Valmieras Ziņas

Kocēnos ar dziedātājas Elīnas Gluzunovas koncertu atklāti Kokmuižas vakari

Kocēnu novada pašvaldība ir aizsākusi jaunu tradīciju – Kokmuižas vakarus, kas norisinās topošajā Kokmuižas brūzī Kocēnos. 28. maijā notika pirmais Kokmuižas vakars, kuru bija iespējams vērot interneta tiešsaistē Kocēnu novada sociālajā tīklā Facebook un Youtube, kā arī daļai apmeklētāju, kas tika noskaidroti izlozes veidā, bija ekskluzīva iespēja pasākumu piedzīvot klātienē. Pirmā Kokmuižas vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, kura ir arī Kocēnu novada iedzīvotāja, bet pasākumu vadīja atraktīvais dziesminieks un pasākumu vadītājs Mikus Frišfelds.

“Pirmajos Kokmuižas vakaros iepazīsim mūsu novadā dzīvojošos mūziķus, tieši tādēļ 28. maija vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova no Vaidavas! Vakaru vadīja un novadnieci iepazīt ar dažādiem erudīcijas uzdevumiem palīdzēja kocēnietis Mikus Frišfelds. Kokmuižas vakaros mēs baudām sarunas, mūziku un izgaršojam Kokmuižas alus darītavas jaunās garšas”, stāsta Kocēnu novada pašvaldības kultūras un starptautisko sakaru koordinatore Nora Urbāne.

Kopā ar Elīnu Gluzunovu muzicēja arī sava amata lielmeistari – taustiņinstrumentālists Džuliāns jeb Jānis Zvirgzdiņš, kā arī ģitārists Jānis Kalniņš. Viņi izpildīja dziesmas gan no šova “X faktors” repertuāra, gan tautā iemīļotas latviešu kompozīcijas. Pasākuma atmosfēru papildināja Kokmuižas alus pop up bārs.

Kokmuižas vakari plānoti katru nedēļu, taču katrs no šiem vakariem mainīs savu formātu. 3. jūnijā plkst. 18.00 un plkst. 20.00 Kokmuižas vakari pārtaps par diviem kino seansiem, kuros demonstrēs piedzīvojumu komēdiju “Ātrie igauņu puiši”. Nākamais Kokmuižas muzikālais vakars notiks 11.j ūnijā plkst. 19.00 un tajā uzstāsies dziesminieks, vaidavietis Renārs Veličko.

Informācija par turpmākajiem Kokmuižas vakariem būs pieejama pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv un tās sociālo tīklu kontos Facebook, Twitter un Instagram.

Uz tikšanos Kokmuižas vakaros!

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā KVALITĀTES VADĪTĀJA ASISTENTU Kandidāta raksturojums: pozitīvi domājoša personība ar vēlmi pilnveidoties; vēlama pieredze kvalitātes vadības procesos; izglītība kvalitātes vadībā vai ceļā uz to. Tavi darba pienākumi: asistēšana kvalitātes vadītājam ikdienas darbā; kvalitātes vadības sistēmas un saistošās dokumentācijas pārskatīšana, analīze, pilnveidošana un uzturēšana; procesu analīze (struktūrshēma); risku noteikšana un analīze (FMEA); procesu kontroles plānu izstrāde. Mēs piedāvājam: dinamisku darba vidi un iespēju profesionāli pilnveidoties; pilna laika darbu ar darba samaksu 1000-1200 EUR/bruto; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz alise@padtex.lv! Iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: KVALITĀTES VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-14 Darba sākšanas datums: 2021-02-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: alise@padtex.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri