīcijas. Pasākuma atmosfēru papildināja Kokmuižas alus pop up bārs.

Kokmuižas vakari plānoti katru nedēļu, taču katrs no šiem vakariem mainīs savu formātu. 3. jūnijā plkst. 18.00 un plkst. 20.00 Kokmuižas vakari pārtaps par diviem kino seansiem, kuros demonstrēs piedzīvojumu komēdiju “Ātrie igauņu puiši”. Nākamais Kokmuižas muzikālais vakars notiks 11.j ūnijā plkst. 19.00 un tajā uzstāsies dziesminieks, vaidavietis Renārs Veličko.

Informācija par turpmākajiem Kokmuižas vakariem būs pieejama pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv un tās sociālo tīklu kontos Facebook, Twitter un Instagram.

Uz tikšanos Kokmuižas vakaros!

 

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri