Valmieras Ziņas

Kocēnos ar dziedātājas Elīnas Gluzunovas koncertu atklāti Kokmuižas vakari

Lasīšanas laiks: 2 min

Kocēnu novada pašvaldība ir aizsākusi jaunu tradīciju – Kokmuižas vakarus, kas norisinās topošajā Kokmuižas brūzī Kocēnos. 28. maijā notika pirmais Kokmuižas vakars, kuru bija iespējams vērot interneta tiešsaistē Kocēnu novada sociālajā tīklā Facebook un Youtube, kā arī daļai apmeklētāju, kas tika noskaidroti izlozes veidā, bija ekskluzīva iespēja pasākumu piedzīvot klātienē. Pirmā Kokmuižas vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, kura ir arī Kocēnu novada iedzīvotāja, bet pasākumu vadīja atraktīvais dziesminieks un pasākumu vadītājs Mikus Frišfelds.

“Pirmajos Kokmuižas vakaros iepazīsim mūsu novadā dzīvojošos mūziķus, tieši tādēļ 28. maija vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova no Vaidavas! Vakaru vadīja un novadnieci iepazīt ar dažādiem erudīcijas uzdevumiem palīdzēja kocēnietis Mikus Frišfelds. Kokmuižas vakaros mēs baudām sarunas, mūziku un izgaršojam Kokmuižas alus darītavas jaunās garšas”, stāsta Kocēnu novada pašvaldības kultūras un starptautisko sakaru koordinatore Nora Urbāne.

Kopā ar Elīnu Gluzunovu muzicēja arī sava amata lielmeistari – taustiņinstrumentālists Džuliāns jeb Jānis Zvirgzdiņš, kā arī ģitārists Jānis Kalniņš. Viņi izpildīja dziesmas gan no šova “X faktors” repertuāra, gan tautā iemīļotas latviešu kompozīcijas. Pasākuma atmosfēru papildināja Kokmuižas alus pop up bārs.

Kokmuižas vakari plānoti katru nedēļu, taču katrs no šiem vakariem mainīs savu formātu. 3. jūnijā plkst. 18.00 un plkst. 20.00 Kokmuižas vakari pārtaps par diviem kino seansiem, kuros demonstrēs piedzīvojumu komēdiju “Ātrie igauņu puiši”. Nākamais Kokmuižas muzikālais vakars notiks 11.j ūnijā plkst. 19.00 un tajā uzstāsies dziesminieks, vaidavietis Renārs Veličko.

Informācija par turpmākajiem Kokmuižas vakariem būs pieejama pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv un tās sociālo tīklu kontos Facebook, Twitter un Instagram.

Uz tikšanos Kokmuižas vakaros!

 

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri