Valmieras Ziņas

Ķibermanis, neraugoties uz traumu, turpinās Pasaules kausa sezonu

Neraugoties uz gūto kājas traumu bobsleja pilots Oskars Ķibermanis turpinās startēt Pasaules kausa (PK) posmos, sarunā ar laikrakstu “Diena” norādīja Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka savainojumu Ķibermanis guva svētdien Pasaules kausa ceturtā posma četrinieku sacensībās Francijas trasē Laplaņā, pastiepjot kājas muskuli. Tas gan netraucēja ekipāžai finišēt trešajā vietā.

“Izbrīnu tas izraisa tiem, kuri pavirši ieskatās protokolos. Pārsvarā visu valstu ekipāžas brauca ar divnieku kamanām, kamēr Ķibermanis sēdēja četrinieku “bobā”,” sarunā ar laikrakstu “Diena” par treniņbraucieniem Īglsas trasē stāstīja Latvijas izlases galvenais treneris Prūsis.

Izlases galvenais treneris, runājot par Ķiberamani, nepārteicās, jo sportists tiešām jau no paša starta sākuma sēdēja kamanās, lai neiedzīvotos vēl smagākā savainojumā.

“Šobrīd es patiešām nevaru kaut ko prognozēt,” neziņā par gaidāmo bija Prūsis. “Sākotnēji teiktais, ka šādos gadījumos kā minimums četras nedēļas nedrīkst noslogot vārīgo vietu, ir patiesība. Var jau būt, ka viņš sajūtas labāk un grib mēģināt skriet, bet tas būtu vieglprātīgi – Īglsā mēģināt iestumt kamanas.”

Šo apstākļu dēļ paredzams, ka Ķibermanis gaidāmajā Pasaules kausa posmā gan divnieku, gan četrinieku braucienos jau no paša sākuma sēdēs kamanās, kamēr viņa partneri centīsies paveikt neiespējamo – sasniegt puslīdz labu starta laiku.

“Mums nav tāda pieredze, tāpēc es neņemšos prognozēt, uz kādu vietu varētu cerēt Ķibermaņa ekipāža,” piesardzīgs par rezultātu pareģošanā bija Prūsis. “Skaidrs, ka divnieku mačos būs sarežģīti tikt pie otrā brauciena, jo Īglsā startam gatavojas 26 ekipāžas. Četrinieku sacensībās savulaik Kēnigszē Niko Valters sēdēja kamanās un viņa ekipāža, šķiet, ieņēma sesto vietu. Jāņem gan vērā, ka Kēnigszē starta ieskrējienam nav tik liela nozīme kā Īglsā.”

Paredzams, ka Latvijas izlase nepieņems lēmumu atsaukt Ķibermaņa ekipāžu no kādām Pasaules kausa sacensībām, jo neaizvadīti posmi komandai var maksāt pārāk dārgi. Pat ar nepilnu sastāvu izlasei katrās sacensībās ir iespēja izmēģināt jaunu tehniku, kā arī censties sasniegt puslīdz labu laiku, lai sezonas svarīgākajās sacensībās būtu pēc iespējas augstāka vieta.

Tāpat komanda jau iepriekš ir saplānojusi sezonas kalendāru un budžetu, tāpēc veikt šāda veida izmaiņas būtu arī finansiāli neizdevīgi.

Iepriekš tika pieļauta iespēja, ka Ķibermani nomainītu pieredzējušais Oskars Melbārdis, kurš šosezon startē Eiropas kausa sacensībās.

Šosezon Ķibermanis divnieku sacensībās izcīnīja vienu sudraba medaļu, bet četrinieku posmos viņš uz pjedestāla stājies trijos no pieciem etapiem. Pēdējā posmā Laplaņā viņa vadītajam četriniekam izdevās izcīnīt Bronzu.

Pēc sacensībām Īglsā sezona turpināsies Kēnigszē, februāra ievadā būs posms Sanktmoricā, bet mēneša vidū ledusrenes sportisti cīnīsies Siguldā, kur dalīs arī Eiropas čempionāta medaļas četrās disciplīnās, izņemot bobsleja četriniekus, kuri par Vecā kontinenta godalgām cīnīsies Vinterbergā. Sezona noslēgsies februāra beigās/marta sākumā ar pasaules čempionātu Altenbergā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.KĀJNIEKU BATALJONS VALMIERĀ piedāvā darbu SPECIĀLISTAM PERSONĀLSASTĀVA NODAĻĀ Darba pienākumi: · Veikt Zemessardzes (ZS) 22.KB personālsastāva personu lietu uzskaiti un lietvedību atbilstoši noteiktajai kārtībai; · Veikt ZS 22.KB profesionālā dienesta karavīru un zemessargu skaitlisko un kvalitatīvo uzskaiti; · Gatavot standarta dokumentāciju par personāla iecelšanu amatos, darba samaksu, kompensāciju noteikšanu, atvaļinājumu piešķiršanu, komandējumiem u.tml.; · Veikt dokumentāciju sagatavošanu zemessargu uzņemšanai Zemessardzē; · Veikt personas lietu kārtošanu; · Gatavot ikdienas, iknedēļas, ikmēneša atskaites un darba uzskaites tabeles; · Kontrolēt lietvedību, reģistrēt sarakstes dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūrai; · Pārzināt un uzturēt kārtībā nodaļas arhīvu; Pamatprasības: Izglītība – vidējā profesionālā lietvedībā un/vai personāla vadībā, kvalifikācijas kursi lietvedības/personāla vadības zinībās; · Teicamas latviešu un vēlamas angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 745 eiro līdz 1093 eiro (atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri savu turpmāko karjeru vēlas saistīt ar profesionālo dienestu NBS, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu ilze.pundure@mil.lv līdz 07.02.2020. Tālrunis informācijai 27806073. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: ilze.pundure@mil.lv

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, viena amata vieta, darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera (pilna slodze (40 stundas nedēļā)) Ja Tev ir vēlme: · organizēt, atbalstīt pedagoģisko darbu, novērot bērnus un grupu ikdienas gaitās; · rūpēties par bērniem un grupas vidi; · pilnveidot Iestādes attīstošo vidi, materiālo un metodisko bāzi; · regulāri pilnveidot savu izglītību un profesionālo kvalifikāciju; · pildīt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; un ja Tev ir: · izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); · pieredze darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem; · valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; · vēlamās īpašības - mīlestība pret bērniem, rakstura noteiktība, spēja strādāt komandā un sadarboties; mēs piedāvājam: · atalgojums 750.00 euro pirms nodokļu nomaksas; · sociālās garantijas; · jauku un draudzīgu kolektīvu. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2020. gada 31.janvārim personīgi (adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera) vai e-pastā: valodzite@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 29405471 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Smiltenes iela 10, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-31 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt personīgi vai valodzite@valmiera.edu.lv, 29405471.

Mūsu partneri