Valmieras Ziņas

Kocēnos ar dziedātājas Elīnas Gluzunovas koncertu atklāti Kokmuižas vakari

Lasīšanas laiks: 2 min

Kocēnu novada pašvaldība ir aizsākusi jaunu tradīciju – Kokmuižas vakarus, kas norisinās topošajā Kokmuižas brūzī Kocēnos. 28. maijā notika pirmais Kokmuižas vakars, kuru bija iespējams vērot interneta tiešsaistē Kocēnu novada sociālajā tīklā Facebook un Youtube, kā arī daļai apmeklētāju, kas tika noskaidroti izlozes veidā, bija ekskluzīva iespēja pasākumu piedzīvot klātienē. Pirmā Kokmuižas vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, kura ir arī Kocēnu novada iedzīvotāja, bet pasākumu vadīja atraktīvais dziesminieks un pasākumu vadītājs Mikus Frišfelds.

“Pirmajos Kokmuižas vakaros iepazīsim mūsu novadā dzīvojošos mūziķus, tieši tādēļ 28. maija vakara viešņa bija šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova no Vaidavas! Vakaru vadīja un novadnieci iepazīt ar dažādiem erudīcijas uzdevumiem palīdzēja kocēnietis Mikus Frišfelds. Kokmuižas vakaros mēs baudām sarunas, mūziku un izgaršojam Kokmuižas alus darītavas jaunās garšas”, stāsta Kocēnu novada pašvaldības kultūras un starptautisko sakaru koordinatore Nora Urbāne.

Kopā ar Elīnu Gluzunovu muzicēja arī sava amata lielmeistari – taustiņinstrumentālists Džuliāns jeb Jānis Zvirgzdiņš, kā arī ģitārists Jānis Kalniņš. Viņi izpildīja dziesmas gan no šova “X faktors” repertuāra, gan tautā iemīļotas latviešu kompozīcijas. Pasākuma atmosfēru papildināja Kokmuižas alus pop up bārs.

Kokmuižas vakari plānoti katru nedēļu, taču katrs no šiem vakariem mainīs savu formātu. 3. jūnijā plkst. 18.00 un plkst. 20.00 Kokmuižas vakari pārtaps par diviem kino seansiem, kuros demonstrēs piedzīvojumu komēdiju “Ātrie igauņu puiši”. Nākamais Kokmuižas muzikālais vakars notiks 11.j ūnijā plkst. 19.00 un tajā uzstāsies dziesminieks, vaidavietis Renārs Veličko.

Informācija par turpmākajiem Kokmuižas vakariem būs pieejama pašvaldības interneta mājaslapā www.kocenunovads.lv un tās sociālo tīklu kontos Facebook, Twitter un Instagram.

Uz tikšanos Kokmuižas vakaros!

 

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri