Valmieras Ziņas

Kaufmanim 11 punkti un pirmā uzvara Spānijas otrajā līgā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Jānis Kaufmanis šovakar Spānijas pēc spēka otrās līgas („Adecco Oro”) spēlē guva 11 punktus, kas palīdzēja „Forca Lleida” komandai ar 74:66 pieveikt ”Instituto de Fertilidad Clinic”.

Bijušais „Valmieras” spēlētājs Jānis Kaufmanis laukumā pavadīja 25 minūtes un izgāja arī sākumsastāvā. Sev atvēlētajā laikā viņš guva 11 punktus, realizējot visus četrus soda metienus, kā arī vienu no pieciem tālmetieniem un divus no pieciem divpunktu metieniem (kopā 3/10 metienos no spēles). Kaufmaņa rēķinā arī četras atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, turklāt pret viņu pretinieki noteikumus pārkāpa piecas reizes.

Kaufmanis bija trešais rezultatīvākais komandā, kura pirmajā ceturtdaļā ielaida vien astoņus punktus (tiesa, arī iemeta tikai 11), bet visā mačā uzvarēja ar 74:66. „Forca Lleida” šī bija pirmā uzvara sezonas pirmajās divās spēlēs, kamēr tās šodienas pretiniece savā rēķinā ierakstījusi otro zaudējumu. Pirmajā mačā Kaufmanis atzīmējās ar 14 punktiem.

Nākamā spēlē „Forca Lleida” vienībai paredzēta 24. novembrī.

Izmantotie resursi:
Liga Adecco Oro | Federación...

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri